320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Queens Park Rangers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    9 - If the Premier League season had commenced when Harry Redknapp took charge, QPR would be ninth. Recovery.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Oi, täna saadi Villalt valus kaotus.

      Taaskord said väravad kirja Spursi mehed Jenas ja Townsend, aga kokkuvõttes jäi ikkagi puudu võidust.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Oi, täna saadi Villalt valus kaotus.

        Taaskord said väravad kirja Spursi mehed Jenas ja Townsend, aga kokkuvõttes jäi ikkagi puudu võidust.
        Vabandatagu minu rumalat küsimust, aga kas senjoor Rainis hoiab päialt, et arsid see aasta taaskord üles jääks?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Vabandatagu minu rumalat küsimust, aga kas senjoor Rainis hoiab päialt, et arsid see aasta taaskord üles jääks?
          Hea küsimus. Mulle ei meeldi see, mida klubi üldiselt teinud on (ehk ostnud valimatult endale kunagi nime teinud tegelasi kokku, kelle parim enne juba ammu möödas võib olla ja siis neile umbes 3x kõrgemat palka pakkuda kui ükski mõistlik klubi).

          Aga samas on pukis ju ikkagi Arry ja teist mängu järjest tegid ilma Spursi mehed Jenas (huuh, õnneks küll endine Spursi mees tema puhul) ja Townsend. Viimasele hoiaks ikka pöialt ju, temast võib isegi põhimeeskonna materjali kunagi tulla.

          Seega ma ei oska isegi vastata. Värvikust ja koloriidsust pakub see klubi ju ometigi rohkem kui Wigan ja kaarte segab ka paremini ( see hooaeg Chelsea sain neilt ühe punkti, lisaks viigid Shitty, Evertoni ja Spursiga).

          Kommentaar


            Minu unistus on näha 'Arryt Championshipis.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Samba Samba Samba, lootsin head mängu näha, aga üks kallis mängija otsustas kiirelt põnevuse rikkuda, ka plejäänud meeskond oli hale ja ilmselgelt oodatakse juba liiga lõppu ja allakukkumist.

              Kommentaar


                QPR tõeliselt üritab, 40minutiks 3 enda võrgus.

                Kommentaar


                  Selline meeskond ei väärikski kohta premieris, juba see, et Bosingwa nurgalööke sooritab 3:0

                  Kommentaar


                    Üks veel teisel poolajal tagasi kiirelt ja läheb jälle mänguks.

                    Kommentaar


                      Ei, ka penaltit ei tahtnud nad ära lüüa.

                      Kommentaar


                        Hoogne mäng on vähemalt. Kõik on veel võimalik. Fulham nüüd 10kesi ka.

                        Kommentaar


                          Nojah, nüüd on kellad. See oli mäng, mille võiduga võinuks ju veel unistada, aga ei. Harry otsus võtta ainus loov mängija Taarabt välja ja hakata pikka palli Hangelandi suunas peksma - no ei ole mõistuspärane. Kogu see Spursi C-keskväli ja oeh...
                          Ei kujuta ette, mis suvel saab. Millise meeskonnaga divarisse minnakse ja kas omanikud üldse on nõus kogu selle metsiku kahjumi kinni plekkima. Kurb lõpp ilusatele unistustele. Selleks korraks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Mõttetuid kujusid on liiga palju, samas on osavaid pallureid ka. Päris perses veel ei ole, aga üsna sügavalt ollakse sees küll. Kui kui võetakse veel täispakett Stoke, Wigani ja Readingu käest, siis ma näen variante. 7 mängu veel siiski.

                            Kommentaar


                              Mcnamaralt hea küsimus tegelikult. Ise arvan, et vanemad olijad nagu Clint Hill, Jamie Mackie ja näiteks Shaun Derry jäävad, väravasse võib-olla jälle vana hea Radek Cerny ja las minna. Vana hea Warnocki Neil ka jälle tänasest vaba mees. Võib-olla tuleb Cisse ja keegi veel kuskilt appi. Igatahes, rahalised kaotused tulevad massiivsed. Kasvõi see tänane patuoinas Samba, kes on ligi 100k/week peal, vaevalt et Bosingwa, Park, Granero ning kindlasti mitmed mehed veel ei ole just sandikopikate peal. Ei usu ka, et keegi näiteks oleks nõus Sambat selise raha eest ära korjama. Ma ise arvan, et selle satsi palgafond on reaalselt suurem, kui mitme esikümne satsi oma.

                              Kommentaar


                                Seis nüüd siis selline, kus vahe ohutu tsooniga on suurem, kui enne Harry tulekut.

                                Algselt postitas Pidutseja2008 Vaata postitust
                                Ei usu ka, et keegi näiteks oleks nõus Sambat selise raha eest ära korjama. Ma ise arvan, et selle satsi palgafond on reaalselt suurem, kui mitme esikümne satsi oma.
                                Samba on tegelikult väga hinnatud mees ja isegi kui Inglismaa klubid tema palga peale ära ehmuvad, siis venelasi see kindlasti tagasi ei hoia. Sooviti ju härrat alles paar nädalat pärast QPR-i minemist juba ühe Vene klubi poolt ära osta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X