320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise liiga 2007-2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga lahe hooaja alguse ennustusi vaadata. No igasuguseid pärleid koorub välja. mcnamara näiteks kuulutas Malouda suve parimaks ostuks ning Lita Readingi päästjaks . Samas Erikssoni osas oli sul kaudselt õiguski, kõige tähtsama mehe ootusi ei täitnud ta tundub tõepoolest.

    Endal olid paremad palad Torrese flopiks tembeldamine ning olematu usaldus ManU kaitseliini vastu. Muidu kõige hullemini puusse ei pannudki
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Paras naljanumber olin ikka oma ennustusega. Aga kui jalgpalli enam südamega ei võta, on aeg selle vaatamisest loobuda.

      Aga tõeline üllataja paistab kõigi jaoks siiski Wigan olema. Super Emile Heskey faktor vist. Mis see ikka muud saab olla.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kes on inglise liiga parim 'ründaja'? Joleon Lescott, muidugi; ehk noppeid statistikutele.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Selle hooaja statistikat...

          Shot on goal:

          1. C. Ronaldo 109
          2. Rooney 69
          3. Gerrard 63

          allikas: soccernet.com

          Kommentaar


            fakking isetseja

            Kommentaar


              Andke siis mulle ka teada kui suurem pidusööming McD toimumas.
              Tuleksin ka ja vaataksin seda Püha õhtusöömaaega.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kui vähemalt kahte einet minuga ei söö, siis ei ütle. Aga pmst on asjad nii, et velts delegeeris heategevusele annetamise minule, vajalikud asjad on juba ostet ning saavad esmaspäeval üle antud.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  OK, ma olen nõus annetama nt. 500 krooni selli poolt nimetatud heategevusüritusse, kui Arsenal esinelikusse jõuab.
                  Tehtud.
                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Aga OK, Jürka rahustuseks ja kiibitsejate meeleheaks luban süüa kolm biigmäki einet kolme tunni jooksul, kui Manchester United Football Club võidab English Premier League hooajal 2007/2008.
                  Tehtud. Aga ütleme nii, et tegu oli mu elu ühe raskeima kulinaarse ettevõtmisega. 2 einet läks mingi poole tunniga ära, seejärel oli enam kui 1,5 tundi vahet, aga see aeg oli väga kole. Nagu ka peale kolmanda sissekugistamist. Algpilt oli selline:

                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Vaene sell. Ma kaheksat ei jõua, aga söön korraga näituseks kolm bigmäkki ära, kui Arsenal esinelikusse jõuab.
                  Nujah, minu viga, et usaldasin oma mälu. Kahe purksi asemel kolm. Aga kuna üks neist oli eine, siis loeme tehtuks. Kuna fitti fotokat mulle ei usaldanud, siis mugimas teda ei näe.
                  Supplies!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X