320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    varuväravavaht szczczcesny

    Kommentaar


      Fabianski imes palli väravasse.
      Kui kellegil streami pakkuda on siis oleks väga tore. See stream mida ma vaatasin jooksis pärast poolt tundi kokku.

      Kommentaar


        sop://broker1.sopcast.com:3912/73257

        Võtan kahe käega peast kinni. Jube. Lisaks siis ka Djourou väljas

        Kommentaar


          Väga kahju ,et teine poolaeg nägemata jäi. 4-1 lausa.
          Spocastiga ei näe kahjuks.

          Kommentaar


            Teine poolaeg päris korralik. Lõpus vajus Latics täiesti ära. Lisaajal 2 väravat, üks kaitse täielik pläkk.

            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Väga kahju ,et teine poolaeg nägemata jäi. 4-1 lausa.
            Spocastiga ei näe kahjuks.
            Huvitav. Mul funksis väga korralikult

            Kommentaar


              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Teine poolaeg päris korralik. Lõpus vajus Latics täiesti ära. Lisaajal 2 väravat, üks kaitse täielik pläkk.


              Huvitav. Mul funksis väga korralikult
              Ma mõtlesin, et mul pole seda programmi alla laetud, et saaks sopcastiga vaadata.

              Kommentaar


                õnnitlused ilusamale osale maailmast annuaalse St Totteringham's Day puhul!

                eelmisest aastast viivuke hiljem aga siiski enne kristuse ülestõusu ära vormistatud, nagu arsenalil viimasel ajal kombeks on.

                Kommentaar


                  Pärast Djourou vigastust ei peaks vist kahltust olema ,kas Gibbs kolmapäeval mängida saab või mitte. Silvestre siis arvatavasti keskkaitsesse koos Tourega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Pärast Djourou vigastust ei peaks vist kahltust olema ,kas Gibbs kolmapäeval mängida saab või mitte. Silvestre siis arvatavasti keskkaitsesse koos Tourega.
                    Vähe jube mõelda seda ju... Silvestre. Jube. Üldse ei hinda teda ikka.
                    Eile isegi imestasin, et ta suutis Arsenali teise värava lüüa. Arvasin, et põmmutab üle värava või mööda. Muidu tore, et võitsid. Esimene poolaeg oli ikka täitsa masendav. Kui veel see poolaja lõpus karistuslöök oleks sisse läinud, mitte posti, Wiganil oleks 2-0 lõppenud esimene poolaeg siis kes teab mis oleks juhtunud. Õnneks siiski tugevam võitis.

                    Kolmapäeval siis tähtis mäng. Marcos Senna jääb sellest mängust vigastusega eemale, mis teeb meie elu kergemaks, kuid endal on kahju. Oleks ikka tahtnud täis kooseisus Villareali võita, mitte nõrgendatud Villat. Samas võit on võit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                      Vähe jube mõelda seda ju... Silvestre. Jube. Üldse ei hinda teda ikka.
                      Eile isegi imestasin, et ta suutis Arsenali teise värava lüüa. Arvasin, et põmmutab üle värava või mööda. Muidu tore, et võitsid. Esimene poolaeg oli ikka täitsa masendav. Kui veel see poolaja lõpus karistuslöök oleks sisse läinud, mitte posti, Wiganil oleks 2-0 lõppenud esimene poolaeg siis kes teab mis oleks juhtunud. Õnneks siiski tugevam võitis.
                      Ega sinna keskkaitsesse pole enam kedagi ju panna ja ma arvan ,et Silvestre saab tähtsates mängudes hakkama.

                      Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                      Kolmapäeval siis tähtis mäng. Marcos Senna jääb sellest mängust vigastusega eemale, mis teeb meie elu kergemaks, kuid endal on kahju. Oleks ikka tahtnud täis kooseisus Villareali võita, mitte nõrgendatud Villat. Samas võit on võit.
                      Arvestades seda, kui plaju Arsenalil tähtsaid mehi puudu on siis väga kahju just ei ole ,et Sennat kolmapäeval ei näe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                        Oleks ikka tahtnud täis kooseisus Villareali võita, mitte nõrgendatud Villat. Samas võit on võit.
                        Aston Villa.
                        Real Madrid.
                        Villarreal.

                        Tee selgeks!
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Aston Villa.
                          Real Madrid.
                          Villarreal.

                          Tee selgeks!
                          Sevilla?

                          Mul tekkis küsimus Meistriteliiga kohtade asjus. Eelmine hooaeg said ju vaid 2 EPL-i parimat otse alagrupimängudele. See hooaeg pääseb automaatselt kolm parimat?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Sevilla?

                            Mul tekkis küsimus Meistriteliiga kohtade asjus. Eelmine hooaeg said ju vaid 2 EPL-i parimat otse alagrupimängudele. See hooaeg pääseb automaatselt kolm parimat?
                            yes söör, aga loosiga enam allahindlust ei tehta, võib vabalt Hispaania/Itaalia 4-da endale vastaseks tõmmata.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Aston Villa.
                              Real Madrid.
                              Villarreal.

                              Tee selgeks!
                              Tähenärija jah . Ammu selge. Kuidagi jäi lihtsalt üks r vahelt ära. Ja see, et ma neid Villa'ks hüüdsin tähendas seda, et ma ei viitsind lihtsalt lõpuni kirjutada.

                              Kommentaar


                                News of the Worldilt üsna asjalik intervjuu professoriga. Ennekõike sulle, kes sa vahepeal soovitasid Wengeril pensionile minna.

                                Walcott jällegi rääkis Daily Mailiga, samuti huvitav lugemine.


                                Eilset mängu ei näinud, aga erinevaid highlighte vaadates tuleb nentida, et Arsenalil ja Gibbsil vedas roppumoodi - iseasi kui lihtsalt Valencia pikali vajus.

                                Ja Sylvesteri kaitseks, jäägu varasemad naljad sinnapaika, on hea, et vähemalt keegi kogemustega asendusmängija olemas. Halvema stsenaariumi kohaselt tuleks Toure kõrvale panna Song või siis reservidest olematute kogemustega Rodgers või Bartley.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X