320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris kõike ei tasuks ka uskuda, mida sopalehtedes kirjutatakse...
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Scott Parkeri võimalik lahkumine West Hami ei ole moo meelest kena uudis.
      8,5 milli raha on ta eest letti lubatud.
      Ja Derek Boateng? keegi oskab seletada?
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Et 8-9 juuni läheneb katastroofilise kiirusega, paneks siinjuures herr presidendile südamele, et lisaks intervjuude jagamisele on tema pühaks kohuseks koondada mustvalged jõud punavalge terrori tõrjumiseks
        299195

        Kommentaar


          Mina oleks 9 juuni käsi.8 aga mitte
          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

          Kommentaar


            Kuidas oleks plaan, et 8ndal liiguks Põlvasse, et seal korralikult saunatada (mänguks puhtks!) nii õhtul ja laupa hommikul ning lõunal teeb mängu? Mis ka tähendaks seda, et Aifo saaks oma kolm soovitud sauna kätte!

            Algselt postitas aiFo Vaata postitust
            * 3 sauna
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              Algselt postitas Raix Vaata postitust
              Kuidas oleks plaan, et 8ndal liiguks Põlvasse, et seal korralikult saunatada (mänguks puhtks!) nii õhtul ja laupa hommikul ning lõunal teeb mängu? Mis ka tähendaks seda, et Aifo saaks oma kolm soovitud sauna kätte!
              Mul lõppeb mäng kella 9 paiku siis võiks liikuma hakata küll....aga kes masinaga on tulemas....minu väike kaarik seda teed vastu ei peaks ja ausalt ega ei taha sõita ka...
              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

              Kommentaar


                Pole tükk aega silma peal hoidnud Toonide tegemistel ja kui viskad silma kohe ka miskit huvitavat toimumas ehk siis nagu saan aru Parker West Hami ja asemele tahetakse Bartonit.Viimane liitub ainult siis kui ei pea trellide taha minema.Isiklikult on jäänud viimasest mulje kui suht heasmõttes hullust võitlejast aga samas oasd inglastest fännid nagu laidavad seda otsust, tea miks?
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Rääkisin eile ka Hughesiga. Talle sobib pigem laupäeva hommik/lõuna. Ise kahjuks enne hilisõhtut ei jõua niiehknaa. Kent võiks meie treener olla. Ta juba rääkis mulle mängijate motivatsioonist ja krossijooksust mägedes, aga ma pole kindel, kas ühes lauses...
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Chris Hutchings has made his first move into the transfer market as Wigan manager with the signing of Newcastle defender Titus Bramble.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      jüst. titus sõlmis 3-aastase lepingu wiganiga. loodetavasti sujub mehe mäng seal paremini kui toonis. kui mitte, siis olgu jumal wiganile armulik.

                      Kommentaar


                        Mina tõenäoliselt ei tule. Olin lubanud, et olen perega koos, külastame reisil Sipoosse Helsinki loomaaeda, käime laevaga sõitmas jne. Äkitse reisi ümbervahetus kuhugi lõunasse ja hunniku iseenesest meeldivate joodikute seltsi vist ei käi mu lubaduste ja väga meeldivate pereisakohustustega ühte jalga.
                        memer of Gaskoff fan club

                        Kommentaar


                          Sibierski siis koos Titusega wiganisse.

                          Ja Newcastle Unitediga on ühinemas Middlesborogh ründaja Mark Viduka.
                          Mis te sellest arvate?
                          Päris huvitav ründetrio oleks ju: Martins, Viduka, Owen.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lest68 Vaata postitust
                            Sibierski siis koos Titusega wiganisse.

                            Ja Newcastle Unitediga on ühinemas Middlesborogh ründaja Mark Viduka.
                            Mis te sellest arvate?
                            Päris huvitav ründetrio oleks ju: Martins, Viduka, Owen.
                            http://home.skysports.com/list.aspx?...g+in+on+Viduka
                            ma arvan, et liialt palju emotikone
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              BBC, Sport, BBC Sport, bbc.co.uk, world, uk, international, foreign, british, online, service


                              Pakun, et esimesel hooajal Newcastle'is torkab Barton Owenil kahvliga silma välja
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust

                                Pakun, et esimesel hooajal Newcastle'is torkab Barton Owenil kahvliga silma välja
                                Sadist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X