320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
    mina nägin sellist mängu, kus kahest suurepärasest mängijast - gattuso ning ronaldo - oli üks selgelt paremini häälestunud. sellisel tasemel võitluses ei peaks kumbagi rumalaks tituleerima.
    mis krdi prillid sul ees on? ma ei räägi gattusost...vaid ainult ronnist ja tema esitusest. lihtsates olukordades teha kannakaid või stepovereid ja pall kaotada selle asemel et võtta pall omaks ja lükata söötu on äärmiselt rumal, olgu tal vastas gattuso või käsna-kalle.

    Kommentaar


      Algselt postitas ertz Vaata postitust
      mis krdi prillid sul ees on? ma ei räägi gattusost...vaid ainult ronnist ja tema esitusest. lihtsates olukordades teha kannakaid või stepovereid ja pall kaotada selle asemel et võtta pall omaks ja lükata söötu on äärmiselt rumal, olgu tal vastas gattuso või käsna-kalle.
      võrreldes eelmise hooajaga on ta sammu edasi astunud selles vallas, kuid tee vaid üks halb esitus ja sa pole enam piisavalt hea kõike teadjate vanade käsnade arvates. tema söödud polnud midagi nii hullud Pauli suunas vaid astmaatik lihtsalt ei suutnud oma palli kujulist keha vallata vihmasel milano murul.

      Kommentaar


        mitu korda Ronaldo kahe mängu kokkuvõttes karistuslööki vastu müüri lõi?
        samas kui kõrval seisab Giggs kes on ju väga hea karistuslöökide lööja.
        tuleb nõustuda et kuigi kiire ja tehniline, on Ronaldo jätnud küllaltki rumala mängija mulje

        Kommentaar


          Halloo, analüütikud - kutt on 22 aastat vana. Kakskümmend kaks. Kas on üllatav, et vahel saab tohutu tahtmine mängu ise ära teha kainest mõtlemisest võitu? Hakata nüüd meest ühe ebaõnnestunud mängu põhjal rumalaks mängijaks nimetama on ikka ülim lühinägelikkus. Niigi on ta selle hooajaga meeletult küpsemaks muutunud.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            ja et natuke teemavahetust:
            Defender Gerard Pique has admitted he would prefer to stay at Real Zaragoza next season rather than become a second-rate player at Manchester United.
            skysports.com täna

            Isiklikult eelistaksin,et tuleks Inglismaale tagasi, kuid laenataks 1 hooajaks Sunderlandi, kus mine tea, moodustaks ehk suurepärase keskkaitse paari Pique-Evans ning saaks Premierleague kogemusi Ning pärast hooaega Sunderlandis asuks võitlema koha eest Unitedi kaitseliinis.

            Kommentaar




              Väravaid 6/13, võite 2/13. Masendav...

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust


                Väravaid 6/13, võite 2/13. Masendav...
                Teistele lugemiseks ka too sama BBC link.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                  Isiklikult eelistaksin,et tuleks Inglismaale tagasi, kuid laenataks 1 hooajaks Sunderlandi, kus mine tea, moodustaks ehk suurepärase keskkaitse paari Pique-Evans ning saaks Premierleague kogemusi
                  Evans on loodetavasti järgmisel hooajal Unitedis tagasi, kolmandaks valikuks keskkaitses. Browni ja Silvestre taseme suudab see poiss küll ilusti välja mängida, nii et oleks tore, kui talle ka võimalus antaks.

                  Pique naasmist Inglismaale ei pea ma enam tõenäoliseks. Ilmselt tehakse Zaragozaga alaline leping ja tüüp saab oma kodumaal karjääri teha kui õnnestub.

                  Kommentaar


                    Pigem siiski Evans jätta Sunderlandi, kus regulaarselt saaks mängida, antud juhul Vidici ja Ferdinandi kohta raske ära võtta.

                    Kommentaar


                      ei noh ronaldot võeti ika spetsiaalselt peale ka, kui ronaldo palli sai oli gattuso tal kohe juures, eks see oligi tema peamisi ülesandeid mängus ja kui pole just kõige värskem siis on ika raske vastu saada, ronaldo oli vast üldse kes üritas kõige rohkem, aga sellise mehe vastu nagu gattuso on raske saada, pigem oodanuks teistelt veidi aktiivsemat tegutsemist, kuna oli ju oodata et ronaldot valvatakse erilise pilguga, ja fergussonist ei sa ma ka aru, et miks ta ei kasuta 4-4-2, mis on minu arust neil läbi mitme hooaja kõige rohkem edu toonud:S fergusson on kül hea treener, aga võiks ju edutoovat tatikat rohkem kasutada, või tahab vastast üllatada? ei tea, aga eks järgmine hooaeg proovime jälle ükskord ta tuleb tiitel ika meile uuesti

                      Kommentaar


                        Mida te halisete, Arsenal on Euroopas veel sitem.
                        Üldse, tehke tööd, siis pole aega ka jalgpalli pärast pead vaevata.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mt013 Vaata postitust
                          ei noh ronaldot võeti ika spetsiaalselt peale ka, kui ronaldo palli sai oli gattuso tal kohe juures, eks see oligi tema peamisi ülesandeid mängus ja kui pole just kõige värskem siis on ika raske vastu saada, ronaldo oli vast üldse kes üritas kõige rohkem, aga sellise mehe vastu nagu gattuso on raske saada, pigem oodanuks teistelt veidi aktiivsemat tegutsemist, kuna oli ju oodata et ronaldot valvatakse erilise pilguga, ja fergussonist ei sa ma ka aru, et miks ta ei kasuta 4-4-2, mis on minu arust neil läbi mitme hooaja kõige rohkem edu toonud:S fergusson on kül hea treener, aga võiks ju edutoovat tatikat rohkem kasutada, või tahab vastast üllatada? ei tea, aga eks järgmine hooaeg proovime jälle ükskord ta tuleb tiitel ika meile uuesti
                          No ma ei tea palju Gattuso nüüd personaalselt seda Ronaldot võttis, aga aega jäi tal ikka Fletcherit ja teisi poisse ka kimbutada. Ei viitsi artiklit otsida, aga kuskil kirjutati, et ühe tackle'iga võttis ta Darrenilt mitte ainult palli, vaid ka kogu õhu ära. A noh, ühes oma parimas mängus lõhkus Ringhio ära ka Vieira-Emerson duo, mida peeti tolajal praktiliselt võimatuks. Ronaldo samalajal jäi mitmes episoodis Oddo ja Ambro kammitsaisse.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            CR sai veel ühe pärja kaela.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Pique

                              Ferguson teatas, et Pique jääb meiega ja ta läheb tema mängu vaatama.
                              Minu arust positiivne, kaitsesse nooruslikkust juurde.
                              Glooory glooory ManUnited!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaamu
                                eurosport.com

                                Chelsea midfielder John Obi Mikel has taunted Manchester United by claiming: You don't deserve the title. “I think United have been lucky at some points this season while we've had a long list of injuries to cope with. Overall, we've been the better team." (The Sun)
                                tundub, et onu jose on leidnud endale järglase
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X