320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    hapukurgihooaeg?
    Sa, kui suur Premier League'i vaataja, peaksid teadma, kuidas kohalik meedia jalgpalliga seonduvat kajastab.

    Kommentaar


      Okei okei, ma saan aru,et Tevezi oli halb hooaeg. Saan aru, et tol hommikul ta ütles, et ta läheb ära ManUst, aga ma küsisin, et mida see üldse tähendab,et ta paneb käed kõrva taha, miks see nii suur asi on?

      Kommentaar


        Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
        Okei okei, ma saan aru,et Tevezi oli halb hooaeg. Saan aru, et tol hommikul ta ütles, et ta läheb ära ManUst, aga ma küsisin, et mida see üldse tähendab,et ta paneb käed kõrva taha, miks see nii suur asi on?
        Hapukurgihooja võtmes - ei olegi suur asi tegelikult.
        Aga puust-ja-punaseks võtmes tähendas see seda, et tal on fännide toetus, kuid puudub klubipoolne toetus, mida ta fännide abil samuti saavutada soovib.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Sellest saan ka aru..

          okei, igatahes, täna kirjutavad inglise lehed sellest kuidas Tevez 'pooli läheb..

          Selles suhtes, et Tevez on hea, aga ma võtaksin Berba ja Rooney iga kell enne kui Tevezi, sorry kel ta südames on.

          Aga keegi ei saa öelda,et ta poleks hea vahetusmees. Pealegi, Liverpooli

          süda läheb pahaks

          Kommentaar


            Ma eelistaks Tevez'i lahkumist PL'ist
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
              Ma eelistaks Tevez'i lahkumist PL'ist
              Seda minagi, aga ta ise või ta agent ütles, et ta on PL'iga nii harjunud, et ei taha lahkuda, pealegi on tal seal nii palju potensiaalseid tahtjaid - Chelsea, Liverpool,ManC ja Tottenham. Lisaks veel Arsenal, kelle jaoks võib aga hinnalipik olla liiga krõbe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Hapukurgihooaeg!
                Väga asjalik, debiil
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  pidi ju olema, et me igat viimasehetke kollaselehe uudist siia ei pane.
                  NB! ise eeliistaks tevezt berbale. Tevez on jõulisem ja viitsib liigutada, berba annab vaikselt söt, ei liigu eriti.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et siin juba juttu olnud, sorri maiole viitsind kõiki lehekülgi läbi imeda, aga mis te arvate ManU järgmise hooaja särkidest?:P
                    Täna siis soetasin ise endale ka sellise, Home.

                    Seal poes oli 3rd ka, huvitav muster oli peal. Muide Eestist ostsin Järgmise kevade kaup

                    Kommentaar


                      Kust poest ostsid?

                      Kommentaar


                        Kuna see hooaeg kipub juba kord karikate poolest sihuke nadivõitu olema, siis võtsid reservid ennast kokku ja viisid 1:0 võiduga Boltoni üle Lancashire Senior Cupi teist aastat järjest oma koju. Silmapaistvaim tegelane oli väravalööja Tosic, hästi olevat lammutanud ka Martin, Welbeck ja Possebon ning Drinkwateri näol on ilmselt jälle üks tubli kohalik poiss esile kerkimas. Skoori nappus jäi peamiselt suurepärase mängu teinud Boltoni vv Bogdani taha.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Drinkwateri näol on ilmselt jälle üks tubli kohalik poiss esile kerkimas.
                          Ei tea midagi. Hewson pidi ju järgmine hitt olema. Selle hooaja teine pool oli Herefordis edukas, aga 20. aastaselt peaks tegelikult juba vähemalt aste kõrgemal tegusi tegema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                            Kust poest ostsid?
                            Türi Kati spordirõivate poest ...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ManU&Sony Vaata postitust
                              Ma arvan, et siin juba juttu olnud, sorri maiole viitsind kõiki lehekülgi läbi imeda, aga mis te arvate ManU järgmise hooaja särkidest?:P
                              Täna siis soetasin ise endale ka sellise, Home.

                              Seal poes oli 3rd ka, huvitav muster oli peal. Muide Eestist ostsin Järgmise kevade kaup
                              no midagi nii nõmedat pole küll ammu näinud.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ManU&Sony Vaata postitust
                                Ma arvan, et siin juba juttu olnud, sorri maiole viitsind kõiki lehekülgi läbi imeda, aga mis te arvate ManU järgmise hooaja särkidest?:P
                                Täna siis soetasin ise endale ka sellise, Home.

                                Seal poes oli 3rd ka, huvitav muster oli peal. Muide Eestist ostsin Järgmise kevade kaup
                                Umbes nagu old-school särk. Oleks see must hoopis valge, annaks veel päästa...
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X