320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jõudsin tööle, aga nagu arvata võiski, on siin kõik veinipudelid jälle tühjaks imetud.

    õnneks on veel poolik russki standart ja natuke rummi. ei kuulu jagamisele. gloori gloori.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      oh irooniat.

      The Brazilian Football Confederation (CBF) has announced that Flamengo’s Kleberson will replace Manchester United’s Anderson for the World Cup qualifiers against Uruguay in Montevideo on June 6th and Paraguay in Recife four days later.
      Anderson injured himself in the EPL’s sides defeat against Barcelona on Wednesday and is set to undergo surgery.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        no jube häda nüüd eksole..... nagu ka Kink ükskord mainis... platsil peab olema ego, peab olema ülbe.. muidu ei saavuta sittagi.....

        ronalts võitles, mängis hingega... türa... jube hea on maha teha ja öelda,et on munn... Ronalts oli üks vähestest meestest kes tahtis mängus
        Paneme lukku, Marguse iidolid on Tarmo Kink ja Chr. Ronaldo.
        Päris hea valik! Midagi muud sinult oodata oleks muidugi ulme.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ronaldo fännidele - http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=331458

          Kommentaar


            Te olete kadedad lihtsalt.

            Kommentaar


              mida te vingute koguaeg, müüge maha või muud paska?
              läksime mängu, barcelona oli parem, mängis paremini ja skoor ka vastav.
              Kristiina ja Rooney ja kõik olid platsil, kui ei usu, tseki koosseise. NÕRGEMAD TAVALISELT KAOTAVAD. PUNKT.
              liigume sellest edasi, jätame mineviku minevikku, läheme edasi tulevikku.

              Kommentaar


                Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                mida te vingute koguaeg, müüge maha või muud paska?
                läksime mängu, barcelona oli parem, mängis paremini ja skoor ka vastav.
                Kristiina ja Rooney ja kõik olid platsil, kui ei usu, tseki koosseise. NÕRGEMAD TAVALISELT KAOTAVAD. PUNKT.
                liigume sellest edasi, jätame mineviku minevikku, läheme edasi tulevikku.
                Õige jutt. Ma ei saa aru, miks te kõik nutate UCL finaali üle. See on minevik ja mineviku ei saa muuta.
                Algselt postitas fitti
                Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Seis oleks Fletchiga ikka sama olnud(ilmselt!). Saa üle.
                  Võimalik. Võimalik, et skoor oleks ilma Fletcherita ka hoopis teistpidi olnud, kui Park oleks Ronaldo karistuslöögi järel sekundi murdosa kiiremini reageerinud. Või oleks Barca hoopis 5-0 võitnud. Oleks palju asju võinud olla. Keda kotib. Mainitud asjaolu on see, et Unitedi mängus oli Fletchi puudumist märgata, Barcal Alvese ja Abidali puudumist mitte - oli see skoor, mis ta oli. Ja kaotuses süüdi polnud mitte punast näidanud kohtunik või Fletcher vaid see seltskond, kes platsil oli.

                  Mul pole vaja suurt millestki üle saada, aitäh.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Paneme lukku, Marguse iidolid on Tarmo Kink ja Chr. Ronaldo.
                    Päris hea valik! Midagi muud sinult oodata oleks muidugi ulme.
                    sorry, sulane, et ma ei ole nii terane, kui härra ise.


                    lõust

                    Kommentaar


                      Vanasti ma ikka viitsisin ManU teemat lugeda,aga nüüd mõtetu pläma.

                      Aga ikkagi Gloory Gloory Man United
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                        Vanasti ma ikka viitsisin ManU teemat lugeda,aga nüüd mõtetu pläma.

                        Aga ikkagi Gloory Gloory Man United
                        Kahju kuulda! Loodame siis, et Sinagi rohkem mõdetud pläma ei kirjuta!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                          Ei olegi karkudel enam?
                          ah minge uttivisse.

                          Manchester United's preparations for next season have been dealt an early blow with Owen Hargreaves, the England midfield player, unlikely to be back in action until January.

                          United manager Alex Ferguson had hoped to have Hargreaves playing by the start of the new season in August, but his recovery from two knee operations is taking longer than expected and neither the club nor the player is prepared to rush his return for fear of a setback.

                          (http://www.timesonline.co.uk/tol/spo...cle6409971.ece)


                          ja et siis umbes 1,1 milli naela per mäng. tra, merko ehituse aktsiad oleks ka parem investeering olnud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            vist hooaja algul veidi sai:

                            2008/09 Statistics

                            games started:
                            Premier League- 1 (sept viigimäng Stamford Bridge'il)
                            Used as Substitute- 1 (kaotus nädal varem Anfieldil)
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                              vist hooaja algul veidi sai:

                              2008/09 Statistics

                              games started:
                              Premier League- 1 (sept viigimäng Stamford Bridge'il)
                              Used as Substitute- 1 (kaotus nädal varem Anfieldil)

                              ManU'l "vähe" kollaseid
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                ah minge uttivisse.

                                Manchester United's preparations for next season have been dealt an early blow with Owen Hargreaves, the England midfield player, unlikely to be back in action until January.

                                United manager Alex Ferguson had hoped to have Hargreaves playing by the start of the new season in August, but his recovery from two knee operations is taking longer than expected and neither the club nor the player is prepared to rush his return for fear of a setback.

                                (http://www.timesonline.co.uk/tol/spo...cle6409971.ece)


                                ja et siis umbes 1,1 milli naela per mäng. tra, merko ehituse aktsiad oleks ka parem investeering olnud.
                                Nojah. Eks seda oli algusest peale teada, et mees kõige kõvemast puust tehtud ei ole. Ime, et debüüthooajal üldse suhteliselt ilma vigastusteta hakkama sai.

                                Samas võideti temata sel hooajal mustmiljon karikat ja liiga, nii, et väga palju muret ei peaks see valmistama. Mis aga ei välista seda, et Fergie ostab kindlasti mingi uue £20m+ tegelase.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X