320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balotelli mõne meetri pealt vastu vv. Kun-i lähedalt üle värava. Need ei ole mainimist väärt? Et kui juba faktidega rünnata, siis ...

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Balotelli mõne meetri pealt vastu vv. Kun-i lähedalt üle värava. Need ei ole mainimist väärt? Et kui juba faktidega rünnata, siis ...
      Ma arvan, et targem on siis juba kõik 15 vs 14 lööki üles lugeda ning anda neile kõigile avalikul hääletusel 5 palli süsteemis ohtlikusrating
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Ma arvan, et targem on siis juba kõik 15 vs 14 lööki üles lugeda ning anda neile kõigile avalikul hääletusel 5 palli süsteemis ohtlikusrating
        lol, täpselt. Itaalia alafoorumisse ei julge küll enam nina pista, ei kujuta ettegi, mis kraamiga mehed loomulikus keskkonnas välja tulla võivad
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Sellised avaldused + Unitedi poiste "arusaamine" asjadest panevad mind tõsiselt kukalt kratsima. Sinust pole veel lisaks kõigele sotti ka saanud kas sa oled troll või niisama ei jaga matsu alati. No olgu, te pole fännid ehk negatiivsest positiivse otsimine pole teie teema, ei peagi olema, aga mismoodi pea kõige ohtlikumat meest meie ründeliinis nimetada "täiesti kasutuks"? Ma ütleks, et ta tegi täna täpselt samal tasemel mängu ründeliinis mis RvP - üritas, pakkus, mõni asi tuli välja mõni asi mitte, mõned olukorrad hoidis üle. Lisaks töötas koguaeg kõvasti kaitsesse tagasi, mis on samuti ülitähtis element sellises võõrsil mängus kus ollakse kergelt underdogid.

          Ning 3-0 oleks olnud "õiglane"? Mille alusel täpselt?

          FT Stats Man City v Arsenal Shots 15-14 On target 6-6 Passing Accuracy 77%-81% Fouls 14-11 Duels Won 53%-47% Possession 47%-53%

          City võimalused olid teravamad ja ohtlikumad, seda küll, lisaks ära löödule oli Zabaleta post ning Nasri ärakäkitud sööt Balotellile kust skoor oleks võinud kasvada kolmele. Aga samas oli ka teiselpool väljakut mõned teravad momendid - Vermaeleni pealelöögid olid ehk kõige ohtlikumad, Ramsey käkitud olukord ning üht-teist veel. Ehk parema õnne korral oleks võinud ka Arsenal ühe-kaks ära panna. Ei väida, et kaotus ei olnud teenitud aga mingit totaalset domineerimist ju ei olnud. Oli võrdne ühest otsast teise andmine. Seda ütlesid kommentaatorid mängu ajal ja analüütikud pärast mängu, et tegu oli väga ilusa ja lahtise mänguga kus ühe meeskonna natuke kõrgem kvaliteet ründeliinis otsustas. Kui sul on mingi oma arusaam, paluks siis põhjendada.
          Mängu üldse vaatasid või ainult statistikat? Need Vermaleni löögid olid suht kesised, keskele, iga normaalne varavavaht oleks neid peatanud. Enam teravaid momente polnud Arsenalil, ainult suluseisust, kui RVP lõi peaga.

          Ja pealegi, 1-0 on igati hea tulemus teie jaoks võõrsil, kuna teie nkn ei võitle top3 eest selle hooajal, eks? Top6 peaksite isegi mahtuma!

          Kommentaar


            Noh, olgem ausad. Noorhärra Lukaku oma 30 postitusega ilmselt teeb sinu 1600le idiootsusele silmad ette, võta need HIIGLASUURED klapid silme eest ära ja saa ükskord aru, kui rumal ja kasutu su tekst on.

            Aga tegelt mehed on nii, et ma ei näe eriti mõtet siin pärdikute ja troglodüütidega vaielda. Oluliselt konstruktiivsem on näiteks kööki minna ja üks võileib teha. On kuidas on, City oli täna napilt parem ja nii ongi, kui me kõik omavahel sellega nõustume siis on täiesti piisav. Ja päeva lõpuks loeb siiski see, kes 3 punktiga koju läks ja seekord läks nii et meie see ei olnud.

            Järgmised 5 mängu on aga paberil igati võidetavad ja kui sealt oma punktid ära võtame, võime vaikselt adekvaatsema hinnangu tabelile ja väljavaadetele anda.

            Kommentaar


              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
              Mängu üldse vaatasid või ainult statistikat? Need Vermaleni löögid olid suht kesised, keskele, iga normaalne varavavaht oleks neid peatanud. Enam teravaid momente polnud Arsenalil, ainult suluseisust, kui RVP lõi peaga.

              Ja pealegi, 1-0 on igati hea tulemus teie jaoks võõrsil, kuna teie nkn ei võitle top3 eest selle hooajal, eks? Top6 peaksite isegi mahtuma!
              Sa magama ei peaks juba?

              Sa räägid nii nagu City'l oli neid teravaid momente rohkem olnud. Preagu tuleb mulle meelde ainult üks "kesine" Zabaletta löök posti ja üks "kesine" Nasri sööt.
              Ja ma vaatasin mängu, niiet ära vaevu küsima.

              Kommentaar








                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Kui nüüd kah oma kaks senti visata, siis mu meelest hoidis Gervinho kohati suht teadlikult palli üle, sest City kaitse oli räigelt kompaktne ja naljalt kuhugi sööta polnud. Tüüp lihtsalt hoidis palli üleval, kuniks teised järele jõuaks ja rohkem võimalusi tekiks. Miguel tundus olevat ilgelt ähmi täis ja sellest ka see pidev puterdamine. Suurte City neegrite vastu tundub ta liiga lahja kah. Walcotti ja vahetusmeeste juramisest häiris mind ikkagi rohkem Ramsey. Üks valeotsus teise järel mis rünnakuhoogu pidevalt alla tirisid. Sihksest heast ründajatetagusest keskväljamehest oli täna puudus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                    Mängu üldse vaatasid või ainult statistikat? Need Vermaleni löögid olid suht kesised, keskele, iga normaalne varavavaht oleks neid peatanud. Enam teravaid momente polnud Arsenalil, ainult suluseisust, kui RVP lõi peaga.

                    Ja pealegi, 1-0 on igati hea tulemus teie jaoks võõrsil, kuna teie nkn ei võitle top3 eest selle hooajal, eks? Top6 peaksite isegi mahtuma!
                    Tänan küsimast, ikka vaatasin jah - statistika tõin lisaks juurde oma postituses kirjeldatud olukordadele. Pigem tekib küsimus, kas sina ikka vaatasid kui sinu jaoks peale Vermaeleni löökide ohtlikke olukordi ei olnud?

                    Aga olgu, nagu ka eelneva Manchesteri härraga - Sul on oma arvamus, mul oma. Ei olegi plaanis olnud musta valgeks vaielda siin.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      No ma mõtlen ja vaatan kas ma viitsin mõni hetk veel mängu kordusest vaadata, kasvõi episoodiliselt, ning eks ma siis loomulikult hoian Gervinhol eraldi peal silma kui palju võimalusi ta siis ka reaalselt perse keeras aga mängu vaadates ma ei tundnud küll teda milleski rohkem süüdi või halvemat olema kui teisi mehi, Walcottist oli pikalt üle, Ramsey sittus minuarust hulka rohkem protsentuaalselt. Lisaks rõhutan, et ta töötas ikka väga tõhusalt tagasi pidevalt.
                      Igati aus ning arvestatav jutt. Ramsey kohta käivaga nõustun ka, Gervinho jäi vaid kuidagi rohkem oma jamaga silma.
                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Aga seniks jäägu sulle Sinu arvamus, mulle minu.
                      Olen nõus.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Mida selle pildiga selgitada üritad ? Jalad on ühel joonel, keha on RVP-l rohkem City värava poole kui tagumisel Shity kaitsjal. Okei, äärekohtunikud peaksid mingi idee kohaselt eelistama ründajaid, aga selles olukorras ma ei süüdistaks joonekohtunikku. Lisaks võis tema vaatevälja mõjutada ka passiivses sulus olnud Arsenali mängija. Lisaks oli joonekohtunik veel ju antud pildil alumises servas, seega varjas RVP keha Shity kaitsja kehaära ja jalgade rägastikust sa hui aru saad midagi. Ja äkki üldse see pilt tehtud murosa sekundist enne, kui pall teise Arsenali mängija jalalt lahkus ja selle sekundi murdosaga liikus Shity kaitsja mõne sendimeetri Arsenali värava poole ja RVP ManC värava poole ?

                          Ühesõnaga- sellel pildil väga sügavat mõtet ei näe. Inimene ei ole masin + ilmselget tõestust suluseisu puudumisest ma siin pildil ei näe.

                          Kommentaar


                            Postitan ka ühe pildi, sügavmõttelise.



                            Kas mul jäi eile midagi kahe silma vahele?
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Mida selle pildiga selgitada üritad ? Jalad on ühel joonel, keha on RVP-l rohkem City värava poole kui tagumisel Shity kaitsjal. Okei, äärekohtunikud peaksid mingi idee kohaselt eelistama ründajaid, aga selles olukorras ma ei süüdistaks joonekohtunikku. Lisaks võis tema vaatevälja mõjutada ka passiivses sulus olnud Arsenali mängija. Lisaks oli joonekohtunik veel ju antud pildil alumises servas, seega varjas RVP keha Shity kaitsja kehaära ja jalgade rägastikust sa hui aru saad midagi. Ja äkki üldse see pilt tehtud murosa sekundist enne, kui pall teise Arsenali mängija jalalt lahkus ja selle sekundi murdosaga liikus Shity kaitsja mõne sendimeetri Arsenali värava poole ja RVP ManC värava poole ?

                              Ühesõnaga- sellel pildil väga sügavat mõtet ei näe. Inimene ei ole masin + ilmselget tõestust suluseisu puudumisest ma siin pildil ei näe.
                              Ei olnud varem tehtud:

                              Kommentaar


                                Ei see oli nüüd küll nii napp, et siit midagi nõuda või kedagi süüdistada oleks imelik. Selliseid fifty-sixty olukordi on pea iga mäng, ning enamasti on nad ikkagi ründaja kahjuks.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X