320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Ma tuleks ka vaatama
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      just! JUST, OKU!
      Sa tuled VAATAMA! Seisad minu kõrval ja VAATAD!
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'


        tundub, et 10. hakkab vaikselt lukku minema... Jaan, sa ei mäletanud numbrit 9 sugugi valesti, lihtsalt ma olin ise miski kiiksu pähe võtnud, et 9=10, mõeldes ikkagi laupäeva...

        oh seda segadust!

        oot, kas ma olen Kenti kommentaari 2 silma vahele jätnud?...
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Ma olen mõelnud ja mõelnud ,mis sellel ajal meil võiks takistuseks olla......aga ei leia küll midagi....seega jääb kuupäev paika.....10.juuni.....
          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas uvv


            just! JUST, OKU!
            Sa tuled VAATAMA! Seisad minu kõrval ja VAATAD!
            Mina nõuan, et Oku oleks väravas....
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Minu jaoks on 10. juuni täpselt selline aeg, et ei oska ega saa mitte midagi lubada, uskuge mind, põhjus on äärmiselt tõsiseltvõetav.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                oeh, arvuti taga. klaviatuur on imelik.

                põhimõtteliselt peaks mul see 10. kuupäev vaba olema, aga ma ei plaani oma elu nõnda ette. kui võimalik, siis leiate mind tabasalust.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Sunderlandi fännide foorumis oli Poomi kohta küsitlus. Et kas eelistate Poomi või Davist ning siiamaani on 100%-liselt vastatud, et eelistatakse Poomi.

                  Muide, homme on Davisel uus võimalus, nimelt ta jälle homme algkooseisus pärast viiemängulist eemal olekut siis.

                  Ei teagi siis mis saab. KAs Poom lähen Sunderlandi tagasi ja tõuseb ehk esi vv-ks või jäeb Arsenali, sest on kuulujutte, et Almunia tahab kuhugi teise klubisse esiväravavahi kohta saada.
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    oeh

                    nii karmi arvuti ees istumist mai mäletagi.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Positiivne - ei tea kuidas, aga tuli see võit. Päris mõnna.

                      Negatiivne - Souey jääb jälle ametisse ja saab mingi kuus mängu järjest rahulikult kotti saada.

                      Ossi nime alt: Jaan

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Algselt postitas OskarM


                        Positiivne - ei tea kuidas, aga tuli see võit. Päris mõnna.
                        ema on sul positiivne...
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Graeme 1:0 Arsenal

                          Sack Souness


                          Istusin eile Landbrokersis ja arutasime,et 3.75 on koef Tooni võidupuhul,et teeks kõva panuse kuna Graeme võidab selle nagunii,et saaks veel veidi aega Tooni tappa ja juhtuski nii!Panus jäi tegematta muidugi

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas aiFo


                            Algselt postitas OskarM


                            Positiivne - ei tea kuidas, aga tuli see võit. Päris mõnna.
                            ema on sul positiivne...
                            12 points in spring, there\'s only 12 points in spring...
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Mängu kohta veel seda, et Parker on kunn! Lehmann oli muidugi tõeline \"dirty\" sakslane ning vabandust või Parkeri hambaarstikulude katmist eriti vist loota pole. Ramage oli päris hea pidevalt vasakule triivinud Henry suhtes. Paaril korral jäi muidugi hätta, aga kes seda Henry vastu ei jääks. Shearer oli muidugi kõigi jaoks pidevalt vastik, aga vanameistri kavalusega balansseeris piiril väga hästi. Owen nõelas ja üritas, aga poolkaitse ei suutnud teda toita. Nobby oli, ausalt öeldes, väravani täitsa varjus, nagu ikka sel aastal. Oleks vist aeg taas klubi vahetada... Mille kuradi pärast SOuey Ambrose\'i maha müüs, igatahes aru ei saa. Kui just AMbrose mingi eriline riietusruumi chav polnud...

                              Mõnede meeste (soovivad jääda anonüümseks, mängivad kaitses ja initsiaalid on R.E. ja T.B.) oli heameel, et nad midagi eriti persse ei suutnud keerata.

                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Algselt postitas Jaan
                                Mängu kohta veel seda, et Parker on kunn! Lehmann oli muidugi tõeline \"dirty\" sakslane ning vabandust või Parkeri hambaarstikulude katmist eriti vist loota pole.
                                Lehmann kasutas oma vv õigusi, Parker oli ise piisavalt rumal, et läks pea seljas lootusetut palli nokkima. Lehmann oli isegi üllatavalt kaastundlik visates mänguvahendi hoobilt auti. Parker sai teisegi hoobi vastu kolu ja temast on muidugi kahju, aga kõik pole Poomid, kes lasevad end vigaseks joosta.
                                Shearer on püha lehm, kelle tegevuse peale silmalaud kinni vajuvad, nagu Metstak eesti kossus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X