320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seni kuni ma mõtteid kogusin, oli H.M juba pooled nendest kirja pannud. Ning nagu alati, veel asjalikumalt ja humoorikamalt kui ma öelda suudaks. Igatahes, kuna see Arse teema offtopicusse vedamine ei olnud minu algne plaan, vaid Tofoal prao vahel kibelev liiv siis ma arvan, et mõtekas oleks edasi mitte vaielda. Või kui tahta, siis kolime jälle mingi üldisema teema alla. Aga tore, et viitsisid vähemalt hulga juttu ja pilte välja otsida ja mõelda.

    Taiwo võib inglise liigas suurepäraselt õnnestuda. Minu point oli, et kas ta oma raha ja kohta väärt oleks reaalselt kui meil on olemas Verm ja Coq nö. hädaabina? Ilmselt mitte, kuna tasemetõus eelnimetatud meestega poleks ilmselt märgatav.

    EDIT: Kuid samas jään arvamuse juurde, et Inglise liiga > Itaalia liiga.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Aga proovi siis leida argumente, miks Serie A-s saadakse rohkem punaseid kaarte ?

      Väike tõestus veel, et EPLis tehakse mäng 1. poolajaga ära:
      kui sa enne ütlesid:

      Serie A-s lüüakse väravaid nii esimesel kui teisel poolajal. Mujal tundub aga teisel poolajal väravate hulk kasvavat - vastased mängitakse lihtsalt vastupidavusega üle. Jalgpalli oskusest pole küll seal lõhnagi.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Kuna see Tofoa pajatab siin Hicksist, siis kahtlustan, et tal on see naljakas tekst juba aastaid tagasi valmis kirjutatud. Nii igaks juhuks. Või siis pärineb see üldse jumal teab kellelt.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          kui sa enne ütlesid:
          Ei saanud aru?

          Näide:

          Manchester United 1-6 Manchester City

          Poolajal City juhib 0-1. Teisel poolajal tuleb sitaks väravaid, kuid City võidab sellest hoolimata.

          AC Milan 2-1 Inter

          Inter juhib poolajaks 1-0, kuid teisel poolajal lööb AC Milan 2 väravat ning võidab mängu.

          Muidugi on erandeid, kuid laias laastus kipub asi paari protsendipügala võrra Serie A kasuks langema, nagu mu protsendid ka tõestavad.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            kurat. ma editisin eelmist posti kui juba see siia tekkis.

            marv3llousi mõte õige. pole mõtet risustada ja kui miski muu ei aita, siis let's agree to disagree.

            ps. tofoa, mine tee parem aasta auhindade kokkuvõte ära, mitte ära lappa mingitel poolpidustel graafiku-saitidel. inimeste huvi on palav (vähemalt minu ja atleticomadridi omad, kui teemat vaadata).
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ja veel: mitu CL kohta on Itaalial ja miks?
              ma tean, ma tean! see on trikiga küsimus. õige vastus on see, et itaallastel kulub kogu füür kohalike matside ja liiga fix'imise peale ning CLiks enam auru ei jagu, eks?!
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                lõppeks. siin kehtib ütlemine, et iga lits kiidab oma putsi. samuti võiks mõni eesti liiga fänn öelda "fakk, see on maailma parim, sest siin on palju reaalsem variant, et uue-saalusest pärit Mart võib hea mängu ja näpuotsatäie õnnega väga kiiresti riigi kõrgeimale tasemele igapäevaselt pallima jõuda". päeva lõpuks vaidleme me maitse üle, mis on omakorda tekkinud pool juhuslikult- mõelgem nüüd selle peale, et kuidas me oma lemmar liiga või satsi juurde sattusime -, see tähendab, et me keegi pole ühe või teise klubi/liiga fänniks sündinud.
                Manku fänni kohta natuke vastuollu ei lähe?

                Kommentaar


                  kui sa tahad, siis võid kuskilt arhiivist otsida teema kuidas keegi oma klubini jõudis, sh ka minu teest mankuni, siis võid edasi köhida.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    tehnilisem - võib-olla tõesti trikitatakse rohkem. samas on premm füüsilisem ning kujutad sa ette: kõik kaitsjad pole shawcrossid, kes jalgu murravad. see punase-kaardi graafik on ka kiirem mänguga seoses (kui sa väidad, et serie a on aeglasem), sest mõnda venda maha võttes on jooksu pealt talle või pallile veidi raskem täpselt pihta saada, näiteks. jalamurdjaid-idikaid leidub igal pool, nagu on serie a's igasugused näkku-sülitajad ja peale-astujad.
                    Nagu toodi juba välja, siis fakt on hoopiski see, et Serie A-s rohkem punaseid ja kollaseid antakse.



                    Miks? Sellele küsimusele on raske vastata - võib-olla on kohtunikud lõunas karmimad? Teame ju hästi, kuidas EPLis võib maas lamajale näkku lüüa, ilma et staarkohtunik seda märkaks. Olen kuulnud, et EPLi fännid on jube uhked oma jõulise mängustiili üle - äkki siis on kohtunikud leebemad? Murrame rohkem luid? Okei. Alles eile jäeti OT-l Manule penalti andmata - uskumatu, kas pole?

                    Samas nüüd öelda, et jalamurdjaid on igal pool - ei tule ikka ette küll. Rahval on ikka meeles Eduardo, Cisse, Ramsey, Boltoni poisid - kõik EPL. Mis peale astujatesse puutub, siis viimati ma mäletan, et astuti Parkerile peale, 2 korda. Adekas astus ka RvP-le peale mitte väga ammu. Meanwhile Pepe astus hiljuti Messile peale. Rõve trend, aga ka seda tundub toimuvat igal pool. Näkku sülitatakse tõesti eelkõige Itaalias. Aga see on ka ainult Totti fetish.

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    taktikaliselt mitmekülgsem - öelda, et premmi vutt on nagu eesti koondis 90ndatel: sööt-ja-(andres!,)-jookse, on sama pädev kui öelda, et itaalas pargitakse ainult bussi.
                    Meeldiv, et sellega nõustume.

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    Sa räägid peaasjalikult stoke'st, tehes ka neile liiga. vaata manku taktikat (ja selle vaheldumisi), shityt, tottsi, liverpooli oma 5-3-2 ja 4-5-1 jne taktikaliste varieeruvustega. see point value of goals on serie a'l täpselt sama sugune kui premmil, itaalia omal pole lihtsalt väärtusi üle 8 ja 9. tõsi - premmis lüüakse lihtsalt rohkem ja seega on ühe värava väärtus justkui suurem.
                    Olen nõus - tegin veidi liiga teatud võistkondadele. Samas City on hiljutine nähtus - kiired, tehnilised ja jõulised tüübid igalt poolt kokku ostetud. Nemad ei tohiks olla EPLi kuvand. Räägime siis teistest:

                    United - mänginud sarnast mängu juba ma ei tea kui kaua. Põhiline taktika lasta Nanil/Youngil või Valencial keskele tsenderdada ja ära lüüa. Harva võib näha midagi muud.

                    Chelsea - ei tea, pole ühtegi mängu see hooaeg vaadanud - juttude järgi vist nad ei oskagi enam mängida.

                    Arsenal - viimati vaatasin, siis Swansea domineeris päris korralikult nende vastu. Aga hea küll, Swansea ongi kodus võimas, ning nende keskvälja mehel (nime ei tea), olevat Euroopa parim sööduprotsent (isegi parem kui Xavil). Samas Arsenal on mõned mängud suutnud päris kena possessioni hoida ja sööta kenasti. Kontrad tunduvad päris kiired olevat - samas väravaid peale RvP keegi ei löö. Walcott vist pole kõige täpsema jalaga? Viimati ManU vastu mängides lõi päris naljakaid palle tribüünile. Aga no, anname andeks, Arsenal oleks kindlasti palju tugevam, kui poisid vigastatud poleks ning kogemusi rohkem oleks. Talenti on metsikult!

                    Liverpool - paneme pikka Carrollile, äkki tuleb kuidagi ära. Well, viimane mäng vist tuligi ära. Üldiselt aga ääretult hambutu mäng ning seda näitab ka kehv realiseerimisoskus.

                    Ja siis need ülejäänud kotikud üritavad ikka küll kiirete kontratega nõelata. Väga palju Barca stiilis veeretamist EPLis ei näe. Samuti ei näe väga palju Real Madridi stiilis Osasunade jms tiimide hävitamist. Ka ma ei näe Milani/Juventuse stiilis kaitsest lähtuva jalgpalli mängimist.

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    cavani vs rvp juttu ei viitsi üldse mitte millenagi võtta.
                    Ma ka mitte. Arusaamatu, kuidas keegi saab üldse RvP-d Cavanist paremaks pidada.

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    mis vastupidavusse puudub, siis see ongi üks jalgpalli tahke. samuti võiks bolt öelda, et vaadake kui kiiresti ma 100m jooksen ja arvutage nüüd aeg, millega ma maratoni paneks, a ma ei jookse, sest vastupidavus on mingi vitupeade värk.
                    minutes per match graafik on muidugi elukõva. kui numbreid ei vaataks, siis tunduks, et premmis mängitakse 2 korda vähem ja saksamaal peaaegu ei mängitagi, tegelikult on premmi ja serie vahe ca poolteist minutit mängu kohta. kure sitt kaspia meres.
                    Ega ikka ei ole küll päris sama. 100m sprindis ei pea sa palli taga ajama ning üritama seda vastaste väravasse lüüa. Muidugi on see üks aspekt jalgpallis - nii kiirus kui vastupidavus, kuid tuua seda välja kui kõige olulisemat, on päris naljakas. Samamoodi on naljakas pidada 90 sekundit jalgpalli olematuks osaks. Mitu väravat te ühes CL finaalis selle ajaga lõite? Või mitu väravat City teile sisse toksis viimaste minutitega?

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    ühtlasem ja tugevam - äkki lihtsalt ebastabiilsem? vb ka mitte, lihtsalt mõte. võttes aluseks, et premmis lüüakse 2,8 ja series 2,5 väravat per mäng, siis see on laias laastus 11% vähem. värava väärtus liiga siseselt on suurem, seega kui mõni sitem sats lööb vastasele ühe värava, siis on sel väraval 11% suurem võimalus olla punktiröövel kui premmis. loogiline? veidi-võibolla-ei?
                    Kuna ma tõestasin ära, et lisaks ühtlasemale on Serie A klubid tugevamad vs EPL klubid, siis ei saa siin ebastabiilsusest rohkem juttu olla kui EPLis. Muu jutuga olen mõistagi nõus, sest see on obvious.

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    jutt fiorest ja napolis, kus viimane paneb shityle kui EPLi liidrile ära, olles koduliigas 7s...mida iganes sa võtad, siis mulle palun topelt. eile võitis everton ka shityt. kui juve või milan peaks nendega mängima, siis oleks vist üldse 5-0. mõni aasta tagasi pani fulham juvele euroopa liigas põske. ma võiks neid näiteid tooma jäädagi kuidas tiimide minek erinevatest liigades on nagu öö ja päev või lihtsalt veidi erinev.
                    Fiore jätsid sa nüüd küll täiesti tähelepanuta, kuid su vasturünnak City ning Napoli aadressil tundub küll olevat sinu kahjuks. Kui sa tahad naeruvääristada Napoli võitu City üle CLis, siis sellega naeruvääristad kõiki teisi 19 klubi, kes EPLis selle Manchesteri väikeklubi seljataga on.

                    Euroopa Liiga ning Juventus - lol, samamoodi võiks tuua näite Spurs ja Euroopa Liiga. Need näited kumbki ei tööta, sest antud klubid ei võta seda liigat lihtsalt tõsiselt. Kurb aga reaalsus.

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    euroopa tugevus - viimaste aastate puhul väidaks vastupidist. reaalsuses kõigubki see nagu lehm kiigel, kuigi jään enda väite juurde, et CL pole see koht, kus serie a fänn vastu rinda taguda saab. veel mitte, igatahes.
                    Õnneks või kahjuks on see teie tase, kuid tänavusel hooajal tundub see tase Serie A-le küll igate pidi alla jäävat. Samamoodi jääb teie ajalugu Serie A-le alla. Mitte küll oluliselt, kuid siiski.

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    verine berlusconi ja muud juhtumised - eks itaalia inimene on ühelt poolt temperamentsem, milles iganes see siis ka ei väljendu. kes ja kui palju litse kepib ja mis osa sellest meediasse jõuab, anna andeks, aga pole liiga tugevuse näitaja isegi mitte kaugemas tulevikus.
                    Liiga tugevust näitavad ka fännid ning klubide juhtkonnad. Kui kõigil on asjast pohui nagu Eestis, siis pole see just väga kõva näitaja. Siin kohal on suureks eeskujuks Bundesliga.

                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    tulles taiwo teema juurde, millest see aegumatu sinu liiga vs minu liiga vaidlus alguse sai, siis vahel lihtsalt ei sobi üks vend mingisse jalgpalli kultuuri. nt forlani nimelist venda ikka tead ju...
                    Siis ei maksa ka seada kahtluse alla seda, kas Taiwo EPLis hakkama saab. Erinevad liigad ja erinevad stiilid. Serie A nõudeid kaitsjatele EPList nõrgemaks pidada on totter.

                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Seni kuni ma mõtteid kogusin, oli H.M juba pooled nendest kirja pannud. Ning nagu alati, veel asjalikumalt ja humoorikamalt kui ma öelda suudaks.
                    Siis pole mul sinuga midagi rohkem rääkida.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Sellise pläma eest nõuan kõikidele bänni.
                      Olete kõik trollid. Sellist OT pole 100 aastat näinud!!!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        kohe näha, et RT statistikud-õppejõud on poisist (Tofoa) üle käinud. nostalgia, njaa.

                        Kommentaar


                          Viitna järv. Demagoogia bakalaureuseõpe hetkel käsil?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ja veel: mitu CL kohta on Itaalial ja miks?
                            Sa tead ise ka, et calciopoli skandaal on sellele oma jälje jätnud. Saaks Interi sitast ka lahti, oleks liiga puhas. Antud skandaali olemasolu ei vähenda Itaalia klubide prestiiži ega jõudu. Küll aga selle skandaali tõttu on Itaalia klubide Euroopa mängude esitused kannatanud. Võtke näiteks Manchester Unitedilt 2 aastat CLi ära ning andke see Wolverhamptonile või Boltonile.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                              kohe näha, et RT statistikud-õppejõud on poisist (Tofoa) üle käinud. nostalgia, njaa.
                              Millised need veel küll olid?
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Viitna järv. Demagoogia bakalaureuseõpe hetkel käsil?
                                vanem Toomla kõhkleks hetkeks, muigaks ning vastaks: "No vaadake, eks ta sinna kanti ole jah".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X