320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Selle üle aifomus, et sul oma arvamus on, on mul kõikseparem meel...issandmõtlekuiejoleks

    P.S. See on lissalt selleks, et postitusi juurde saada
    Käisin ükspäev jalgpallimatši vaatamas. Rahvas tribüünidel möllas ja elas kaasa.
    \\"Võitle, Eesti! Võitle!\\"
    Karjusin ühel hetkel meeletult: \\"Eesti olümpiavõitjaks!!!\\"
    Pärastpoole rahunesin natuke maha.
    Siis hüüdsin lihtsalt: \\"Veerpalu ja Mae! Veerpalu ja Mae!\\"
    \\"Kus?!\\" karjuti ümberringi.
    Hakkasin ise ka närveerima.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Originally posted by kaida

      P.S. See on lissalt selleks, et postitusi juurde saada
      õige kah. sa tundud üldse üks foorumi parasiit olevat - teiste postitusi loed, ise suurt midagi kirjutada ei viitsi. nii ei ole lihtsalt ilus
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Originally posted by siim s


        sa mine kasva ise kuradi turumoor. Just nimelt sinu pärast tulin soola haavadele rapuatama kuna pole ühtegi teemat mille all sina seletamas ei käiks. Sinu igalpool olevad fucking targutavad postitused käivad kõigile foorumlastele ilgelt pinda.
        N2rvis juba? L2hed hoiad 2kki emal k2est kinni natuke aega ja jood suhkruvett?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          õige kah. sa tundud üldse üks foorumi parasiit olevat - teiste postitusi loed, ise suurt midagi kirjutada ei viitsi. nii ei ole lihtsalt ilus
          Missa sisised valge hiir...või siis roheline konn Küll ma juba postitan, ära sina muretse. Ja selle teiste parasiidiksnimetamisega oleks ma ettevaatlik...ai nõu piipl ju nõu Watch it green boy...
          Käisin ükspäev jalgpallimatši vaatamas. Rahvas tribüünidel möllas ja elas kaasa.
          \\"Võitle, Eesti! Võitle!\\"
          Karjusin ühel hetkel meeletult: \\"Eesti olümpiavõitjaks!!!\\"
          Pärastpoole rahunesin natuke maha.
          Siis hüüdsin lihtsalt: \\"Veerpalu ja Mae! Veerpalu ja Mae!\\"
          \\"Kus?!\\" karjuti ümberringi.
          Hakkasin ise ka närveerima.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            kaida - way to go Mina olen Sinu poolt

            Kuidagi peab ju postituste arvu suurendama kui meid NII ebaöiglaselt vahepealt lihtsalt äranulliti

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by siim s
              sa mine kasva ise kuradi turumoor. Just nimelt sinu pärast tulin soola haavadele rapuatama kuna pole ühtegi teemat mille all sina seletamas ei käiks. Sinu igalpool olevad fucking targutavad postitused käivad kõigile foorumlastele ilgelt pinda.
              1. Mõtlesin kaua kelle poolt olla veerandfinaalis. Nüüdsest paistab Juve suisa maagiline mulle

              2. Ma ei teadnudki, et Tartus ossusid elab. Aitäh - nüüd siis tean

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                1. Mõtlesin kaua kelle poolt olla veerandfinaalis. Nüüdsest paistab Juve suisa maagiline mulle

                2. Ma ei teadnudki, et Tartus ossusid elab. Aitäh - nüüd siis tean
                1. Mul on äärmiselt hea meel et sinusugune pugeja oma silmakirjaliku näoga barcelona värava taga ei seisa. Kui nüüd barcelona võidab ongi selge et seda tänu sinu vastasleeri asumisele.
                2. Äkki defineerid lahti mis see sõna ka tähendab. Ilmselt on see sinu enda ajusünnitis ja sellisel juhul käib see kõige paremini ka sinu enda kohta.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Originally posted by siim s

                  1. Mul on äärmiselt hea meel et sinusugune pugeja oma silmakirjaliku näoga barcelona värava taga ei seisa. Kui nüüd barcelona võidab ongi selge et seda tänu sinu vastasleeri asumisele.
                  On küll nõme kui vastasmeeskonna fännist pallipoiss barca kodumängul väravahile eriti palli ei taha anda kui nood kaotusseisus on
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC v

                    Jou, lihav6tten2dalavahetus l2heneb ja ees kaks m2ngu - Fulham ja foorumi seisukohast p6nev vastasseis Villaga. Platsil on see teine suhteliselt yhte v2ravasse, muidugi. Kuna Mikk on soojal maal, siis nikerdasin ise Fulhami m2ngu kohta eelvaate ja ka uusi uudiseid on.

                    Nagu ikka - www.nufc.pri.ee
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Originally posted by Jaan
                      Platsil on see teine suhteliselt yhte v2ravasse, muidugi.
                      Eks te saate omad 3 kolli küll sisse \"Super\" Donkey peaks tagasi olema ja küll ta kohe lammutama hakkab
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Nii...tagasi soojalt maalt ja õnnelik - aplaus Jaanile, et lehe rohkem kui korras hoidis Manchesteri mängu kohta ütleks nüüd natukese vahega nii palju, et tapkem Bramble ära ja saatke Griffin Hughesi vastu väljakule, muu oli korras. Mõnel natukene paremal päeval oleks ehk saanud natuke rohkem väravaid oma kontole, kuid 2 väravat oli aus, arvestades Manchesteri võimalusi. Tasemevahe liiga suur polnudki, ütleks mina - kui selline kaitse on (õigemini Bramble on), siis mängutuju kaob teiselt ära. Mulle meeldis aga see, et võideldi kaunilt lõpuni, kuigi vinguda võiks SBR kallal natuke, et ta varem Ameobit ja LuaLuat sisse ei toonud, näiteks poolajal.

                        Nüüd ja siis psühholoogilsed mängud ees ja üks kaotus oleks katastroof. Fulham peaks olema kindlalt võidetav ja eks näe, kas mehed on pead norgus või mitte. See peaks asja otustama.

                        Igatahes edu minu poolt SBR ja teistele tema meestele!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Woody väiksed trikid ja nipid? Heee
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Jah. Lugu oli juba mingis eilses Middlesbrough ajalehes ja ma t6siselt ja naiivselt lootsin, et see ei l2he suure kella kylge. Kuid kui nufc.com juba asja avaldas (samuti juba neljap2eva hommikupoole), siis oli selge... V2hemalt ei toonud Sir Bobby Bowyeri klubisse. Persse, oli seda jama nyyd vaja. Craig-poisil kah kohtutee varsti jalge ees ja puha...

                            Samas. Kui ikka k6rtsus hakkad kellegiga lambist tyli norima ja siis pasunasse saades l2hed haiglasse ja politseisse kaebama, oled ikka veits mage mees. V2givald, muidugi, on siiski ikkagi 6igustamatu.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Kuradi kurat...ma ütlen. Nii ei saa mängida ja taolist mängu ära kinkida. Loetu põhjal võib vist öelda, et võit oli samahästi kui käes lõpuni. Lihtsalt ebaõnne laine, mis meid tabanud viimasel ajal, tegi taaskord oma töö. Hale.

                              Nüüd siis mackemite, Birminghamiga ja West Bromiga kohtumised. Kerged, kui vaadata tabeliseisu. Kõikidel on asjad käes. Sunderlandil ja Bromil 1. divisjon ees, Birmingham järgmisel aastal Inglise Liigas. Kui nüüd derby-kohtumist ei võida ja supervormis SAFC meile mingi üllatuse tegema peaks, siis söögem sokke üheskoos.

                              Ja muidugi - traditsioon :P

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Su toredas kokkuvõttes (millestr ma lugesin 1/100 osa) oli kirjas et miskid kümneid kordi oli võimalus NUFCl ära lüüa... see kokkuvõte mille põhjal sa selle enda oma tegid oli kindlasti mingi nufci propagandakeskuse lehel, aga bbc-st lugesin, et mängus oli üldse vähe võimalusi.. peale selle solano karistuslöögi võeti kord pall joonelt ära ja ülejäänud löögid (mid oli miski paar) lendasid kornerilippude juurde (nufci võimalused). Villal oli samuti vähe võimalusi ja mäng olevatki aint hiilanud retsimisega. Villa poolelt sai viga Edwards ning Barry, NUFCl Shearer ja Woodgate :P

                                Vahva mäng igatahes :P
                                Pärtel Tomberg

                                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                                http://www.isepankur.ee
                                info@isepankur.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X