320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    okei. ma proovin kuidagi lahti saada sellest, mis eile õhtul nähtud.
    Kui kuidagi kokkuvõtta, siis see oli vist liigse kangutamise viga, et mängu kuidagi käima ei saadud. Keskväli oli särtsu täis just nii vähe kui sai. Emre mängis ja Parker lahendas mitmeid keeruliseks kippunud olukordi, aga Solanost ei olnud enamus ajal ei kippu ei kõppu. Soopea Enn oli koos oma juustega kaotanud ka igasuguse mõtlemisvõime. Asi oli üsna häda. Eurovisiooni linna mehed said löögile ja uskumatu, et ühe valgepealise lõunaslaavlase kauglöök postist sentimeetrikese madalamale ei lennanud.
    Ehki mängupildiliselt oli Bir. meist justkui parem, arvan ma viimaste mängude valguses, et tulemus oli õiglane. Sama keerulises olukorras oli meeskond siis, kui tuli mängida karikale sellel platsil, kuhu lendasid ka raketitorud. \"Sa pead võitma\" olukord on see, millega see harakakamp platsil harjuma peab. Seda veel ei oska.
    Samas mööngem - 4 järjestikust võitu, sellest kolm liigas, on selline seis, mida pole ammu olnud. võrreldes hooaja algusega on seis selgelt helge .
    Samas, peale väikest (2 nädalat) pausi tuleb meil vastu seista selle liiga kõige kõvemale reaalsuse kuulutajale. Samamoodi mängides kui eile Birmi vastu poleks neli-viis palli meie väravavõrgus mingi ime. Samas - ma olen kindel, kõva vastase ja sellise olukorra juures, kus \"peab\" ei ole kirjutatud meie võidulootuste ette, teeme me kõvema mängu, kui asjade vastupidise seisu juures.
    ehk on bowyer selleks ajaks korras. ja ehk on Solano end selleks ajaks leidnud.
    ja ehk on Ennule uuesti juuksed kasvanud.
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      http://home.skysports.com/list.asp?hlid=322965&CPID=8&clid=&lid= 2&title=Souness+reveals+Dyer+depression


      kieorn dyerist on ikka jube kahju kõik algas ju sellest vigastusest mis tegi sunderlandi mängija talle paar hooaega tagasi........valus tackle oli see

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        http://www.nufc.pri.ee/


        Keegi tark võiks öelda,et mis sellega nagu on või polegi seal midagi?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas NUFC
          http://www.nufc.pri.ee/


          Keegi tark võiks öelda,et mis sellega nagu on või polegi seal midagi?
          üldiselt on nii, et mingil hetkel, ammu-ammu, tahtsime kolida. aga ebaõnnestus, kuna mingi (pole-neti-mees-ei-tea) asi läks untsu. natuke aega tagasi algas töö selle kallal, et ta ikkagi millalgi püsti saada. kas see ka õnnestub, seda näeme kunagi. kunagi on varsti ehk.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            jeah. otsati minu süü. tuttav weebitreial emmessennib pidevalt, et millal teeme, aga mina sokuke, püüan ainult tasulise tööga oma tatti vahule saada.
            varsti, varsti.
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Niisiis, järgmised 4 liigamängu on meil siis Chelsea (a), Everton (a), Villa (h), Arsenal (h). Toon need mängud välja sellepärast, et eelmisel hooajal kaotasime me need kõik, väravatevahega 0:10. Nii, et tore oleks kui see hooaeg mõne punni rohkem saaks neist mängudest, 7 oleks juba minu arust päris tubli saavutus, kuigi kahtlen. Optimismi ei lisa ka kolm järjestikust võitu liigas, sest need on saadud liiga kolme viimase vastu, neist Sunderlandi ja Birminghami vastu kodus ja sedagi läbi häda ja väga nadi mängupildiga. Ja ütlen juba enne Chelseaga mängu kõigile Chelski fännidele: you can all stick the blue flag up your arse ära, et mind mängujärgses kibestumises ei süüdistataks.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Antz,Raix,enipodi-kas mingi trip ka see aasta tuleb?Mul oleks Jõuluvanale soove
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas marcello


                  Antz,Raix,enipodi-kas mingi trip ka see aasta tuleb?Mul oleks Jõuluvanale soove
                  Minu poolt ilmselt enne märtsi ei tule, vbla Belfasti minnes õnnestub ka Newcastle´ist läbi põigata. Aga see nn. jõuluvana on selleks ajaks juba siis vist käinud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Pandi siis kott pahe tana.Onneks olin juba harjutanud nadal ennast selle mottega.
                    Kellegil plaanis minna mangu vaatama siis liituks kah kui sobib.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      kui m2ngu vaatama minnakse, siis v6iks siin ikka teada anda...yppaks ka rongile ja liituks... a aastavahetust ei soovitaks kyll kellegil seal newcastles veeta...arvan et antz ja raix n6ustuvad
                      Howay the lads!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas marcello

                        Antz,Raix,enipodi-kas mingi trip ka see aasta tuleb?Mul oleks Jõuluvanale soove
                        Marcello, minul kahjuks enam see aasta küll ei venita välja. Madis seda teab, millal minek üldse on. Järgmisel aastal võiks küll teha ühe ühistripi sinna, Antz, Lua, Jaan, Berg, Kent, INCE, uvv, Mikk, laurenzo jm. kotkad pundis. Teema vääriks veidi arutamist.
                        Lua, aastavahetusel polnud ju midagi hullu, chill-grill ja peekon munaga!
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas Raix


                          Algselt postitas marcello

                          Antz,Raix,enipodi-kas mingi trip ka see aasta tuleb?Mul oleks Jõuluvanale soove
                          Marcello, minul kahjuks enam see aasta küll ei venita välja. Madis seda teab, millal minek üldse on. Järgmisel aastal võiks küll teha ühe ühistripi sinna, Antz, Lua, Jaan, Berg, Kent, INCE, uvv, Mikk, laurenzo jm. kotkad pundis. Teema vääriks veidi arutamist.
                          Lua, aastavahetusel polnud ju midagi hullu, chill-grill ja peekon munaga!
                          Hooaeg 2006/07 oleks küll käsi. Praegu kogun jalka MMi jaoks raha...
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Tana ohtul peale scumderlandi jarjekordset kaotust visati Newcastle uhes restos nende chairmani Murray nagu klaasiga sisse! naine sai ka tal viga ja arvatavasti tegi seda scumi enda fann.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              peale scumderlandi jarjekordset kaotust
                              Premieris ei ainsatki v6itu kodus 2002 dets alates ja seeria j2tkub

                              kardavad, et isegi 19p ei tule seekord t2is


                              My father told me that all Sunderland fans go to heaven when they die - apparently they serve their penance on earth supporting Sunderland and that is enough for any man!
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                http://home.skysports.com/list.asp?hlid=328733&CPID=23&clid=&lid =2&title=Joaquin+admits+Newcastle+interest


                                Luque on veidi lobitood teinud hispaanias vist!
                                Voibolla toesti 2% toenaosusega saame ta
                                Aga kui jalle teistpidi moelda siis augusti algul ei uskunud ka keegi,et Oweni saame!



                                Jutud kaivad,et jaanuaris paks loob rahakoti valla jalle aga ma arvan,et poleks motet enne suve ja uue peatreeneri saabumist,sest vahet pole keda me ostame niikaua kuni Graeme pukis on nagunii kuhugi ei joua.Ennem olid vabandused,et vigastusi palju nuud on Lady Luck koiges suudi! Kui ta oleks kasvoi chelseas pukis ta ei jouaks ikka euroopasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X