320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    ära nüüd erutu mikk. ok kui oleks teinud neid samu vigu premieri meeskonna vastu aga tegemist oli 7 liigataset nõrgema vastasega. mingid suvalised vennad keerasid ta ära, ei suutnud ta võita õhuvõitlusi endast jupp maad lühemate mängijate vastu.. tahaks näha tõesti kuidas ta natuke osavamate vastu hakkama saab. ja üldse ei imesta, miks ta läks suvel tasuta rangersisse

    -35

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      eston su kriitika on küll liiga ennatlik, anna mehele (piltlikult) vähemalt 100 päevagi.. siis vaatame.. 8 milli on suur summa, aga arvestades et tegu ikkagi koondislasega, siis.. anname aega, 0 jäi debüüdis vähemalt taha, mida ei saa öelda paljude teiste premieri meeskondade kohta.. su kibestumine on muidugi mõistetav

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        ma ei ole üldsegi mitte kibestund. eilne 1-3 oli suhteliselt etteaimatav tulemus.. ja nagu ütlesin. säherdune debüüt tugeva vastasega olnuks ok ja saaks öelda, et las ta kohaneb, aga kui niiöelda maailmaklassi keskkaitsja pöörab ära mingi amatöör on nautke nutune või mis.. eks paistab, mis järgmine nädalavahetus toob.

        -34

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Irvitage-irvitage. Liverpool maksis Heskey eest 11 milli. Ja meil on Liverpoolist niiehknaa parem finantsseis.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas Jaan


            Irvitage-irvitage. Liverpool maksis Heskey eest 11 milli. Ja meil on Liverpoolist niiehknaa parem finantsseis.
            Heskey veel ,aga samas hinnas Diouf oli katastroof.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas lfc


              Algselt postitas Jaan


              Irvitage-irvitage. Liverpool maksis Heskey eest 11 milli. Ja meil on Liverpoolist niiehknaa parem finantsseis.
              Heskey veel ,aga samas hinnas Diouf oli katastroof.
              Pigem oli katastroof tema kasutamine poolkaitsjana.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas Jaan
                Irvitage-irvitage. Liverpool maksis Heskey eest 11 milli. Ja meil on Liverpoolist niiehknaa parem finantsseis.
                Emile võitis Punases särgis päris mitu säravat trofeed - kusjuures ei saa just väita, et suure mehe roll oleks selles olematu olnud. Seega oli 11 miljonit päris õige investeering.
                Lisame veel 2006. aasta maailmameistri tiitli ja halvustav suhtumine (tahaksin ühte teist sõna öelda, aga ei ütle) võiks vaikselt taanduma hakata.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas mcnamara
                  Lisame veel 2006. aasta maailmameistri tiitli...
                  Lets go fuc*ikng mental? Or have you already?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas Martin


                    Algselt postitas mcnamara
                    Lisame veel 2006. aasta maailmameistri tiitli...
                    Lets go fuc*ikng mental? Or have you already?
                    They\'re coming to take me away ha ha!
                    They\'re coming to take me away hi hi ha ha ho ho
                    To the funny farm where life is beautiful all the time
                    And i\'ll be happy to see those nice young men in their clean white coats
                    They\'re coming to take me away ha haaaa!

                    Rohkem ei viitsi. Emile on raudselt MM-koondises. Või siis vähemalt Andy.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Algselt postitas mcnamara
                      Rohkem ei viitsi. Emile on raudselt MM-koondises. Või siis vähemalt Andy.
                      See on jah kurb tõsiasi, kuid ma pigem viitasin millelegi muule Kuigi ka sellele, natuke. Võib isegi öelda, et kõrvalt.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas Martin
                        See on jah kurb tõsiasi, kuid ma pigem viitasin millelegi muule Kuigi ka sellele, natuke. Võib isegi öelda, et kõrvalt.
                        Tohoh! Sina kunagine Inglise koondise poolehoidja ei usugi enam meie maailmameistritiitlisse? Pigem usud Boumsongi? Kurb tõsiasi jah.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas mcnamara

                          Tohoh! Sina kunagine Inglise koondise poolehoidja ei usugi enam meie maailmameistritiitlisse? Pigem usud Boumsongi? Kurb tõsiasi jah.
                          mulle isiklikult näib, et inglaste maaimameistritiitel on umbes sama tõenäosusega sündmus, kui see, et boumsong enda eest makstud summat õigustab
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            macca, olde sa näinud mõnda brasside ja argentiinlaste mängu viimasel ajal?? kui oleks ei pakuks sa inglastele tiitlit. ja kas mitte möödunud suvi ei pidanud just see olema kui jalgpall taas koju tuleb. aga läks nagu alati

                            -28

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas eston#21
                              macca, olde sa näinud mõnda brasside ja argentiinlaste mängu viimasel ajal?? kui oleks ei pakuks sa inglastele tiitlit. ja kas mitte möödunud suvi ei pidanud just see olema kui jalgpall taas koju tuleb. aga läks nagu alati
                              Oh, come on! Mina usun kuni viimase Beckhami pendlani. Olen juba kord selline. Milleks jalgpalli üldse vaadata, kui sa ei loodaks viimseni omade võitu?
                              Olen lõuna-ameeriklasi näinud küll ja hirmus jah, aga Euroopas peab ikka Euroopa meeskond MM-tiitli võitma!
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Algselt postitas mcnamara

                                Oh, come on! Mina usun kuni viimase Beckhami pendlani. Olen juba kord selline. Milleks jalgpalli üldse vaadata, kui sa ei loodaks viimseni omade võitu?
                                Olen lõuna-ameeriklasi näinud küll ja hirmus jah, aga Euroopas peab ikka Euroopa meeskond MM-tiitli võitma!
                                viimasest lausest võib fantaasiarikkam inimene rassismi ilminguid välja lugeda

                                -27

                                Kommentaar

                                Working...
                                X