320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Alates jaanuarist ongi Toon viimastel aastatel paugutama hakanud loodame,et läheb ka see aasta nii

      Kommentaar


        Ma lugesin, et Solano on vapsee mingit uuestisündi läbielamas oma vanuses, ja lugedes teie jutte siin siis vist polegi väga vale jutt, või mida arvate?
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          NUFC - Blues FA Cup Third Round replay

          Õhtat. Kas homme kusagil mängu ka näeb? Antz, kuidas Hundiga oleks? Mina olen igal juhul käsi.

          Overseas TV:
          FOX Sports World (Canada)
          FOX Soccer Channel (USA)
          Al Jazeera Sport +1
          Alfa TV
          Diema+
          Digit AlbPremium 1
          Sky Calcio 2
          Sport N
          Supersport 3/8 SA
          Supersport 7 Nova
          TV Sport (Rom)
          Viasport 1 (Den)
          Viasport 1 (Swe)
          ESPN (Australia) (delay)
          299195

          Kommentaar


            Algselt postitas INCE Vaata postitust
            Õhtat. Kas homme kusagil mängu ka näeb? Antz, kuidas Hundiga oleks? Mina olen igal juhul käsi.
            Hundis on hetkel (P, 14.01 - N, 18.01) käimas kerge värskendusremont ja Canal+ ei näita karikamänge niiehknaa kahjuks.
            Vaatame homme Nimeta kava üle, vbla näitavad.
            Hiiul on mäng kavas, aga see jääb mulle homme kaugeks.

            Kommentaar


              Ma ei tule, soolaleib kavas. Ehk mängu lõpuks jõuaks.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                Ma ei tule, soolaleib kavas. Ehk mängu lõpuks jõuaks.
                Naine lubas sul esikust tuppa kolida?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Esiteks pole see minu soolaleib, teiseks milline naine?
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maanus Vaata postitust
                    Ma lugesin, et Solano on vapsee mingit uuestisündi läbielamas oma vanuses, ja lugedes teie jutte siin siis vist polegi väga vale jutt, või mida arvate?
                    hästi
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Et nagu misasja...
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Valus.
                        Samas oli jube magus koef. (5,3) Birminghami võidu korral.Müstilisel kombel vaatasin "täpse skoori" kordajat ja meelde jäi just 1-5 kaotus (600)
                        Aga ei saa ju Tooni vastu raha panna.
                        -150
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          rääkides nüüd tänasest mängust.

                          Esiteks oli täna mängus üle pika aja Stephen Carr, kes sai oma äärel päris hästi koos O'Brieniga hakkama. Teiseks üllatas mind Newcastle kahvatu algus, kus lasti läänesinklastel 2 kiiret väravat. Teise värava eest vastutab täielikult Ramage, kes õnneks vigastada sai. Ma üldse nagu ei saa aru, miks Roader teda veel platsile paneb, sest ta on terve hooaja olnud üks harakate kirstunael. Edgar oli kaitses koos Huntingtoniga väga kindel. Esimest poolaega valitses täielikult West Ham. Väga harv juhus oli, kui pall sattus Martinsi või Dyeri kätte. Lõpus elavnesid ka harakad, hakates oma võimalusi otsima Milnerist, kes lõpuks, pärast mitme kordset pallikaotust jõudis ka sihile. kuigi minu arust oli Parker suluseisus. aga värav luges. Teist poolaega valitsesid toonid täielikult, ega lasknud West Hamil oma karistusallagi. Martins oli päris hoos, aga West Hami vv oli kindel, kuni Nobby tabas oma löögiga kaitse kätt. Penalti. Lööma läks Martinsi asemel Solano, sest Martins näitas viimati oma Penalti löömisoskust mängus Evertoniga, kus ta selle taevasse virutas. Igatahes vana ja kogenud Solano lõi palli kindlalt sisse ja 2-2 oli tõsiasi. Toonidel oli terve poolaeg väravat lüüa, aga üritused ei kandnud vilja. Murelikuks teeb mind Given vigastus. Loodetavasti paraneb ta kiiresti. Mis seal ikka, viik on ikka parem kui kaotus, aga sellise vastasega, kes asub liigatabeli lõpus ja sai hiljuti 6-0 Readingult lüüa, ei tohiks viiki mänigida.

                          Kommentaar


                            SAFC vs NUFC '07

                            Hoi!

                            Tagumine aeg ära otsustada SAFC-NUFC fännimatshi 2007 toimumisaeg. Oleks välja pakkuda nädalavahetus peale Inglismaamängu -- laupäev 9. juuni.

                            Mis härrad arvavad? Saan aru , et liigad ja värgid käimas, aga ehk ponnistab ikkagi ära. Ise hilisemal ajal (+ca 6-8 nädalat) väga kohe kuidagi ei saa, kuna "1 asi ees"

                            Palun mõistvat ja konstruktiivset suhtumist!

                            Soomest pole veel sellekohast vastust saanud, aga ehk on vastukaja positiivne. Eelmisel aastal jäi jutt, et ehk on Soome Toon valmis omaltpoolt välja käima mängu-peopaiga (mitmekesisuse mõttes või nii)? Õnnestub seda varianti uurida? Muidugi peaks olema saadaval nagu alati variant mängida Sipoos, nii et ses suhtes pole hullu.

                            Seega -- alustagem konstruktiivse aruteluga!

                            pRmt!

                            aiFo.
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              newcastle, kellel tugevdust kõige rohkem vaja, on vist üks väheseid või lausa ainus meeskond PLis, kes pole ühtegi ostu-laenu veel teinud. mida roeder mõtleb ?

                              edit: okei, everton on teine selline
                              ½121½

                              Kommentaar


                                Having been forced to operate in the loan market, Glenn Roeder continues to pursue defensive and forward reinforcements for the rest of the season.

                                And the Newcastle boss confirmed on Monday that the club were looking to conclude deals with Belgian side Standard Liege for defender Oguchi Onyewu and with French outfit St.Etienne for striker Frédéric Piquionne until the end of the season.

                                Roeder is quoted as saying:

                                "We want to take Onyewu and Piquionne on loan and we are now waiting for permission for their clubs to do so."

                                The Belgian website Flanders News claims that Onyewu arrived on Tyneside over the weekend for talks, as a planned permanent move to Marseille stalled.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X