320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tuleks ka prantsusmaalt ära kui Chelsea või United pakkumise teeks

    Kommentaar


      Kuna midagi muud kirjutada nagunii ei ole, siis sarjast uselessfacts.com:

      Wazza ei ol tegelikult Wazza, vaid Jimmy.

      "When I'm back home with my family and friends I'm just Jimmy. I've been called it since I was about 10. It's after Jimmy Floyd Hasselbaink. He used to do a cartwheel when he scored. I did it once when I was a kid and since then I've always been Jimmy."
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Premier League champions Manchester United could be thrown into financial turmoil if the Glazer family leave the club, ex-chairman Martin Edwards has warned.

        Kommentaar



          Manchester United would not be where they are today, with their £700m debts, if Martin Edwards had not floated them on the stock exchange
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            LOL. See on ikka päris ritaaarded artikkel. Et kui Edwards ei oleks firmat 1991.a. börsile viinud, siis ei oleks ka laenuprobleemi. Just. Ja kapitalistivärdjas tegi ka kasumit aktsiate müügist! Raisk.

            P.S. See Edwards tüüp paistab päris lahe kutt olevat. Armukesed, prostituudid, autolõhkumised, peldikus naiste piilumised... nh sir.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Sorry, aga asjad ei saa ju hästi just olla kui volad kasvavad ajal, mil on voidetud järjest liiga tiitleid ning on saadud meistrite liiga finaali ja kord voidetud.

              Nagu Vello ütles on see artikkel ikka päris naljakas...

              Kommentaar


                No üks naljakas link teisele vastuseks, missa selle LOLlipopi-Vello selja taga nüüd säutsud? Seda jura, et 'aaaga mis siis saab kui Glazerid klubi maha müüvad' on aetud alates päevast number üks. Lisaks, Edwards - omaaegne hate-figure number üks - tegi need märkused juba ammu-ammu Andy Mitteni raamatu tarbeks antud intervjuus. See, et asi on jälle mingite Mailide veergudel, on järjekordne meediamull, mis on seotud sellega, et raamat alles nüüd ilmus. Any publicity is..

                Ja noh, ma ei hakka parem suurtest rahadest rääkima, sest ma ei tea ju teemast midagi, aga võlgu on ikkagi Virumaa, Järvamaa ja Red Football Ltd, mitte klubi. Klubi toodab kasumit, selle väärtus on UAN BILLION DOLLARS ja küllap leidub mõni šeik või India supremo, kes riismed üles korjab, kui vajadus peaks tekkima. (Või noh, tõenäoliselt mitte, aga kui ma ei eksi, tegid dubaikad veel eelmine aasta Glazeritele pakkumise 50% osalusele, mis tagasi lükati. Igal juhul jään ootama SW ja veLOL99 põrmustavaid avaldusi)
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  aga võlgu on ikkagi Virumaa, Järvamaa ja Red Football Ltd, mitte klubi.
                  Ainuke väike ballacks selle asja juures on see, et need laenud on suures osas võetud klubi varade tagatisel. Nii et kui Virumaal ja Järvamaal tõesti asjad kunagi perse juhtuvad minema, siis piltlikult öeldes tuleb onu pangast ikkagi klubi uksele koputama.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    No üks naljakas link teisele vastuseks, missa selle LOLlipopi-Vello selja taga nüüd säutsud? Seda jura, et 'aaaga mis siis saab kui Glazerid klubi maha müüvad' on aetud alates päevast number üks. Lisaks, Edwards - omaaegne hate-figure number üks - tegi need märkused juba ammu-ammu Andy Mitteni raamatu tarbeks antud intervjuus. See, et asi on jälle mingite Mailide veergudel, on järjekordne meediamull, mis on seotud sellega, et raamat alles nüüd ilmus. Any publicity is..

                    Ja noh, ma ei hakka parem suurtest rahadest rääkima, sest ma ei tea ju teemast midagi, aga võlgu on ikkagi Virumaa, Järvamaa ja Red Football Ltd, mitte klubi. Klubi toodab kasumit, selle väärtus on UAN BILLION DOLLARS ja küllap leidub mõni šeik või India supremo, kes riismed üles korjab, kui vajadus peaks tekkima. (Või noh, tõenäoliselt mitte, aga kui ma ei eksi, tegid dubaikad veel eelmine aasta Glazeritele pakkumise 50% osalusele, mis tagasi lükati. Igal juhul jään ootama SW ja veLOL99 põrmustavaid avaldusi)
                    Fitti, aga staadion, piletid, telerahad ja treeningkomplesidasjad on pandud tagatiseks ja ilmeslt suurema väärtusega kui nad päriselt väärt on. Praegu makstakse ainult intressi laenudelt kui ma oigesti mäletan siis kusagil sopalehtedes pakuti selleks numbriks 80 mil aastas voi midagi sellist... Laenu peaks nagu varsti hakkama tagasi maksma? Teie klubi peaksite nagu paremini teadma? Äkki keegi seletab mulle?

                    Kommentaar


                      Noh, suurelt jaolt ongi ilmselt nii, nagu jyriöö ütles. Kuni pangad on nõus laskma võetud veidraid laene teenindada ja klubi säilitab edu väljakul ja seega ennast müüb, on kõik ok. Sealt edasi hui znajet. Aga minu mõte oli peamiselt see, et Edwardsi avaldus ei ole päevakajaline ega põhine mingitel muutunud asjaoludel, vaid on ilmselt lekitatud pressi toetamaks 'Glory! Glory!' müüki.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Ei pole veel, selg on haige. Väljas novembrini.
                        Ülla-ülla, härra Obertan teeb juba väidetavalt täna come-backi, kui reservid kohtuvad Oldhamiga. Samuti peaks Rafael naasma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Samuti peaks Rafael naasma.

                          hallefakingluuja, ma olen juba ammu oodanud, et see umbmäärane siiberdamine seal kaitse paremas otsas enda lõpu leiaks. poiss peaks evraga menüü ja trennis käimise aegu kooskõlastama, potensiaali ju on.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Obertan tundub aina parem ja parem, tahaks näha teda liigas juba, olgugi, et reservid ja oldham, aga tüübil on ikka selline kindlus ja puude on hea.

                            Kommentaar




                              Henry trikk Obertani stiilis
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NOT Vaata postitust


                                Henry trikk Obertani stiilis
                                Ilus, ai kuidas mulle meeldib see trikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X