320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hull City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kas vaidled vastu ,et ei olnud suluseis???
    Asi oli suluseisust suht kaugel. Hulli viimane kaitsja jäi kuntsliku tegemisel lootusetult hiljaks ja kukkus siis kätega vehkima. Puhas kaitse bläkk.

    Hulli hoog rauges muide juba 25.oktoobril, siis võeti 3-0 võit West Bromi vastu ja pärast seda on viimases 26 liigamängus saadud 2 võitu ja 8 viiki ...
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      #62
      Hulludele tiigritele tulevad järgmine voor külla värsked tiitlivõitjad ning mitte teise meeskonna halvale edule lootma jääda, tuleb neil selles mängus viimne kui lihas platsil jooksma panna. Võit garanteeriks püsimajäämise, viigi ja kaotuse puhul kõik oleneb sellest, mida teevad sebrasärklased, sest Middlesbrough imesse on suht raske uskuda enam.
      Jään viimaseks vooruks tiigritele pöialt hoidma, sest Njuukäästli juhatusele kulub üks puhastushooaeg Championshipis ära, võis siis kaks...või kolm...eks me näe...

      Kommentaar


        #63
        ManU tuleb vist vahetusmeestega mängima. Samas Villa tahab kindlasti võita sest 5. koht on veel võimalik. Nüüd on kõik teie kätes.

        Kommentaar


          #64
          Vahetusmeestega võime me mängima minna, aga seda isukamalt tahavad MAcheda, Nani, Welbeck, Gibson jne ennast tõestada. Sellest ei tule Hulli jaoks "walk in the park"
          kui mul valida oleks, siis ma jätaks NUFC kõrgliigasse, aga saab näha mida Hull suudab selg vastu seina.
          AILTON

          Kommentaar


            #65
            mul on hea meel, et nad siiski ellu jäid. eks järgmine hooaeg näitab, mis saab

            Kommentaar


              #66
              Hull saavutus


              Kahe aasta jooksul, mil Philip Brown on Hull'i puldis olnud, on ta suutnud edukalt ära hoida Hull'i relegeerumast Championshipist, võitnud hoopis tõusu kõrgliigasse ning suutnud nad sinna püsima jätta.

              Brown said:
              "I think everyone has expected us this season to be one of the bottom three and I think we have proved a lot of people wrong.
              How we have done it has been different - especially after those first nine games.
              It wasn't about the one today but the 37 before that and I don't think anyone can have any complaints.
              We got to where we got to with sheer guts, determination, drive - all of the things that have been questioned at times.
              It's the best day of my career as a player, a coach and a manager - even greater than beating Bristol City at Wembley, by a long way."

              Kommentaar


                #67
                Huvitav palju punkte Hull järgmine aasta saab? See 15 punni rekord võib vabalt ohus olla...
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  #68
                  Derby värisegu...

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Huvitav palju punkte Hull järgmine aasta saab? See 15 punni rekord võib vabalt ohus olla...
                    Olen ka sama mõelnud. Julge on see, kes ennustab neile veel korra püsimajäämist.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #70
                      Hull võib püsima jääda küll, arvestades et hooaja esimese poole mängisid nad ju suurepäraselt. Rekordost Bullard suutis end debüüt mängus küll ära lõhkuda aga temalt oodatakse suuri tegusid, suvel veel mõned ostud juurde ja ...
                      Alt tulevad (Wolves, Birmingham ja Burnley/SheffU) on kindlasti peakandidaadid ka uuesti kukkumisele. Tänavu püsima jäänud Portsmouth'il on vist mingisugused rahalised probleemid ja parimad mehed võivad suvel lahkuda.
                      Ma arvan, et Derby rekord jääb puutumata.

                      Kommentaar


                        #71
                        Palju õnne Hullu fännidele

                        Kommentaar


                          #72
                          Tuttavaks on siis Phil Brown saanud koos sellise aksessuaariga:

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas John Doe Vaata postitust
                            Ma arvan, et Derby rekord jääb puutumata.
                            Nad võtsid viimasest 21st mängust 8 punkti. Ok, seekord oli neil korralik buffer olemas, aga ma ei usu never-ever, et nad on midagi sarnast suutelised tegema. Poole hooaja pealt (õigemini, millal ta selle "nüüd lapsed jääte poolajaks väljakule ja ma teesklen, et olen Brian Clough"-ürituse tegi) tuli välja lihtsalt, et nende treener on tegelikult kloun.

                            Järgmise hooaja alguses läheb kindlasti raha "esimene treener kes saab kinga" ennustusele...
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              #74
                              Lõpp meenutas pisut omaaegset Bradfordi come-backi aastat pisut, (ja Windass ka!) kus esimesel aastal jäädi napilt püsima, teisel algul veidi püsiti konkurentsis ja siis kustuti täiesti. Tollal BC küll kõikus piiri peal algusest lõpuni esimesel aastal, jäädi viimase mänguga, kuna ka pearivaal kaotas ning hooaja eel ei uskunud keegi nende püsimajäämisse.
                              Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                              Kommentaar


                                #75
                                Football Weekly podcastis märgiti tabavalt, et kui Hulli hooaeg ümber pöörata, siis räägiks kõik Brownist kui imetreenerist (kes selleks ajaks olnud muidugi vallandatud, kuid ikkagi :P).
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X