320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
      Õhupalli oma on naljakam.

      Kommentaar


        O'Shea tegi hea sünnipäeva kingi endale ikka.
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          Ja Preilina käitus muidugi jälle väga hästi. Kõige naljakam oli, kui poiss pärast vea mittevilistamist tõmblema hakkas.

          Kommentaar


            Algselt postitas allarn Vaata postitust
            Ja Preilina käitus muidugi jälle väga hästi. Kõige naljakam oli, kui poiss pärast vea mittevilistamist tõmblema hakkas.
            no vänkige siis ometi tühjaks, once and for all.



            jah kukub kergelt, jah kõik teavad juba ammu, jah on küll piinlik, jah on küll pohhui. no kaua võib ühte ja sama jura ajada, tõesti.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              no vänkige siis ometi tühjaks, once and for all.



              jah kukub kergelt, jah kõik teavad juba ammu, jah on küll piinlik, jah on küll pohhui. no kaua võib ühte ja sama jura ajada, tõesti.
              Kõik võivadki teada ja sul ja teistel võibki pohhui olla, aga anna andeks, mul pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Kõik võivadki teada ja sul ja teistel võibki pohhui olla, aga anna andeks, mul pole.
                Otsi endale hobi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas allarn Vaata postitust
                  Ja Preilina käitus muidugi jälle väga hästi. Kõige naljakam oli, kui poiss pärast vea mittevilistamist tõmblema hakkas.
                  vot selliste meeste pärast loodan ma et need Ronaldo iharlejad liiguvad suvel Reali teemasse üle.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Otsi endale hobi.
                    Mis hobi? Otsi endale ise hobi.
                    Ma kirjutasin mängus toimunud intsidendist, mitte lambist teemal - Ronaldo on ikka ahv küll, et kogu aeg kukub. Seega peaks pärast igat mängu mõtlema ja endale teatavaks tegema seda, kas mõni selline intsident juba ehk liiga ära leierdatud pole, kuna siis pole sellest mõtet kirjutada, sest ilmselgelt see mõnedele ei meeldi? Kui nii, siis mis kuradi pärast jahutakse pärast igakordset mängu kohtunikest ja nende keeratud sitast ühele või teisele satsile. Ehk tahan öelda, et kohtunike teema on ilmselt kõige ära leierdatum teema üldse. Sellest tulenevalt ja teie arvamuste järgi, poleks üldse mõtet hakata kohtunike tööst rääkimagi ning igaüks, kes seda teha tahab, võib end eelpool öeldud lauset tsiteerides tühjaks vänkida.

                    Kommentaar


                      allarn, miks Sul nii kole avatar on?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        Mis hobi? Otsi endale ise hobi.
                        Ma kirjutasin mängus toimunud intsidendist, mitte lambist teemal - Ronaldo on ikka ahv küll, et kogu aeg kukub. Seega peaks pärast igat mängu mõtlema ja endale teatavaks tegema seda, kas mõni selline intsident juba ehk liiga ära leierdatud pole, kuna siis pole sellest mõtet kirjutada, sest ilmselgelt see mõnedele ei meeldi? Kui nii, siis mis kuradi pärast jahutakse pärast igakordset mängu kohtunikest ja nende keeratud sitast ühele või teisele satsile. Ehk tahan öelda, et kohtunike teema on ilmselt kõige ära leierdatum teema üldse. Sellest tulenevalt ja teie arvamuste järgi, poleks üldse mõtet hakata kohtunike tööst rääkimagi ning igaüks, kes seda teha tahab, võib end eelpool öeldud lauset tsiteerides tühjaks vänkida.
                        Ronaldo kukkub kergesti ja on naine,KÕIK TEAVAD SEDA ja kõik on seda ka tunnistanud,liigu nüüd edasi oam eluga ja püüa üle saada.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                          Ronaldo kukkub kergesti ja on naine,KÕIK TEAVAD SEDA ja kõik on seda ka tunnistanud,liigu nüüd edasi oam eluga ja püüa üle saada.
                          Rohkem lapsikumat vastust poleks vist osanud oodatagi. Ja sa Tofoa ravile ei taha minna?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allarn Vaata postitust
                            Mis hobi? Otsi endale ise hobi.
                            Ma kirjutasin mängus toimunud intsidendist, mitte lambist teemal - Ronaldo on ikka ahv küll, et kogu aeg kukub. Seega peaks pärast igat mängu mõtlema ja endale teatavaks tegema seda, kas mõni selline intsident juba ehk liiga ära leierdatud pole, kuna siis pole sellest mõtet kirjutada, sest ilmselgelt see mõnedele ei meeldi? Kui nii, siis mis kuradi pärast jahutakse pärast igakordset mängu kohtunikest ja nende keeratud sitast ühele või teisele satsile. Ehk tahan öelda, et kohtunike teema on ilmselt kõige ära leierdatum teema üldse. Sellest tulenevalt ja teie arvamuste järgi, poleks üldse mõtet hakata kohtunike tööst rääkimagi ning igaüks, kes seda teha tahab, võib end eelpool öeldud lauset tsiteerides tühjaks vänkida.
                            Ei ole meie asi Ronaldo tegusid õigustada ja keegi ei viitsi seda paska enam lugeda. Pole vaja mingi odava reaktsiooni otsimisega Unitedi teemat reostada. Mine nuta näiteks Arsenali teemas, seal saate kõik koos õnnelikult korrutada, milline daiver ja vänker see Ronalts ikka on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                              Ei ole meie asi Ronaldo tegusid õigustada ja keegi ei viitsi seda paska enam lugeda. Pole vaja mingi odava reaktsiooni otsimisega Unitedi teemat reostada. Mine nuta näiteks Arsenali teemas, seal saate kõik koos õnnelikult korrutada, milline daiver ja vänker see Ronalts ikka on.
                              Sorry, aga ma pole korrutanud ja nutnud, et Ronaldo on daiver. Kui olen, näita mulle koht ja võtan süü omaks. Kirjutasin lihtsalt enda arvamuse, et oli üpris naljakas, kui poiss seal vehkima hakkas. Kahtlen ka selles, et osa minu vastu kirjutajatest seda nähes suutsid tõsiseks jääda.

                              Kommentaar


                                olgem ausad.... ronaltsile siiski koputatakse ikka mõnuga koibadese ka.... pole eriline ime, et härra teinekord vihastab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X