320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxx Vaata postitust
    Kust Cl statistika välja tuleb? Tundus lõpuvile kõlades kiire pilguga statistikatabelist vaadates, et Arsenal jooksis meeskondlikult 10 km vähem... Tundub päris suur vahe.
    ca 8km vähem

    UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Arsenal on võitmatu!

      Aga Smutt, suure tõenäosusega olen mängu ajal Tartut väisamas. Korduskohtumiseks tuled Talina, eks?
      Pähh, ei mängi välja:

      Arsenal v Leeds United
      FA Cup Third Round
      Monday, January 9, 2012
      Kick Off: 7.45pm
      Supplies!

      Kommentaar


        Vela sai iluväravaga maha
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Algselt postitas mongol Vaata postitust
          Vela sai iluväravaga maha
          Naiss!
          Ning Eboue lõi Galatasaray eest 1-0 võiduvärava.

          Kommentaar


            Wenger on injuries to Lukasz Fabianski and Andre Santos...

            Fabianski felt a deep cut on the knee and Santos suffered a bad ankle injury. He looks like he will be out for a while. We have Gibbs coming back in two to three weeks. Hopefully Santos will not be too long but, for Saturday against Everton, he looks to be short. We have as well Vermaelen who can play in his position.
            Kuigi see on eilne info siis tundub, et midagi päris katki õnneks pole. Evertoni vastu saame ehk Vermiga vasakus hakkama. Aga igatahes tore olukord küll - kõik äärekaitsed vigastatud. Sagna, Jenkinson, Gibbs ja Santos. Gibbsi kohta ütles Wenger, et võib-olla City mänguks terve, samas on tal jälle pikk paus olnud ja kohe sisse tulla ... kahtlane. Loodame Santose peale ikka.

            Kui eilsest mängust natuke kokku võtta, siis tulemus oli oodatav, mängupilt aga koledam kui võis karta. Kreeklastel oli vaja võitu ning sellises karukoopas oleks ka kogenumatel meestel närvid krussis olnud. Igatahes väärt õppetund kõigile. Ainuke positiivne mida eilsest võtta on ikkagi Ox. Kuigi ma alati suhtun noortesse skeptiliselt peale paari head esitust (ja sellest tulenevat hype'i), siis see poiss paistab "real deal". U21, CC ning CLi mängud kõik kokku näitavad, et "algaja õnnega" pole midagi pistmist - ikka oskused. Eelistaks teda edaspidi Arshavinile pingilt. Kui ta nii jätkab siis võime isegi Gervinho aafrikas oleku üle elada katastroofilise taseme languseta (loe Arshavini mängitamisega).

            Arshavin ja Chamakh on ikka masendavalt sitad. Nii erakordselt sitad, et ma olen häiritud nende vaatamisest. Ma ei kujuta ette kas Chamakh suudaks skoorida kui kogu otsajoon oleks värav? Või kas Arshavin üldse kellestki (kasvõi seisvast postist) enam mööda suudab driblada? Olgu ülejäänud seltskonnaga kuidas on, aga need kaks klouni tuleks nii ruttu maha müüa kui võimalik. Ilma kedagi asemele ostmata kasvõi, ükspuha kes pingilt või reservist ei saa sitemini neid asendada. Benik Afobe muide olevatki puusavigastusest taastumas ja 4-5 nädala pärast vormis, ei imestaks kui see oleks meie "new signing" ründesse Jaanuaris.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Statues honouring three of the finest players to represent Arsenal are to be unveiled on Friday as part of the club's 125th anniversary celebrations.

              Kommentaar


                Santos tweetis, et arsti sõnutsi 3 nädalat väljas.

                Nu kurat, sai ju räägitud, et ei saa vigastada keegi!
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Pole terveid äärekaitsjaid? A näe Eboue skooris just äsja jälle!

                  Kommentaar


                    Juhin sõbralikult tähelepanu sellele, et allkirjaks oleva pildi suurus võib olla max 100x700 pxl. Aga noh, üldiselt

                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Miks kurat üldse pilt peaks allkirjaks olema?
                    Nagu ehtne lastefoorum, kus lahedam sell see, kellel vingem allkiri
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Juhin sõbralikult tähelepanu sellele, et allkirjaks oleva pildi suurus võib olla max 100x700 pxl. Aga noh, üldiselt

                      Fitti, mine perse, nagu ka su mentor Maarek !
                      Miks ei või pilt allkiri olla? Vaata minu oma, täitsa nunnu ju, vusshh!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Variandid siis ka:

                        Napoli
                        AKSK
                        Basel
                        Lyon
                        Bayer L
                        Zenit
                        AC Milan

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Variandid siis ka:

                          Napoli
                          AKSK
                          Basel
                          Lyon
                          Bayer L
                          Zenit
                          AC Milan
                          Noh, Barcat selles nimekirjas see aasta pole - seega sõltub Arsenali edasipääs minu arvates rohkem enda mängust kui loositulemusest. Kogemused näitavad, et muruniitjana platsile minnes saab ka Baselilt tappa aga kui tõsiselt võtta, siis on kõik võimalik.

                          Kommentaar


                            Thierry Henry:


                            Herbert Chapman:


                            Tony Adams:


                            Thierry olevat pidanud ka väikse kõne, mille ajal puhkes nutma. Kõne lõppes sõnadega "Once a gooner, always a gooner".

                            Kommentaar




                              Legend.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X