320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas budulojus


    ok sai nyyd nati hinge t2mmatud jah.tegelt k2ige suurem patuoinas oli jussi ,ei ole ammu temalt nii kehva esitust n2inud.samas oli m2ng hea tempokas,kuigi saime p2he siis k2ige hullem see et okocha vigastusega v2ljas.aga eks karika arjas veel kohtume.lootust v2hemalt on
    unistaja
    karikas ei kohtu me kindlasti ... kuna te ei pääse edasi
    MOM oli Nobby ja Soopea Enn oli ka peris hea
    Toon hakkab ennast vaikselt leidma - hoidke alt Manu ja Pool
    299195

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      see siis t2hendab et saate chelsealt tappa ja meie v2idame west hami
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        kahjuks arvab niimoodi (e. siis ekslikult) suurem osa inimesi, sealhulgas enamus tselski ja trottersi fänne nende seas
        299195

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Algselt postitas INCE


          kahjuks arvab niimoodi (e. siis ekslikult) suurem osa inimesi, sealhulgas enamus tselski ja trottersi fänne nende seas

          Täpselt minu arvamus.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            korralik tulemus, korralik esitus. loomulikult tuleb tänada jääskeläinenit, kes boltoni jaoks väga valusal hetkel kohtumise saatuse enda meeskonna kahjuks pööras. aga siiski, paar asja esitusest:
            * ameobi mängis roederi sõnul küll läbi valu, aga oli üldiselt ikkagi suur pettumus. eesseisvateks kohtumisteks manku ja \'pooliga tõmbaksin mina ta pingile ja annaks luquele võimaluse. kõik ju mäletavad, kuidas ta st. james\' parkil kuradite vastu mängis. sobiv aeg end lõpuks näidata.
            * emre ja parker olid minu arvates peajagu teistest mängijatest üle. MOM tiitli annaks ehk emrele, aga parkeri esitust/võitlusjanu ei tohi see varjutada. solanol ja n\'zogbial oli väga häid hetki, eriti muidugi peruullase värav ja charlie täpne tsenderdus, aga kohati kaoti ära ja seetõttu ka varjuti emre/parkeri duo alla.
            * babayarolt minu silmade läbi seni parim mäng unitedi ridades. ei saanud nuriseda kaitses ja hõisata sai rünnakul, loodetavasti jätkab samal joonel.
            * elliotti kohaolek old traffordil ja \'pooli vastu paneb jalad värisema, aga see kord sai ta hakkama. ka boumsongil polnud viga, kuigi need 70.-80. mänguminut olid kogu meie kaitsetöö poolt vaadatuna õudukas.
            * shearerile saab loodetavasti millalgi jälle puhkust anda. need vahelejäetud kolm kohtumist olid talle andnud just selle ekstra \'miski\'..

            old traffordil võib täitsa lootusrikkalt minna. keskväli on praegu meie trump ja sinna tuleb pilgud ka pühapäeval suunata. jõle kahju, et dyer/owen eemale jäävad, aga seda enam on teistel meestel midagi tõestada. mingi jutt on olnud, et bramble on järgmine nädal tagasi, aga eks see paistab nädala lõpus. lonkavaid mehi pingi poole minemas pole enam küll vaja.

            eesolevad viis mängu on küll nüüd raske etapp:
            12.03 - manu (v)
            19.03 - \'pool (k)
            22.03 - chelsea (v) - fa karikas
            26.03 - charlton (v)
            01.04 - spurs (k)

            loodame parimat.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas mjkk


              mingi jutt on olnud, et bramble on järgmine nädal tagasi, aga eks see paistab nädala lõpus.
              loodetavasti annab Roeder TIBI le veel paar nädalat puhkust, vähemalt oleks rahulikum mängu jälgida

              299195

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Ince, viimased mängud kui Titus mängis oli ta ponksadi ponks.
                Ja ausalt... vend Elliotist on ta kindlasti parem.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  Algselt postitas uvv


                  Ince, viimased mängud kui Titus mängis oli ta ponksadi ponks.
                  Ja ausalt... vend Elliotist on ta kindlasti parem.
                  ... siiski see kord paar mängu jooksul on tal vist ikkagi jätkuvalt veres
                  299195

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas uvv


                    Ince, viimased mängud kui Titus mängis oli ta ponksadi ponks.
                    Ja ausalt... vend Elliotist on ta kindlasti parem.
                    Kummaline, et Titus Bramble on kellestki parem või kindlam.....
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Pühapäev võiks oma jõud kuskil pubis ühendada ja koos mängu vaadata....
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        Pole kindel kas õnnestub, aga võiks hooaja avamisel seda plaani arutada. Oled ikka tulemas
                        299195

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          kui õnnestub, olen minagi pühapäeval pealinnas teiega. kui õnnestub muidugi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            imetabane maailm, Kent. Imetabane.
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Hei!

                              Igaljuhul kui kõik läheb plaanipäraselt (loe: mitte-nagu-ühe-teatud-sügisese-mängu-ajal), siis on Hundis laud ja kõik värgid olemas, nii et kohtumispaik võiks ju seal olla!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Votsiis.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X