320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Silja Ylimerekass on nopea pirullinen,sellega oleme sutsti üle lahe.Minu hääl läheks kassile.Seal peaks olema korralik baari osa ka,et kui mõnel janutab ja kindlasti üks limpu oleks vaja osta....
    Big Al

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Sir Bobby Robson on müügile paisanud tervelt viis mängijat... Üks korralik käik Robsoni poolt, alustab suurema ja korraliku puhastusega. Kaks vasakkaitsjat, keskkaitsja, kaks poolkaitsjat räägivad iseenda eest. Minule lööb esimese korraga pähe selline asi, et ju on siis kindel plaan kas Emerton või Carr ikkagi omale osta. Sosistatud on ka noore Paul Konchesky nime...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Mulle teeb eriti suurt rõõmu see,et ma leidsin nimekirjast ühe kreeklase nime.Edu talle .....
        Big Al

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Arvestades meeste taset ja turuseisu, siis oleks nende eest kokku v6imalik saada k6ige paremal juhul ehk 1.5-2 miljonit naela. 1 mill kreeklase eest, teine ylej22nute pealt kokku. Yks asi on see, et klubidel pole eriti raha yleminekuteks, aga nende tegelaste palgasoovid on kah ilmselt ysna soolased (v.a. McClen)
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Alan Shearer, Michael Owen and Gary McAllister are standing before God at the throne of Heaven.
            God looks and them and says; \"before granting you a place at my side, I must first ask you what you believe in.\"

            Addressing Gary Mc first he asks, \"what do you believe?\"
            Gary looks God in the eye and states passionately, \"I believe football to be the food of life. Nothing else brings such unbridled joy to so many people from the slums of Rio to the bright lights of Barcalona. I have Devoted my life to bring such joy to people who stood on the terraces supporting their club .\"

            God looks up and offers Gary the seat to his left.

            He then turns to Michael Owen, \"and you, Mike, what so you believe?\" Mike stands tall and proud, \"I believe courage, honour and passion are the fundamentals to life and I\'ve spent my whole playing career providing aliving embodiment of these traits.\" God, moved by the passion of the speech offers Mike the seat to his right.

            Finally, he turns to Alan Shearer, \"and you, Mr Shearer, what do you believe?\"

            \"I believe\", says Shearer, \"that you\'re sitting in my seat.\"

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Jou. Selline asi, et Soome magpie\'d ikka teavad asjast v6i? Peaks neid kah mobiliseerima v6i nii...
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Originally posted by Jaan
                Jou. Selline asi, et Soome magpie\'d ikka teavad asjast v6i? Peaks neid kah mobiliseerima v6i nii...
                Proovi kas meie kullakallist foorumit (nufc.pri.ee) või saada tollele Jussile meil: toonarmysf@hotmail.com Kunagi sai neile sellest räägitud ja siis arvasid nad, et tulijaid oleks kõvasti. Proovi nendega ühendust saada

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Originally posted by Jaan
                  Aga hakkaks siis satsi kokku panema. Et lihtsalt n2ha, kes tulemas ja ikka koosmineku v2rki arutada v6i nii.
                  Servus!

                  Veidikese sandid lood mul selle mängimisega, kuna praegu taastun autoavariist.. Kambajõmmiks tuleks teiega iga kell, aga kindlat JAH\'i ei saa veel paaril põhjusel öelda.. Vot nii on lood siinpool sood...
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    väga kehvad uudised , olen 28.juunil küll soomes , aga tööasjus kahjuks Tamperes (selgus alles eile) ja vähemalt hetkel on küll minu tulek mägule väga väikese tõenäosusega ... aga otsin endiselt võimalusi ja kes teab ... kes teab.
                    299195

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Fakk. See soomlane ei t6sta yldse toru. Ja lisaks - no kuulge - siin foorumis on ikka rohkem Newcastle\'i vapiga tegelasi kui viis-kuus, v6i mis?!
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Mina isiklikult ei saa kohe kuidagi ennast 28. juunil ega 29. juunil Soomesse vedada. Vaja hoolitseda mingisuguste ungarlaste eest ja pealeg - plaadipresentatsioon Vot nii....kui aga mängu liigutataks natuke kusagile mujale (ajaliselt...), siis oleksin, ma arvan, minagi sees. Muidugi oleneb, palju kõik maksab ka.

                        Imelik lugu selle soomlasega siis, Jaan, minule ta vastas ikka alati 2-3 päevaga. Ehk on puhkusel, ära lootust kaota Kui sa aga oma telefoniarvet ei karda kulutada, siis tema igal meilil on all järgmine info:

                        Jussi Hanén
                        Atk-neuvoja
                        Humanistisen tiedekunnan kirjasto
                        PL 24 (Unioninkatu 40 B, 3.krs)
                        00014 Helsingin yliopisto
                        Puhelin GSM 050 328 4009 DIANA 95023809

                        Edu mängul siis!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                          niih!

                          miskine vahekokkuv6te/infotund siis peamiselt jaanile, mulle tundub, kes hetkel ainus kindel s6itja on skunkide poolelt.

                          yritus toimub sipoos, soderkulla spordiväljakul. linki saab siit, valida menyyst KOTIKENTÄT ja siis viskab ette kaardi, kus saab soderkullale klikkida. ok.

                          aegadest. hetkel olen rääkinud baltic toursiga, kes tegi miskise hinnapakkumise. ytleme nii, et hulgakesi minnes asi soodsam...:P

                          esialgselt plaanis minna 10.15 supermerekassiga. helsinkisse saabume 11.55. bussiliiklus pidi ok olema. yheotsapilet per nase 5 eurot. seega v6ib hea 6nne puhul mängu algusajaks prognoosida 2-3.

                          edaspidi kui miskit selgub, annan teada.

                          aiFo.
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Tjahh. Kui hulgakesti minna, siis nyyd on selge, et ma pean igal juhul 6htul Tallinna tagasi saama (Aga muidu on see ülimerekass igati hea m6te). Nimelt lubasin minna Haanja rattamaratonile pyhap2eval ja enam tagasiteed pole... Samas ei suuda meenutada viimast korda, millal rattaga s6itsin. Valus saab olema.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Freddy Shepherd rääkis täna, et mingeid läbirääkimisi Carriga pole olnud, lepingust rääkimata. LINK.

                              Ise kahtlustan (no ok - pigem loodan ) mina seda, et läbirääkimised siiski käivad ja Shepherdi eesmärgiks oli asi lihstalt maha vaikida. Cort+ütleme 3 miljonit naela poleks sugugi paha hind.

                              Samuti lisaksin siia, et täna keskööni on Steve Caldwellil aega otsustada, kas ta pikendab NUFCiga lepingut või mitte. Asi võttis sellise pöörde, kuna Lisboni huvi mehe vastu on kadumas...mina igatahes loodan, et ta pikendab lepingut. Tegi hea hooaja ja mina ütleksin, et suhteliselt vajalik mees on. Heas vormis (ja teiste halvad vormid) tõstaks ta täitsa avarivistusse, nagu eelmiselgi hooajal (paaril korral). Kuigi lisaks Woodgate\'ile eelistaks Sir Bobby arvatavasti küll Bramble\'t või O\'Brienit, siis ikkai on Caldwellil lootust, arvan ma. No igatahes - paremat talle (ja õiget otsust)

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Viimases Four Four Two\'s on jutt ka Sunderlandi ja Newcastle\'i rivaliteedist. Päris pikk ja suht huvitav. Lisaks on seal veel ka pikem intekas Wilkinsoniga, seega kugemismaterjale nii kui palju
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X