320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Perse valutamine? Ei teagi mida see tähendama peaks, aga kui miskit siin kellelgi valutas on ju need reaali fännid? Võiks ka siis ju ise argumenteeritum olla, kui et 'mida ta viimasel ajal korda saatnud on = sitt treener'. See, et reaal on selline fifa mängijate klubi, kus treener eos lahti lastakse kuna ta on hetkel klubiga tabelis teisel kohal ongi see teine pudru mida te sööte. Et esiteks võiks aega anda treeneritele ja siis edasi vaadata. Ja mida see Zidane saavutanud on, ah, AH?
    Ma arvasin, et ühes sinilillas teemas on vaid nii puuduliku funktsionaalse lugemisoskusega tegelased. Aga, nagu ma alguses ütlesin, siis tema taktikalised valikud, vahetused jne olid pehmelt öeldes saamatud ning Zidane on sama tööga palju paremini hakkama saanud. Seda enam, et Zidane'il polnud mingit pre-seasonit või miskit. Lahti oleks pidanud kelneri laskma oluliselt varem. Või tegelikult poleks teda üldse pidanud palkamagi, tabelikoht mängib siin vähe rolli. Ning minevikus on Benitez kindlasti toredaid asju korda saatnud. Ainult, et praegu pole aasta 2005 või nii.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Aga, nagu ma alguses ütlesin, siis tema taktikalised valikud, vahetused jne olid pehmelt öeldes saamatud ning Zidane on sama tööga palju paremini hakkama saanud.
      Kas Real Madrid'i mänedžerid ei ole mõnes mõttes poliitiliselt sunnitud mängima teatud galacticoid või nii?

      Kommentaar


        Algselt postitas Sophok Vaata postitust
        Kas Real Madrid'i mänedžerid ei ole mõnes mõttes poliitiliselt sunnitud mängima teatud galacticoid või nii?
        Mina telgitagustesse ei näe. Ühe 80-millise mehe surus küll selge põhjuseta palju odavamate meeste arvelt pingile. Vaadates, kuidas enne ja peale teda on vähemalt seni hakkama saadud, siis isegi kui midagi sellist ka toimub, ma ei tähtsustaks seda liigselt üle. Ka Benitezi enda arvates on enamasti süüdi keegi teine, nii oli see juba Inglismaa päevil ju

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Mina telgitagustesse ei näe. Ühe 80-millise mehe surus küll selge põhjuseta palju odavamate meeste arvelt pingile. Vaadates, kuidas enne ja peale teda on vähemalt seni hakkama saadud, siis isegi kui midagi sellist ka toimub, ma ei tähtsustaks seda liigselt üle. Ka Benitezi enda arvates on enamasti süüdi keegi teine, nii oli see juba Inglismaa päevil ju
          Ikka jään arvamusele, et Benitez on hea treener, kelle nõrgim koht on man-management/egod ning Real ei olnud õige oht tema jaoks.
          Iga juhul loodan, et mees lööb Njuukaga läbi.

          Kommentaar


            It’s been three days since Newcastle United were officially relegated to the Sky Bet Championship, and with their meaningless final game of the season on the …

            Kui Armstrong jääb, on teda huvitav jälgida.

            Kommentaar




              Sam
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Ei noh igasugune Gossip teema enne uut hooaega toob igasusugu üllatusi: Conte tahab näiteks Giaccherinit ja Kassid tahavad Dzeko tagasi Inglismaale tuua. Ja Boro tahtvat Cattermole-i. Ootame huviga edasi!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    aga pan(g)e tähele kuidas arsene või sitemal juhul mingi teise ešeloni tümikas enne esimest premmi vooru raha välja köhib ja hiljem asja "tegemist on andeka tulevikumehega" rätikusse mässib.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Noh, sellega on siis nüüd korras. Ülejärgmisel hooajal näeme (ok ilma teleülekanneteta ei näe ka) jälle Tyne-Wear derbysid. Misjärel harakatelinna hobuohvitserid saavad peksa.
                      Mis sul Beniteze vastu on? Ma arvan, et ta on väga capable Premmi naasemiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ülim austus ja jäägitu usaldus. Kui ta ise platsile jookseb, siis tõusevad Premmi tagasi kah. Aga kuni tinkerdamine on paksu Mike'i käes, siis ei tõuse. Ma võin INCE'ga kihlveokontorisse minna, kui vaja.
                        Võtan vastu.
                        Tavaline taks .
                        Kas lööme käed ?
                        299195

                        Kommentaar




                          Sunderland AFC confirms the appointment of David Moyes as its new manager.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Oot täpsutame korra, kumb Sul tavaline on, kas kast või pudel?
                            Deal done, alustame siis pudeliga
                            299195

                            Kommentaar


                              Ciaran Clark on £5M eest Aston Villast Njuukasse ostetud.

                              Kommentaar


                                Esimene mäng peetud ja kahjuks 0:1 kaotus Fulhamile. Esimese mängu põhjal tuleb kõvasti veel koostööd harjutada. Tundub, et ka kohtunikud on vähe roostes veel. Njuukale jäeti kindel pennal andmata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X