320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Queens Park Rangers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kadri-mardi jooksmine qpr-i moodi
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Miks täna Remy ei mängi?

      Kommentaar


        vigane pidi olema.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Täna siis väravateta viik Norwichiga... nagu klassikud ütlevad - viikidega relegatsioonist ei pääse.

          Neli viiki järjest, teenitud, aga kui on soov langusest pääseda, on vaja mõnest mängust 3 punkti ka võtta.

          Aga nagu ma ennist ütlesin, siis ise enam ei usu väga sellesse - selle üleminekute akna ajal tehti täpselt sama, mis meeskonna antud seisu on paisanud - osteti arutult palju ja ilusaid nimesid...

          Kommentaar


            Nagu minu sõnade kinnituseks siis tänase viigiga ei parandatud oma positsiooni mõhkugi.

            Villa, Wigan, S'hampton said samuti viigi. Ja no muidugi Norwich ka, eksole. Toon ja Reading noppisid üldse võidud.

            Tagantpoolt esimene meeskond, kelle vastu positsiooni parandati oli Sunderland, kes asub 13. kohal ja edestab pargivahte 12 punktiga. That being said, kaotus oleks muidugi ju kõikidest nendest veelgi kaugemale jätnud. Aga status quo jätkamine pole praegu igastahes Ride kasuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Kust sellised andmed ? Ma muidugi ei tea vaielda, aga eeldasin sellpärast, et ta juba Spursis olles ihus ikka tolle härja peale hammast... Aga täiesti võimalik muidugi, et minu eeldus oli vale.
              No võib-olla see pole 100% õige, et tal MINGIT pistmist polnud, aga enam-vähem.

              Ma vaatasin laivis Sky Sports Newsi ja temaga tehti intervjuu, kus ta ütles, et Fernandes küsis temalt nimekirja, keda ta tahaks Nelseni asemele tuua ja ütles, et Samba oli seal üsna tipus. Ja mingi hetk olevat omanik Harryga ühendust võtnud ja öelnud, et ma sain sulle kaitsja, sain sulle Samba. Et Fernandes oli kogu diili ise ära teinud.
              Videot selle kohta kahjuks ei leidnud, ainus oli see, kus ta Odemwingie naljast rääkis.

              Siin uudises on enam-vähem see tekst kirjas, aga mina sain nagu aru, et diil oli praktiliselt tehtud juba, kui harry teada sai:
              But Redknapp was thrilled with the purchase of Samba as he tries to keep Rangers in the Premier League. "I was speaking with [Fernandes] a month ago and he asked me who I would want to sign if Ryan Nelsen left, he asked me to give him a couple of names.

              "I said to him, 'Well, these aren't possible to get but if you're asking me who I'd have, I'll give you a couple of players.' One of them was Chris Samba. The next thing I know he's telling me that he's working on bringing him in! It's amazing."

              Kommentaar


                “Some players were out, until 3am, 4am, 5am – and then went to training at 8am. It was like a stag party. Some looked at it as if we had a five-day holiday," said one player
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Härri mängujärgsel pressikal väitis,et antud lugu on agendilt pärit ja ta lasi palluritel välja minna ühel õhtul, koos 5 teise premieri klubi mängijatega.Järgmisel hommikul olla ka trenni tehtud.Skysportsi lehelt siia videoid panna ei anna ,BBC inteka panen, 2:30 peal siis juttu antud artiklist.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Joomine võib ka kasulik olla!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      RVP-lt tõmmati siis kahega eest ära, aga Evra sõber liverpoolist ja QPR on nüüd sama palju sahistanud. Masendav natuke või nii...
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Noh, 10 mänguga vaja tagasi teha 4 punkti. Arvestades, et kaaskannatajate Wigani ,Readingu ja Aston Villaga on veel vaja mängida + omavahel peavad mängima veel Reading - Villa ja Wigan - Villa siis miks mitte.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Harry toodud täiendustelt täna kolm kolli ja teine võit järjest on tõsiasi. Sellega jõuti positisiooni, kus viimast kohta jagatakse Readinguga (nii punktid kui väravatevahe võrdsed). Faktiliselt ollakse endiselt viimasel kohal, kuna Reading on löönud rohkem väravaid.

                          Võimalused püsima jääda on paranenud, aga lõpp võib liiga vara kätte tulla, nende konkurentidest on viimase 10 mänguga teeninud:
                          Reading, QPR 13p
                          Soton 11p
                          Toon 10p
                          Wigan, Aston 9p
                          S'land 8p

                          Aga siis pilti ka tänasest - erilise maasikana tooks välja Spursist laenul oleva Andros Townsendi esimese värava R'ide eest. Teine Tottenhamist toodud mees Jenas lõi ka päris kena kolli, aga mitte päris nii ilusa vist...

                          Kommentaar


                            viina joodab
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Tundub, et see Dubai jooma oli ikka motivaatoriks - ilmselt lubati, et varsti lähme uuesti kui võidame.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                QPR võitis viimati kaks järjestikust Premieri mängu 1995.-ndal aastal. Mida Harry söödab neile?
                                No ta läheb lihtsama vastupanu teed. Jätab QPRi mehed üldse ilma toiduta ja toob Spursi mehed sisse, kes tema eest mänge võidavad !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X