320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Tekib küsimus, et miks mitte?
    Mis krdi küsimus see on? Mulle tundub et West Ham peab ennast veel kõvasti tõestama, et saada suurte nimede sihtpunktiks. Hetkel on raskusi Premieris püsimisega ja kui neile kukkus sülle kuumim argentiina duo turul, siis ei osatud nendega midagi teha. Kes julgeks tulla oma karjääriga riskima?
    MU FCUK

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
      Miks mitte, kui tohib küsida?
      No pmtslt Mirko vastas ära juba. Üks triblaja ja soolotseja (heas mõttes) on veel paras, kaks oleks juba natuke liiast. Hetkel tunduvad Ribery või Hargreavesi tüüpi mehed keskväljale mõnevõrra nutikamate ostudena, eriti kui arvestada, et ega Scholes ka igavesti ei kesta. Samas on praegusel hetkel üsna pointless midagi tõsisemalt spekuleerida, ilmselt jõutakse lähema paari kuu jooksul veel mingi umbes sadakakskümmendseitse mängijat "kindlateks tulijateks" tembeldada. Rahu ja vaatame, mida see suvine aken ka reaalselt toob või viib.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
        See meekond peab kõigepealt tõestama, et suudavad Premier League tasemel mängida.....kes riskiks veel oma karjääriga peale kaht argentiinlast?
        Oh seda ülbust küll. Ninad nii püsti, et kole kohe. Jääte oma kallisse Premieri lõpuks päris üksi - keegi teine sinna enam ei kõlba. Vaat siis alles pidu ja pillerkaart.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Oh seda ülbust küll. Ninad nii püsti, et kole kohe. Jääte oma kallisse Premieri lõpuks päris üksi - keegi teine sinna enam ei kõlba. Vaat siis alles pidu ja pillerkaart.
          Loe mu postitus uuesti läbi (sa tsiteerisid mind Editi ajal) ja ütle, mis on valesti?
          MU FCUK

          Kommentaar


            räägite siin uutest ründajatest...kas Rossi ei kuulu endam teile? Või plaanib noor itaallane Parmasse jääda ja koondisse pürgida mõne aasta pärast?

            Kommentaar


              Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
              Mis krdi küsimus see on? Mulle tundub et West Ham peab ennast veel kõvasti tõestama, et saada suurte nimede sihtpunktiks. Hetkel on raskusi Premieris püsimisega ja kui neile kukkus sülle kuumim argentiina duo turul, siis ei osatud nendega midagi teha. Kes julgeks tulla oma karjääriga riskima?
              Jah, aga Tevez ja Mascherano olidki veidike ülepuhutud staarid ning euroopasse tulles näitasid, et pole nad nii ässad midagi. Sa võid ju seal Lõuna-Ameerikas palli toksida aga siin peab ka pingutama, et edu tuleks. Õnneks tulid nad maa peale tagasi nähes, et edu ei tule, kui midagi ei tee. Nüüd on ju asi paremuse poole läinud ning Mascherano igati normaalseid esitusi teinud küll juba Liverpooli eest. Ja ka Tevez on hooaja lõpus mänginud meeskonna edus võtmerolli. See West Hamile väga kalliks läinud Transfer ei näita küll nende saamatust. On ju see klubi üks viljakamaid justnimelt noorte koha pealt ning juba Hispaania klubis karastatud, ei näe probleemi, miks ei võiks see noor argentiinlane Upton parkil laineid lüüa
              Edit: Sorry, et OT

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                räägite siin uutest ründajatest...kas Rossi ei kuulu endam teile? Või plaanib noor itaallane Parmasse jääda ja koondisse pürgida mõne aasta pärast?
                Rossi agent rääkis paar päeva tagasi, et Fergie tahab teda järgmine hooaeg tagasi. Mina aga kahtlustan, et kui Rossi Serie A-s väravate löömist jätkab siis saab olema raske teda tagasi tuua, eriti kui veel suurklubid pakkumisi tegema hakkavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Jah, aga Tevez ja Mascherano olidki veidike ülepuhutud staarid ning euroopasse tulles näitasid, et pole nad nii ässad midagi. Sa võid ju seal Lõuna-Ameerikas palli toksida aga siin peab ka pingutama, et edu tuleks. Õnneks tulid nad maa peale tagasi nähes, et edu ei tule, kui midagi ei tee. Nüüd on ju asi paremuse poole läinud ning Mascherano igati normaalseid esitusi teinud küll juba Liverpooli eest. Ja ka Tevez on hooaja lõpus mänginud meeskonna edus võtmerolli. See West Hamile väga kalliks läinud Transfer ei näita küll nende saamatust. On ju see klubi üks viljakamaid justnimelt noorte koha pealt ning juba Hispaania klubis karastatud, ei näe probleemi, miks ei võiks see noor argentiinlane Upton parkil laineid lüüa
                  Edit: Sorry, et OT
                  Ei kulla mees, Tevez on super ja äss , pole kunagi selles kahelnud, aga asi on West Hamis. Inglismaa jalgpall on neile tänulik noorte eest, kes just WH-st on tulle alla saanud, aga arvan ikkagi , et ise suurte staaride ostmiseks ollakse natuke roostes, oleks vast õige sõna.
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                    Ei kulla mees, Tevez on super ja äss , pole kunagi selles kahelnud, aga asi on West Hamis. Inglismaa jalgpall on neile tänulik noorte eest, kes just WH-st on tulle alla saanud, aga arvan ikkagi , et ise suurte staaride ostmiseks ollakse natuke roostes, oleks vast õige sõna.
                    Jha, kindlasti väga suurte staaridega nad hakkama ei saaks, aga kas see noor argentiinlane on siis staar? pigem mitte. Kuid eelkõige sõltuvad kõik üleminekud West Hamil sellest, kas nad jäävad püsima või mitte.

                    Kommentaar


                      Vidic ja Rio reisivad Milanosse Loodetavasti on ka Saha oma probleemidest üle saanud.

                      Kurjad keeled räägivad, et Neville'i jaoks on hooaeg lõppenud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Jha, kindlasti väga suurte staaridega nad hakkama ei saaks, aga kas see noor argentiinlane on siis staar? pigem mitte. Kuid eelkõige sõltuvad kõik üleminekud West Hamil sellest, kas nad jäävad püsima või mitte.
                        Tundub,et sinu jaoks tulid need nimed jalgpalli alles siis kui lääne sinkide ühendus neid palkama asus
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Tundub,et sinu jaoks tulid need nimed jalgpalli alles siis kui lääne sinkide ühendus neid palkama asus
                          Ei, kindlasti mitte. Millest sa seda järeldad? Teadsin neid juba ennegi nimepidi aga mängimas nägin neid esmakordselt MM-il. No sry aga ei huvita mind eriti lõuna-ameerika liigades toimuv.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaamu
                            Kas ManU-l on mingisugune tunnuslaul nagu Liverpoolil on "You'll never walk alone" ?
                            Ma pean kohe ütlema, et tõsine mees selle märgi kohta, mis avatariks on

                            Kommentaar


                              No offence, Danel, aga selliste kommentaaride pärast ei julge pooled oma arvamustki avaldada.

                              Kommentaar


                                ManU fännid on jah teada tuntud vaikselt omaette nokitsejad. ma ei teagi kedagi, kes teaks kedagi, kes teaks mõnda Manu fänni. rääkimata lauludest.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X