320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    break a leg :P
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Algselt postitas Sajets



      Ma oleks ta hea meelega tagasi võtnud, aga NUFC papihunniku vastu ei saa Pool hetkel. Ja tõesti Cisse arvelt poleks ma teda virisemas näha. See jutt, et Owen 20+ väravat garanteerib on alusetu müüt - ta pole kunagi liigas 20 väravat täis saanud. Ja ka imepoisil oli aegu, kus ta pea 3 kuu jooksul palli väravasse ei saanud. Aga kangesti kiputakse unustama.


      Kas mitte 02/03 ei löönus ta liigas 23 väravat?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        19 lõi, see ongi kahel korral ta laeks jäänud Premieris.
        Supplies!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas NUFC
          Kas mitte 02/03 ei löönus ta liigas 23 väravat?
          Et ühel hooajal lõi, tähendab, et garanteerib?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Club Championship European Competitions Caps
            96-97 Liverpool 1 Goals, 2 Games (-)
            97-98 Liverpool 18 Goals, 36 Games 1 Goals, 4 Games (UEFA Cup) 3 Goals, 9 Games
            98-99 Liverpool 18 Goals, 30 Games 2 Goals, 6 Games (UEFA Cup) 1 Goals, 4 Games
            99-00 Liverpool 11 Goals, 27 Games (-) 3 Goals, 9 Games
            00-01 Liverpool 16 Goals, 28 Games 4 Goals, 11 Games (UEFA Cup) 3 Goals, 7 Games
            01-02 Liverpool 19 Goals, 29 Games 5 Goals, 10 Games (Champions League) 6 Goals, 8 Games
            02-03 Liverpool 19 Goals, 35 Games 4 + 3 Goals, 6 + 6 Games (Champions League + UEFA Cup)
            03-04 Liverpool 16 Goals, 29 Games 2 Goals, 6 Games (UEFA Cup)
            04-05 Real Madrid 13 Goals, 36 Games 1 Goals, 5 Games (Champions League)
            05-06 Newcastle United (Champions League Cup Winners Cup + UEFA Cup)

            http://uk.sports.yahoo.com/fo/profiles/3929.html
            Kas mitte 02/03 ei löönus ta liigas 23 väravat?
            ei seega

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Mikk, sa oled ikka lootusetult aeglane
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas mjkk
                05-06 Newcastle United (Champions League Cup Winners Cup + UEFA Cup)
                Kas see sulgudes toodu väike liialdus pole?
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas Martin


                  Algselt postitas NUFC
                  Kas mitte 02/03 ei löönus ta liigas 23 väravat?
                  Et ühel hooajal lõi, tähendab, et garanteerib?

                  See ei tähenda,et garanteerib aga tähendab,et on löönud.
                  Maitea ma leidsin igatahes netist,et sry küll 01/02 on ta löönud liigas 23 väravat.
                  http://www.geocities.com/prysjan/in_31englbomb.html
                  siin sii valed andmed.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    valesti leidsid siis

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Algselt postitas NUFC


                      Algselt postitas Sajets



                      Ma oleks ta hea meelega tagasi võtnud, aga NUFC papihunniku vastu ei saa Pool hetkel. Ja tõesti Cisse arvelt poleks ma teda virisemas näha. See jutt, et Owen 20+ väravat garanteerib on alusetu müüt - ta pole kunagi liigas 20 väravat täis saanud. Ja ka imepoisil oli aegu, kus ta pea 3 kuu jooksul palli väravasse ei saanud. Aga kangesti kiputakse unustama.


                      Kas mitte 02/03 ei löönus ta liigas 23 väravat?
                      <20v ei takistanud teda kahel hooajal järjest jagama liiga parima väravaküti tiitlit eksole,
                      muidugi olid need vanad head ajad 90te lõpul
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas Sajets
                        Oweni kodumeeskond on Inglismaa. Ja see oli ka faktor, miks teda kunagi ei võetud Pooli fännide poolt lõpuni omaks. Sest ikka ja alati oli talle rohkem tähtis Inglise koondis. Edu talle relegatsiooni võitluses.
                        Mitte kunagi lõpuni omaks ? Mina väidaksin, et Owen on Liverpooli üks armastatumaid tegelasi. Punaste kasuks on ta teinud väga palju. Üldsegi...mis viga on tungival soovil oma kodumaa koondist esindada ? Minuarust on see suur auasi ning hindan seda iga palluri juures. Liigses koondisearmastuses ei tohiks minu arusaamade järgi kedagi süüdistada. Pigem ei mõista ma selliseid tegelasi nagu A. Smith, kes juba noorest peast loobunud oma panuse andmisest koondisele. Mis sest, et see panus võib jääda vaid vahetusmehe rolli, kuid sellegipoolest. Väidaksin, et Owen lahkus Liverpoolist justnimelt suuremate klubijalgpalli saavutuste nimel. Väljendas ta ju end üsna selget, kui rääkis oma suurest tiitlite janust ning valis seeläbi Real Madrid\'i, kes oma potentsiaali poolest suudaks alati kõige uhkemate tiitlite võitluses edukalt kaasa lüüa. Konn\'a postituses välja toodud meeleheitlikkuse jutt on õige. Kuid ega tal palju üle jäänud või mis ? Pühendunud tõepoolest ja Newcastle\'lil peaks põhjust rõõmuks jätkuma.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Kõik muidugi väga tore, aga vaatasin nagu nimele kohane huvi pärast ka klubi bilanssi. Värskeim oli jaanuari lõpu seisuga. Ning sealt näha võlakoormat 87 milli naela. Ja viimased kaks aastat on rahavood selgelt miinuses olnud. Rääkimata sellest, et arvestades selle suve tehinguid peaks võlg olema veelgi kasvanud. Nii et aru ei saa, kust see raha Oweni ostuks tuli. Kaks võimalust: kas Shepherd on fännide viimaste aktsioonide vaigistamiseks üle võlli kiikunud või on saadud erilepe särgisponsorga. Seda viimast varianti mainiti ka Rooney ärajäänud tehingu rahastamisel.

                          Igal juhul seab see selle aasta tulemusele veelgi suurema kaalu. Kui Euroopa rahadele ligi ei jõuta (ja ma ei näe veel kuidas sinna on võimalik praeguses seisu jõuda) siis on järgmisel aastal suuremat puhastust oodata. Ehk müüakse enamik nendest, kes vähegi müüa kannatab. Ma lihtsalt ei usu, et suurte ambitsioonidega, aga kõhna rahakotiga kuigi kaua on võimalik edasi minna.

                          Kui peaks veel halvemini minema (ehk siis relegation), no siis ollakse sellises mudas, kuhu vist isegi Leeds omal ajal ei kukkunud...

                          Ma väga loodan, et eksin...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Loe RAWK\'i ja sa mõistad kui palju sa mööda paned. Kop pole kunagi Owenit omaks võtnud. Otseselt temast pole neil ühtegi laulu. God tuli alati enne teda. Või Gerrard, või Carra. Owenit pole kunagi palavalt armastatud - selles olen ma vägagi kindel.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              loodame, et asjalood võtavad pirni kuju..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Algselt postitas financier
                                Kui peaks veel halvemini minema (ehk siis relegation), no siis ollakse sellises mudas, kuhu vist isegi Leeds omal ajal ei kukkunud...
                                Ma väga loodan, et eksin...
                                Tahtsingi just öelda, et Sheppard on vist onu Pete\'i külastanud Õnneks on Papa Smurf laevukese kenasti tasakaalustanud ja nüüd triivime juba rahulikul merel. Ehk varsti pääseme ka paradiisisaarele ehk meistriliigasse.

                                Ega teil klubimajas kuskil kuldkalu või sebrasid pole
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X