320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Owen ostetigi ju Dyeri asendajaks haiglasse

    Kommentaar


      Hiiu või molly?Hunt on rivist väljas.
      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

      Kommentaar


        Mine vi**u Big Sam!

        Kommentaar


          Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
          Mine vi**u Big Sam!
          võtsid sõnad suust.

          Kommentaar


            No vähemalt seegi hea ,et Owen on tervenemas.Taas.
            mc jünger.Anus Äärits.

            Kommentaar


              Pole muret, küllap tuleb Inglise koondisel peagi mingi oluline 'friendly' ning siiis on selle asjaga taas korras.

              Tundub, et Barton on jälle paha peale läinud. Toida hunti nii palju kui jaksad, ikka vaatab metsa poole.

              Sellist asja võiks äärmisel juhul siis taluda, kui tegemist oleks tõesti supermängijaga. Nt Roy Keane, kes vahete-vahel ka mingit sigadust tegi, kuid mängus kunagi alt ei vedanud. Barton on seevastu võrdlemisi keskpärane mängija, kuid lisaks sellele ka totaalne kaabakas. Ei ole hea kombinatsioon.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                Pole muret, küllap tuleb Inglise koondisel peagi mingi oluline 'friendly' ning siiis on selle asjaga taas korras.

                Tundub, et Barton on jälle paha peale läinud. Toida hunti nii palju kui jaksad, ikka vaatab metsa poole.

                Sellist asja võiks äärmisel juhul siis taluda, kui tegemist oleks tõesti supermängijaga. Nt Roy Keane, kes vahete-vahel ka mingit sigadust tegi, kuid mängus kunagi alt ei vedanud. Barton on seevastu võrdlemisi keskpärane mängija, kuid lisaks sellele ka totaalne kaabakas. Ei ole hea kombinatsioon.
                Selles satsis on läbi aegade väga palju kaabakaid mänginud...kes rohkem ,kes vähem kaabakas.....huvitav palju Joey palka saab.....kautsjonit talle ei pandud...
                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas reed Vaata postitust
                  No vähemalt seegi hea ,et Owen on tervenemas.Taas.
                  Owen tagasi...suurepärane uudis...,.nüüd hakkame lõpuks võitma ma usun...või siis mitte
                  Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kent Vaata postitust
                    Selles satsis on läbi aegade väga palju kaabakaid mänginud...kes rohkem ,kes vähem kaabakas.....huvitav palju Joey palka saab.....kautsjonit talle ei pandud...
                    Ta oli juba niigi teise asjaga seonduvalt kautsjoni peal. 67 000 naela nädalas pidi palk olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                      Ta oli juba niigi teise asjaga seonduvalt kautsjoni peal. 67 000 naela nädalas pidi palk olema.
                      jobu noh, mis sa selliste meestega peale hakkad.

                      Kommentaar


                        keegi vaevub täna vaadata mängu? kuskil kesklinnas? molly? hunt?
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Kalev Sport näitab, ilmselt vaatan poole silmaga sõbra juures viina juues ja silmu süües.

                          Statistikahuvilistele:
                          Viimane löödud värav (ja teenitud punkt) SB´l: 2001/02;
                          Viimane võit: Premiershipis puudub;
                          Üldse kokku on 17 mängus löönud vaieldamatult massiivsed 6 kotti;
                          Viimane sats kes 3 punktiga SB´lt lahkus: Arsenal veebruaris 2004

                          Kõik märgid ja võimas vorm viimasel ajal näitavad, et täna võidame

                          Kommentaar


                            Nii kindlat sulgu, millest Chelski võiduvärav tuli ei näe just tihti. Äärekohtunik võib nüüd selle sinise salli mis tal sel hetkel silmil oli, endale perse toppida.

                            Kommentaar


                              Sam võib nüüd ikka mõnuga kohtunike peale viha välja valada, FA ei tohiks midagi öelda. Kui ikka selline suluseisust värav ära loetakse, siis peaks selle abikohtuniku küll kuskile Conferentsi või veel madalamale, kuskile regiooni meistrivõistlustele alandama. Punaseid kaarte tühistatakse ja antakse peale mängu, kahjuks väravaid ei tühistata peale mänge. Selline värav peaks küll tühistatama

                              Kommentaar


                                Täiesti puhas värav jäeti Kaloul lugemata Blackburni vastu ning mäng jäi 0:0 ja nüüd see, what goes around comes around...
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X