320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hull City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valus õhtu Hulli väravavahi Eldin Jakupovici jaoks. Pillab otse kornerist tulnud palli üle väravajoone (seisuks 1:2) ja saab samas olukorras Wednesday ründaja käest põlvega nii õnnetult näkku, et viiakse kanderaamil väljakult minema.

    Kommentaar


      Hull City AFC change name to Hull City Tigers.
      Kõlab nagu rugby tiim.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kristen Vaata postitust
        Liiga nime muutust läbi ei lasknud. Hull City AFC jääb esialgu ja ka klubi fännid on rahul.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Proovitakse ikkagi nime muuta.

          Kommentaar


            Minu arvates on see väga hea mõte. Ma olen ka alati mõelnud, et ma täiega toetaks just Hulli, kui neil ainult see nimi lahedam oleks. City ajab ju pidevalt segadusse, et milline City ja miks just City, aga mitte United. Tigers oleks aga aus, sest mulle on alati tiigrid nii väga meeldinud ja kui ikka selline tiiminimi pandaks, siis ma oleks kohe nende poolt. Vuppiduu ja "uarr".

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Minu arvates on see väga hea mõte. Ma olen ka alati mõelnud, et ma täiega toetaks just Hulli, kui neil ainult see nimi lahedam oleks. City ajab ju pidevalt segadusse, et milline City ja miks just City, aga mitte United. Tigers oleks aga aus, sest mulle on alati tiigrid nii väga meeldinud ja kui ikka selline tiiminimi pandaks, siis ma oleks kohe nende poolt. Vuppiduu ja "uarr".
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ajalooline päev

                Kommentaar


                  Kes see täikott on ?
                  Kui Hull city võidab 6 - 0 siis... Fulham on ikka väga musta auku kukkunud.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Kes see täikott on ?
                    Kui Hull city võidab 6 - 0 siis... Fulham on ikka väga musta auku kukkunud.
                    Tom Huddlestone. Lubas, et enne mikrit maha ei aja kui lööb värava. Spursi ridades tal see ei õnnestunudki, nüüd Hullis lõpuks sai hakkama. Puusalt tulistades siis ta kasvatas seda ikka mingi paar aastakest ?

                    Kommentaar


                      viimati skooris 2011 apr Arsenali vastu

                      The big man, who said he would get his hair cut once he scored a goal following a two-year scoring drought...
                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Selle algatusega alustas vigastuspausi ajal
                      see D.Maili art. 2012 nov-st viitab küll juba "eelmisele" ehk 2011.aastale:

                      When Tom Huddlestone vowed last year not to cut his hair again until he scored he must not have envisaged a 19-month goal drought./-/
                      "But although I’ve got more than a year’s growth up there, I won’t cut my hair until I score."
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        viimati skooris 2011 apr Arsenali vastu
                        Aga ta ei hakanud kohe siis kasvatama
                        Selle algatusega alustas vigastuspausi ajal, kui mu mälu mind alt ei vea.

                        Kommentaar


                          vahva vend. Ja tal on ka täna sünnipäev.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Huddlestone'i üle on väga hea meel, mees tegelikult kannatas ka rohkete vigastuste ja sellest tuleneva mängupuuduse üle ja ega ta ka AvB usaldust Tottenhamis ei suutnud võita. Talenti tal on ja tore, et Hull on talle võimaluse pakkunud algkoosseisus mängimiseks.

                            Kommentaar




                              Hull owner Assem Allam has threatened to walk out on the club if the FA fails back his plans to change the club's name.

                              Allam wants the club to drop the 'City' from its name and be known as Hull Tigers - a move that has provoked widespread opposition from the club's fans.
                              However, Allam is unrepentant and says he will pull his investment out of Hull "within 24 hours" if his plans are blocked.
                              "No-one on earth is allowed to question my business decisions - I won't allow it," he told Sky Sports News. "And I'll give you my CV to give you comfort and show you what I have achieved.
                              "I'm here to save the club and manage the club for the benefit of the community - it will never, ever be the other way around - take it from me.
                              "But the community can say "go away" and I will go within 24 hours."
                              When asked what would happen if the FA said he could not change the club's name, Allam said: "The same thing. It's a free country. There are no two ways about it - I have never said something and then gone back on it."

                              Kommentaar


                                Kole-kole, oleks siis lootnud kümnekesi mängiva City vastu viikigi, aga kõik rünnakud suluseisuga lõpetada või Jelavici puujalaga ei vii kuhugi.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X