320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise liiga 2008/2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    1. Chelsea - Ei näe nagu mingit loogilist põhjust, miks see nii ei peaks minema. Ründav jalgpall hakkab taas ruulima ja tiitel võetakse ära uue treeneriga.
    2. Liverpool - Kui fänn sellist tulemust naiivselt ei usu, siis kes veel ? Kõik see juhtub aga eeldusel, et Torres ja Gerrard püsivad terve hooaja tervena.
    3. Manchester United - C.Ronaldo keerab vindi üle ja nii see hooaeg kraavi lähebki. Rooney taas väravaid piisavalt ei tooda, sest on oma mölapidamatuse eest saadud kaartide tõttu liiga tihti mängust väljas.
    4. Arsenal - Tsiteerides Jyriööd "Tegelikult tahtnuks neid hoopis allapoole paigutada", aga meeskonnal siiski joppab tohutult (napid võidud).
    5. Tottenham - Vaatamata lahkujatele, suudetakse ikkagi kvaliteeti näidata.
    6. Aston Villa - Hooaja teises pooles saadakse see kokkumäng uute ja vanade vahel ilusti toimima ning kuues tuleb ära.
    7. Portsmouth - Eks see ole julge pakkumine, aga no neid on ju raske murda ka.
    8. Everton - Tulnuks siiski mängijateturul aktiivsem olla. Eelmiste hooaegade hea minek raugeb nüüd.
    9. Newcastle United - Martins ja Owen on piisavalt tublid. Kaitseliin kestab ka nüüd paremini.
    10. Blackburn Rovers - Karikates nasty'd vastased ükskõik kellele ning liigas nende jaoks täitsa ok koht.
    11. Wigan Athletic - Taaskord tõestatakse, et tegemist ei ole papist meeskonnaga.
    12. Manchester City - Jälle vahetatakse treenerit.
    13. Sunderland - Võiks ju. Keane peaks suutma kõik mehed piisavalt paika panna nii väljakul, duši all kui ka parklas ning ehk selle distsipliini najal suudetakse paljude vastaste tujud ära rikkuda.
    14. Fulham - Hea kokkumänguga läheb liiga kaua aega. Heast kohast räägiks pigem järgmine hooaeg.
    15. Bolton Wanderers
    16. West Ham United
    17. Middlesbrough - Napp pääsemine.
    18. West Bromwich Albion
    19. Hull City - Mõni üllatus, aga üldiselt perses.
    20. Stoke City - No chance at all.

    Kommentaar


      #77
      Mul ei ole üldse tuju ennustada. Vähemalt mitte enne kui lümpja läbi saab ja aken kinni pitseeritakse.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #78
        Püüdsin eile Premieri mängu vaadata, aga pärast kahte nädalat suurejoonelist olümpiasporti oli see liiga kole. Valesöödud, üleüldine küündimatus ja haigutamaajavalt igav. Eriti Pompey muidugi: va karikavõitja ja esikümne kandidaat nägi lihtsalt kohutav välja. Kaua ma seda taluda ei suutnud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #79
          noh, ma ütleks et tavaline esmaspäevaõhtune premier. manku üritas, aga ilma erilise elegantsita, ning pompeyl ei lastud lihtsalt midagi teha. nii krõbedaid sõnu, kui macca, ma küll mängu taseme kohta ei kasutaks. 'suurejooneline olümpia' / 'haigutamaajav premier' on ikka rohkem pea sees tekkinud arusaam. halli massi kirju illusioon, nagu laulaks volmer.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #80
            Kusjuures minuarust oli kogu see teine voor paganama igav.
            Vaatasin kusjuures niipalju mänge kui võimalik oli (osad mängitakse samal ajal juknõu) ja alustasin siis laupäeval Liverpool - Boroga, mis oli üks ülimalt rõve mäng, hea, et Gerrard vähemalt ära lõi , kuna ma toetan Liverpooli siis noh, Pooli mänge vaadates ei ole mul suht kunagi igav.

            Edasi tuli Fulham - Arsenal - mõlemad meeskonnad oli lihtsalt ülimalt saamatud. Tore, et Fulham ära lõi, tulemus oli hea, aga mäng ise oli ikka üks selline eesti esiliiga umbes - Arsenal mingi viimased 5-10 minutit isegi mingit väikest pinget pakkus natuke..

            Pühapäev
            Wigan - Chelsea - mõtlesin, et oh vähemalt näeb nüüd ilusat jalgpalli ja palju väravaid - riiiight. Ainuke värav löödi karistuslöögist mängu alguses, jah oli hea löök, aga kui Wigani 2. väravvaht (kes pidi Kirklandi soojendusel saadud vigastuse pärast väravas olema), oleks natuke paremini positsiooni valinud siis poleks ka väravat tulnud.. Edasi läks see äge mäng ühe väga väga igava venitamisena.. Korralike võimalusi polnud kummalgi..

            Manchester City - West Ham - Väravaid löödi, punane saadi, esimene poolaeg oli küll nats jama, aga noh. okei mäng..

            Ja siis Esmaspäevana Manu mäng, esimene poolaeg jäi nägemata , sest õel oli ilmtingimata vaja Supermodelle vaadata, aga teine poolaeg küll igav polnud , tundus täitsa okei, manu ja Tevez olid päris kobedad ja Portsmouth ka nagu üritas, meelde jäävad mitmed kauglöögid, Defoe ja Crouch on nagu suht saamatud seal ees ainult.

            Üldjoontes, mida mäng edasi seda põnevamaks läks (ei arvesta Pooli mängu ;D , sest selle teine poolaeg oli küll mõnuga pinget täis)

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              nii krõbedaid sõnu, kui macca, ma küll mängu taseme kohta ei kasutaks. 'suurejooneline olümpia' / 'haigutamaajav premier' on ikka rohkem pea sees tekkinud arusaam. halli massi kirju illusioon, nagu laulaks volmer.
              Vau. Mulle meeldib, et meie seas on nii intelligentseid inimesi, kes on võimelised esitama väljaspool oma pead tekkinud arusaamu. Vinge värk.
              Aga et ma ei suutnud valesööte kokku lugeda - sellest minu puht subjektiivne ja paljasõnaline, teaduslikult tõendamata seisukoht eilse mängu kohta.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Aga et ma ei suutnud valesööte kokku lugeda
                Kuradi pärast sa sellise mõttetu statistikaga üle ültse tegelema hakkasid? Selleks on ju ometi Actim Stats vms.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Kuradi pärast sa sellise mõttetu statistikaga üle ültse tegelema hakkasid? Selleks on ju ometi Actim Stats vms.
                  või Sats1, põigiti-ette.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Vau. Mulle meeldib, et meie seas on nii intelligentseid inimesi, kes on võimelised esitama väljaspool oma pead tekkinud arusaamu. Vinge värk.
                    Ma viitasin pigem sellele, et minu arvates oli selles seisukohavõtus kerget eelarvamuse alatooni. Et mitte öelda olumpiamängude, kui millegi erakordselt üleva, poodiumile tõstmist. Võibolla on ka asi selles, et minu jaoks ei ole olümpia päris nii oluline, kui sinu jaoks, mis on igati ok.
                    Ma lihtsalt ei saanud nõustuda väitega, et see konkreetne mäng läheks jalgpalliajalukku, kui midagi erakordselt igavat. Täitsa tavaline oli. Valesöödul ja valesöödul on ka vahe. Näiteks valesööt võib olla tingitud sellest, et üritati midagi eriti elegantset, või siis eilses mängus reeglina sellest, et juba palli omaksvõtmise hetkel elas keegi seljas. No ja siis on veel need valesöödud, mis tulevad närvilisusest ja tehnilisest küündimatusest, aga minu arust neid nüüd ülemõistuse palju eile ei olnud.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #85
                      Olümpia on pask. Jumal tänatud, et see oli öösel. Jumal tänatud, et see on läbi.

                      Portsmouth - Manure >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> meeste 200m (või mis iganes see olümpia tipphetk oli)
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Olümpia on pask. Jumal tänatud, et see oli öösel. Jumal tänatud, et see on läbi.

                        Portsmouth - Manure >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> meeste 200m (või mis iganes see olümpia tipphetk oli)
                        Mine ***** idikas, olümpia on täiesti ok. Phelpsi, Bolti, Phtkatroponkokoogi ja teiste saavutused on ikka midagi üllast võrreldes selle masendava palliveeretamisega. Mingi hetk võiks olümpia ka Inglismaal teha, jalgpalli sünnimaa ikkagi.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          #87
                          Macca olümpia tipphetkede hulka kuulusid vaieldamatult ka Matt Emmonsi kõrbemine viimasel lasul ning Hiina pinksimängijate suurepärane reketivalitsemine . Pole ime, et peale kolme nädalat non-stop Anu Sääritsa ja co jutu kuulamist võib tekkida kerge tõrke jalgpalli osas. Eilne mäng oli ju täiesti tüüpiline hooajaalguse palliveeretamine - jalad liiguvad, aga pea ei jõua järele. Vähemalt oli tempo korralik ning ka praaki polnud üle mõistuse palju, Pekingi finaaliga ei anna võrrelda.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #88
                            Kuigi igal kevadel on sama jama ja sügiseste ennustuste pärast piinlik, ei ole ju võimalik oma halbadest harjumustest nii lihtsalt vabaneda
                            seega Premieri tabel peale hooaja lõppu (või vähemalt võiks selline välja näha) :

                            1. Liverpool
                            2. Manchester Utd
                            3. Chelsea
                            4. Newcastle
                            5. Arsenal
                            6. Everton
                            7. Tottenham Hotspur
                            8. Blackburn
                            9. Manchester City
                            10. Aston Villa
                            11. Portsmouth
                            12. Sunderland
                            13. Fulham
                            14. West Ham United
                            15. Middlesbrough
                            16. Stoke
                            17. Hull
                            18. Bolton
                            19. West Bromwich Albion
                            20. Wigan
                            299195

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Macca olümpia tipphetkede hulka kuulusid vaieldamatult ka Matt Emmonsi kõrbemine viimasel lasul ning Hiina pinksimängijate suurepärane reketivalitsemine .
                              Seda konkreetset laskmisfinaali ei näidanud ju isegi soomlased mitte või siis olin ma parajasti tukkuma läinud. Olgu ma neetud - ei näinud. Hiinlastega muidugi igati päri.
                              Pekingi vutifinaalis oli aga pallikäsitlemine ikka märgatavalt õnnestunum kui A. Traorel, B. Poupa Diopil või kes need Pompey inglased seal veel olidki nüüd.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Macca olümpia tipphetkede hulka kuulusid vaieldamatult ka Matt Emmonsi kõrbemine viimasel lasul ning Hiina pinksimängijate suurepärane reketivalitsemine
                                ning loomulikult ljudmilla blonska säravad esitused

                                Kommentaar

                                Working...
                                X