320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    jobud olete või? must-valged prillid ees või mitte, aga kui palju te selle aastanumbri sees boumsongi mängimas olete näinud, kallid eksperdid. ma ei saa aru... ei vaidlegi vastu, et boumsong pani eile \'brämbelit\' ja lausa kaks korda ja oli ka üldkokkuvõttes kaunis saast, aga... olles näinud teda pärast newcastle\'iga ühinemist umbes 20 korda mängimas, oli eile ka ainuke päev, mil temaga rahule ei võinud jääda.
    nii et konnake ja teised, ärge kiirustage teda sugugi kuhugi juniorite, blancide ja cyganitega ühte gruppi panemast.
    julgen väita, et kui chelsea ja äärmisel juhul ka arsenal ning manchester united välja arvata, kuuluks boumsong iga premieri meeskonna avarivistusse. ja te ei peagi temaga nõustuma.

    siin laurenzo ja fitti vaidluse juures astuks kahetsustundega (hihii) viimase poole, tõepoolest, rooney oli ainuke mänju mees, kes mõlemast poolajast meelde jäi. tuli sügavale ja tõi palli poolkaitsjate eest vastaste väljakupoolele. kas nüüd just mängu parim ja kas nüüd just tohutut kiidusärtsu väärt, aga ikkagi.

    newcastle oli kuni emre lahkumiseni parem meeskond väljakul - fakt. aga siis lagunesime täielikult ja kaotus ei olnud miskine üllatus, vähemalt minu jaoks.
    närvi ajab ainult üks asi... souness on muidugi pask ja muud ma ei suudagi eriti uskuda, aga olgem ausad, mees pole ka korralikku võimalust saanud. õnn on ikka oma jala temast kaugele pannud... highburyl jäime väga heast olukorrast 10 mehega, kuid suutsime ikkagi võidelda. OLEKS (nr.1) 11 mehega mänginud..... west hami vastu puudusid nii dyer kui emre, keda asendasid vastavalt milner ja n\'zogbia. et souness on vägagi selgelt välja öelnud, et just dyeri ja emre ümber ta meeskonda ehitada tahab, siis võib vabalt lauale laduda OLEKS number kahe. boltoni vastu oldi nii pasad, et raske midagi uskuda. OLEKS number kolm tekib, kui mõelda emrele. ja OLEKS number neli ning viis tekivad kokkuvõtlikult eilsest mängust ja anelka/oweni varasemast sissetoomisest.

    kokkuvõttes ei otsi ma vabandusi, vaid sinisilmselt unistan. lollid oldi siis, kui kogu meie \'squad playerite\' kogum maha müüdi. pink on nii haledalt lühike, et anna otsad. seda näitab kas või tõsiasi, kui palju on väljakule saanud lee clark ja amdy faye. tuleks väääääga raske aasta, kus vajame õnne rohkem kui varem. millegipärast ma sellesse ei usu. viisteist.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      oleks on paha poiss

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas /Romaldo/
        oleks on paha poiss
        seda ma öelda tahtsingi. et paha poiss on sounessile natuke mäkra mänginud.

        samal ajal artikkel:
        Owen in Toon for talks
        By Alan Oliver, The Evening Chronicle

        Newcastle United were due to meet Michael Owen later today in a bid to persuade the England international to make a £16m move from Real Madrid.

        Owen and his agent Tony Stephens were booked into a Northumberland retreat to meet Newcastle chairman Freddy Shepherd and manager Graeme Souness.

        But first Owen flew to Liverpool from Spain early this morning for talks with his former club who are still favourites to bring the 25-year-old striker from Spain.

        However, I must say that United seem pretty confident of pulling off what would surely would be the third greatest signing in their history behind Alan Shearer and Kevin Keegan.

        And is it significant that the No 10 shirt is still available at St James\' Park?

        Owen has been left with a straight choice of Liverpool or Newcastle after travelling to the south of Spain last night and finding that he was not even given a place on the Real Madrid bench for the opening La Liga clash with Cadiz.

        But unlike Liverpool, United have agreed a fee - £16m - for Owen and I am told that the paperwork has already been sent to Tyneside from Madrid should the player agree to come to St James\' Park.

        My information is that Liverpool are prepared to pay £10m, which is well short of Shepherd\'s £16m cash offer already accepted by Real Madrid.


        On Owen, Alan Shearer said: \"We\'re in there fighting for him. He knows he would be a hero if he came here. And nobody knows better than me what kind of welcome he would get. But he\'s his own man and he will make his own mind up. In the end he has got to do what is best for him.

        \"I\'ve spent a fortune on phoning him and tried to reverse the charges but he\'s not having any of that.\"

        On Souness\'s position as a manager and talk that he would be heir apparent to take over, Shearer added: \"I\'m not thinking about that for a few years yet. Graeme Souness is a man\'s man and I trust him and he\'s trusts me.

        \"And as far as I am concerend I feel that the board will give him time to get things right here.\"

        Meanwhile, the injuries to Emre and Kieron Dyer must have surely killed off Jermaine Jenas\'s £8m move to Tottenham.

        vott... nii et hiljemalt homseks peaksime targemad olema.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Palun vabandust kõigi Manu fännide käest, kes on pidanud aastaid mu terrori pärast kannatama.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            kibestunud semiootika mu pepu.
            ma isegi ei viitsi
            semiootikast on siinkohal rääkida ilmselt liigne. Semiootilises plaanis on kogu briti kõrgliiga naeruväärne, samuti kui meie jutt ja arutlus siin, mis keerleks justkui jajgpalli ümber.
            rääkides aga retoorikast, siis on asjad natukene teised. ja siin ei tagane ma grammigi tõigast, et MANU fänn Eestis on sama hale ja kurb vaatepilt kui 30 aastane eesti hip-hop mees singliümbrisel nokamütsiga....

            see oli vastus fitile, kes haukas suu täis suuri sõnu.
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas uvv
              Semiootilises plaanis on kogu briti kõrgliiga naeruväärne,
              Vaat see on küll tõsi jah. :P
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas uvv

                rääkides aga retoorikast, siis on asjad natukene teised. ja siin ei tagane ma grammigi tõigast, et MANU fänn Eestis on sama hale ja kurb vaatepilt kui 30 aastane eesti hip-hop mees singliümbrisel nokamütsiga....
                ma ei tea millest sa enne rääkisid, aga see võrdlus tekitas kihva minus. loodan vaid, et sa sellist reaktsiooni meelega ei oodanud. Kuigi jah Cool D ei ole ka just minu lemmik

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas dreyd

                  tekitas kihva minus.
                  mis siis ometi?
                  14. september 2006, Tallinn

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas uvv

                    see oli vastus fitile, kes haukas suu täis suuri sõnu.
                    Mitte et ma fitti suuvooder oleks aga wtf? Mis kuradi pärast sa ennast paremaks pead? Sest Newcastle pole võitnud nii palju karikaid kui ManUSA? Gloorihanterlusest on siin räägitud küll ja küll aga justkui rusikas silmaauku sobib siia eile Arsenal-Manias ilmunud artikkel.


                    Passion. How much it matters. That\'s the only way to measure whether you\'re a \'real fan\' in my book.

                    I don\'t think it matters one little bit where you are, when you started supporting or how often you go. All that counts is that you pick a club, stick with it and genuinely care about it.

                    It\'s emotion that defines a \'real fan\'. And only you truly know what you feel.
                    Seal oli veel arvestatavaid punkte mida esile tuua, kopisin vaid lõpuosa.

                    edit: Kuhu maailm küll jõudnud on, mina ja ManYoo eest sõna kostma...
                    OK, pigem siiski fitti eest.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Algselt postitas uvv


                      Algselt postitas dreyd

                      tekitas kihva minus.
                      mis siis ometi?
                      ah pole hullu midagi. Niisama norin siin, olen ju võõrutusravil
                      aga nüüd aitab pläralärast

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas vandersell


                        Algselt postitas uvv

                        see oli vastus fitile, kes haukas suu täis suuri sõnu.
                        Mitte et ma fitti suuvooder oleks aga wtf? Mis kuradi pärast sa ennast paremaks pead? Sest Newcastle pole võitnud nii palju karikaid kui ManUSA? Gloorihanterlusest on siin räägitud küll ja küll aga justkui rusikas silmaauku sobib siia eile Arsenal-Manias ilmunud artikkel.


                        Passion. How much it matters. That\'s the only way to measure whether you\'re a \'real fan\' in my book.

                        I don\'t think it matters one little bit where you are, when you started supporting or how often you go. All that counts is that you pick a club, stick with it and genuinely care about it.

                        It\'s emotion that defines a \'real fan\'. And only you truly know what you feel.
                        Seal oli veel arvestatavaid punkte mida esile tuua, kopisin vaid lõpuosa.
                        jälle pean alustama sellest et ma ei viitsi, ja siis jorutan pikalt
                        esiteks ei ole mul MIDAGI vastu fännidele kontekstis, milles Sa räägid või õigemini, millest räägib selle kirjaloo autor.
                        Manu fännid Manchesteris on mulle arusaadav ja austamistväärt kraam. Manu fännid Liverpoolis, neist saan aru vähem, saan aga siiski endiselt. Manu fännid Tallinnas, välja-arvatud kulid, kes on seda klubi kummardanud enam kui 12 aastat, on mulle sama, mis eelpool kirjeldet kodumaised räpparid või hiina Xjaomini provintsi diinerita fännikisa ronaldo poole. iisi.
                        see on lihtsalt LAME.
                        mõistad? see on midagi sarnast, kui keegi kuulutab Elton Johni geniaalseks artistiks. jah, muidugi! aga lame ju kurat.
                        ja lamedaid inimesi ei pea ma ju sallima? (oo seda punanahksete lõputut viha mu suhtes. andke aga tulla, kõigil hakkab parem! ja muide, enam kui manukaid imestan ma 2 aastase staažiga siniste hulle. ausalt.)

                        ok. mina harakate fännina olen üsna samasugune, arusaamatu nähtus.
                        aga mingi vahe siin on. kasvõi selles samas olukorras, kus sats on praegu.
                        Miks, mõtled ehk ise.

                        Suured sõnad puudutasid semiootikat.
                        Siis selgitasin ka, et semiootilises plaanis oleme me siin kõik narrid. ja mine esimene nende seas.
                        rahu.
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas uvv

                          aga mingi vahe siin on. kasvõi selles samas olukorras, kus sats on praegu.
                          Ega te olukord nii hull ka nüüd pole. Võib-olla tippklubide toetajatel on raske Sulle tõestada truudust oma meeskonnale kuna tõenäosus klubi krahhile on väike. Kuid mitte võimatu. Kas peab ära ootama meeskonna mandumise, seejärel vaatama paljud jäävad klubi toetama, või on võimalik respekteerida ka neid, kes fännanud meeskonda mitmeid aastaid \"hoolimata\" sellest, et see on olnud tipus?
                          Kui ei, siis mina Arsenali toetajana olen lamedamast lamedam, nimelt pole mu lemmik 1919. aastast Inglise kõrgeimast divisjonist alla kukkunud.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas uvv
                            Manu fännid Tallinnas, välja-arvatud kulid, kes on seda klubi kummardanud enam kui 12 aastat,
                            Et 12 aastani jõuda, tuleb läbida nii 1 kui ka 2 kui ka 3 kui ka 4 kui ka 5 kui ka 6 kui ka 7 kui ka 8 kui ka 9 kui ka 10 kui ka 11 kui ka 12. Või mis? Seega loll räpparkuli võib 11 pealt 12 jõudes sinu jaoks muutuda täiesti imeliseks härrasmeheks? Naljakas.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas uvv

                              jälle pean alustama sellest et ma ei viitsi, ja siis jorutan pikalt
                              Mina ka ei viitsi, sest nagu sell ütles, on välisklubide toetamisest Eestis, selle mõttest ja mõttetusest jauratud niikaua, kui ma siin foorumis olen lugemas-kirjutamas käinud, kindlasti enne ja kindlasti ka edaspidi. Olen pesapallurite (rK ) tegemiste jälgimise eest vitsu saanud küll ja veelgi ning ikka ei morjendu. Pole teie asi, mis mänge ma vaadata eelistan.

                              Manu fännid Tallinnas, välja-arvatud kulid, kes on seda klubi kummardanud enam kui 12 aastat /.../ ja lamedaid inimesi ei pea ma ju sallima?
                              Ei, mõistagi mitte, keegi ei palugi ju sult seda. Mina sind isklikult ei tunne ja mul on suht savi, kelleks või milleks sa mind või teisi ManU\'le kaasaelajaid pead.


                              ok. mina harakate fännina olen üsna samasugune, arusaamatu nähtus.
                              aga mingi vahe siin on. kasvõi selles samas olukorras, kus sats on praegu.
                              Sell küsis juba oma viimases postis ära küsimused, mida ma ehk isegi oleks pärinud, seega las ta olla. See, et sa NUFCi toetajana või \'fännina\' või kellena iganes end märtrirolli asetad, ei pane mind nagunii heldima.

                              Suured sõnad puudutasid semiootikat.
                              Jääb arusaamatuks, kas \'semiootika\' on liiga suur sõna sinu jaoks või sinu arvates minu jaoks. Suuri sõnu haukasid suu täis pigem sina, aga \'semiootilises plaanis\' on see jutt mulle nagunii null.

                              Rohkem ma siin teemavälist juttu ei aja. Over and out.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                tore lahendus.
                                kõik on kõige jaoks null.
                                Elton John on lame, nagu mõned teised asjad ka siin ilmas.
                                vahel tasub sellise resultaadi nimel vaevagi näha.
                                ja tunnustus ja kiitus veelkord meestele kes vaatamata kõigel suudavad endale kindlaks jääda.
                                aga ühte ma tahtsin Fittibaldi siiski öelda. ma ei pea KEDAGI lamedaks. Inimene ei ole kunagi lame. lame võib olla käitumine. tegevus või -vusetus.
                                Tänan selle diskussiooni eest.
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X