320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise liiga 2007-2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vähemalt said värava kirja

    Kommentaar


      kust kohast statistikat vaatate, kuidas meeskonnad varem mänginud on jne?
      ja kust kohast vaadata, mis tulemusi eksperdid vms ennustavad?

      Kommentaar


        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
        kust kohast statistikat vaatate, kuidas meeskonnad varem mänginud on jne?
        ja kust kohast vaadata, mis tulemusi eksperdid vms ennustavad?
        internet on suur ja lai

        bbc.co.uk, skysports.com

        Kommentaar


          Ma ei tea, mulle igatahes Evertoni pühendumus meeldib. Hetkel oma neljanda koha kuhjaga ära teeninud. ManCity mängisid täna puhtalt üle.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            City jah kuidagi kahvatu täna. Petrov tegi ka lõpus lolli vea, lisaks tundus, et polnud veel tema päev. Küll aga Hart üllatas, tulevik tundub inglastel hea, just hea väravavahi näol.
            Aga jah nagu öeldud, Everton vääris võitu, mitu korda olid 3'le väravale ka üpris lähedal.
            Jaa kommentaatori jutt oli ka ikka liiga ränk . (Mõtlen kalevspordi kommentaatorit.)

            Kommentaar


              Eile jäi hooaja parim mäng nägemata. 8-minutiline kokkuvõte, mis greatgoalsis leitav, on meeletu, soovitan soojalt. Joe Cole on lihtsalt vaimustavas vormis hetkel ja Keane'i viigivärav absoluutne ründaja tippklass. Haarab hetke ja lihtsalt tulistab.
              Mis kuramuse moel Berbatovil võiduvärav löömata jäi, on lausa uskumatu. Uskumatu Cudicini siis.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ise nägin vaid viimast 15 minutit, aga tõesti, väga nauditav. Igas mõttes. Samas, Special One oleks öelnud, et see pole jalgpall. Nagu ta ütles samal staadionil toimunud üheksaväravalise thrilleri kohta.
                Supplies!

                Kommentaar


                  kas oskab keegi öelda, mitme hooajaga on kõige kiiremini tõustud conference divisionist premieri või siis varasematel aegadel tugevuselt viiendast liigast esimesse ?
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Timbu
                    Vaatasin ajaloolisi liigakohti ja selgus, et Bolton ja Fulham tõusid kõrgliigasse samal aastal(2001). Nüüd siis tõenäoliselt koos langevad ka.
                    krt loodan ikka väga et bolton suudab ikka sitaaugust välja ronida.aga kui langus toimub siis tagasi tuleks saab raske olema.on kuulda jutte et languse korral ootab meeskonda tõeline verevahetus
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      krt loodan ikka väga et bolton suudab ikka sitaaugust välja ronida.aga kui langus toimub siis tagasi tuleks saab raske olema.on kuulda jutte et languse korral ootab meeskonda tõeline verevahetus
                      karta on et klubil saab raske olema motiveerida hetke mängijaid jätkama. isegi kui mehed jätkaksid eisaaks see rahalises mõttes lihtne olema. ma usun et enamus meestel on ambitsioon palju suurem kui koola-liiga promotsiooni püüda. kuigi pole boltoni mänge eriti näinud, tundub klubi mulle sümpaatne ja loodan et jäävad liigasse alles.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Hehee

                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Kokkuvõte sellest, kellega mäkki lähme

                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          ma söön 1 big mäki iga koha eest, mis sha on kõrgemal kui lõvid
                          Jääd nälga.

                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Ei tasu midagi utoopiat pakkuda, siin nii mõnelgi mehel mütsid söömata.
                          Aga OK, Jürka rahustuseks ja kiibitsejate meeleheaks luban süüa kolm biigmäki einet kolme tunni jooksul, kui Manchester United Football Club võidab English Premier League hooajal 2007/2008.
                          Lootusrikas.


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Vaene sell. Ma kaheksat ei jõua, aga söön korraga näituseks kolm bigmäkki ära, kui Arsenal esinelikusse jõuab.
                          Loll.

                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          OK, ma olen nõus annetama nt. 500 krooni selli poolt nimetatud heategevusüritusse, kui Arsenal esinelikusse jõuab.
                          Tekkiski siin küsimus, et kas kuu lõpus virelevatele sõpradele (nagu näiteks fitti, jyriöö ja raidur) õlle ostmine on heategevus või mitte?

                          Algselt postitas Raidur Vaata postitust
                          Mjau.Härrad on ilmselgelt deliiriumis. Kui Manu võidab liiga ja Arsenal jääb madalamale kui neljas koht, siis näitan üles solidaarsust ja söön koos Selliga Big Mac-eineid. Arvestades enda füsioloogilisi eripärasusi, siis luban piirduda siiski 2 kogusega.
                          No siit peaks loodetavasti 1 biigmäkk ikka tulema.

                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Mis kuradi bigmäkid. Aeg on panuseid tõsta. Teeme siis nii, et kui Arse nelja hulka tuleb, olen nõus Hesburgeri kõige suurema burksi sisse keerama. beat that.
                          ei lähe sa midagi üksi hessi. bigmäk it is.

                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          mis muidu ManU mehi puudutab, siis vaevalt keegi üle 20 skoorib. pigem saab päris mitu meest nii 10-15 kotti kirja.
                          Nii sita tulevikunägemise eest tuleb trahviburger!
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Mine pekki oma trahvikaga

                            Uh, ma olen biigmäkkide kujutlemisest juba nii pimestatud, et arvasin trahvika enesele määratuks olevat. Huh.
                            Last edited by vandersell; 10.04.08, 12:00. Põhjus: mäkmäk
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Kas nii suure grupiga minnes peaks laua reserveerima?

                              Kommentaar


                                isegi teoreetiliselt ei ole enam võimalik kõhtu täis saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X