320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    putsi ma ütlen.

    täiesti masendav kaotus. ausalt, ei jätku sõnu praegu. kurb on.

    aga kaarel, uurin selle lähipäevade jooksul välja

    ma olen juba ropendanud viimased tund aega ja ropendan paar tundi veel. kuradi kurat. aga muidu nimetas oli tore - tänud kõigile must-valgetele ja punastele kohalolijatele.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


      Igati ilus nädalavahetus!

      Lisaks kõigele teatas ka toolimees Murray lõpuks, et soovib oma osaluse klubis maha müüa. Fännid on vennikest viimased paar aastat omajagu kritiseerinud, süüdistades teda rahandusealases suutmatuses ja jumal-teab-veel-milles... Tjah...
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


        Niisiis. Birmingham vastaseks FA Cupis...

        Iseenesest pole väga viga. Eelkõige võib rahul olla mitte niivõrd sellega, et vastaseks on Birmingham, vaid sellega, et mäng toimub SOL\'il.

        Ha\'way!
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          NUFC.PRI.EE on saanud hulganisti täiendusi. ma ei viitsi õigest pikemalt rääkida, aga soovitan parempoolne menüüriba uuesti üle vaadata. eriti suureks olen püüdnud venitada ajaloosektsiooni. kõik vead, mõtet ja muu vastukaja oodatud..

          muidugi ei ole leht veel täiesti valmis, kokkuvõte pubidest laupäeval meisterdatud piltidega ühes on tulemas peagi ja sama lugu kehtib toon army laulude kohta.

          soovitused: jaani lugu särgiostust, kõik mängud ja igasugused sada asja ajaloo sektsiooni all. samuti võimalik nüüdsest otsida ja arhividetsedeerida.. samuti kõik reservmeeskonna, u19 ja u18 tulemused, koosseisud, väravad ja ajakava!

          ma siis rohkem ei räägi. loo pealkirjad esitused hankimisel.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            nii...

            esimene video: \"Lonely Road of Faith\" by Kid Rock

            teine video: \"My Immortal\" by Evanescense

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by Magpie


              NUFC.PRI.EE on saanud hulganisti täiendusi. ma ei viitsi õigest pikemalt rääkida, aga soovitan parempoolne menüüriba uuesti üle vaadata. eriti suureks olen püüdnud venitada ajaloosektsiooni. kõik vead, mõtet ja muu vastukaja oodatud..
              Tjah, vastukajaks... Seni pole fännimängu Otepääl toimunud ja ka vähemalt kahel järgneval aastal pole Otepääl sellega midagi asja

              Põlva ja Otepää segi ajada??? Pole viga, anname andeks, Rapla poiss ikkagi
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Kott pähe endale

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  No pole hullu, väiksed linnad kõik. Samas, kui ma kunagi natuke suuremasse linna kolisin, ajasid peaaegu kõrgelt harit neiud Rapla ja Rakvere sassi...
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Ehk siis Pedrole tehti selgeks, et ei mingeid kurbi lugusid enam. Samuti sooviti videot Shearerist. Ja siit ta tuligi - ShearerClass (20mb - ikka Save Target As...)

                    See mees on geenius. Andke nüüd soovitusi, mida ma palun tal järgmisena teha, sest soovivideode list pikeneb kohalikus foorumis pidevalt.

                    Muideks rääkisin temaga sellest ja ta andis loa: peagi on videod ka nufc.pri.ee\'l üleval.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Originally posted by Magpie


                      Ehk siis Pedrole tehti selgeks, et ei mingeid kurbi lugusid enam. Samuti sooviti videot Shearerist. See mees on geenius.
                      Sinu jaoks oleks Newcastle staadionil triibulises särgis haukuv Kupi kah geenius.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Originally posted by Martin


                        Sinu jaoks oleks Newcastle staadionil triibulises särgis haukuv Kupi kah geenius.
                        oled sina aga alles kade või ehk oled sa haige . no sorry, ei ole newcastle selles süüdi et leedsil nii sitalt läheb, no ei ole ... me väga tahaks leedsi aidata. me annaks leedsile heameelega lausa 5 milj. no lausa suurima heameelega annaksime selle raha, eks te siis otsustage kas see raha on teile vajalik või mitte
                        299195

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Mille üle ma kade olen? Et te see hooaeg jällegi ühtegi karikat ei võita? Täiesti arusaamatu.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Originally posted by Martin
                            Mille üle ma kade olen? Et te see hooaeg jällegi ühtegi karikat ei võita? Täiesti arusaamatu.
                            Mandunud inimeste juttu on nõme kuulata. Kade oled jah. Ma arvan, et põhjendada pole vaja. Vihjeks - asi ei puuduta üldsegi karikaid...

                            Originally posted by Martin
                            Sinu jaoks oleks Newcastle staadionil triibulises särgis haukuv Kupi kah geenius.
                            Mhmh. Idee oleks tegelikult väärt teostamist.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              See mees on geenius
                              Ma julgeks samuti kahelda väites,et see mees on geenius.
                              Brian Johnson röökimist,võiks taustaks lasta ja siis ma tunnistan,et see mees on geenius

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Ma ikka ei taipa. Mõtled videosid? Esiteks pakub Leedsi kõigi mängude kokkuvõtteid, tippmängijate parimaid saavutusi jne... ja teiseks paneb üks Leedsi fännidest samuti videosid kokku. MPEG formaadis õnneks ja korralikult. Nii ajaloost kui ka praegustest meestest.

                                Mille üle veel kade olla?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X