320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma saaan täiesti aru sellest kuppude panemisest või kaanikasvatuse kinnipanekust, kuid mündil on teine külg ju kah: kellegagi peaks püüdma end vähemalt CLi kohale vedada, sest ma ei näe muidu väga neid mehi, kes oleksid suutelised fabregasnasrisid asendama. AW-l on ikkagi õigus olnud- kvaliteeti on turul ju vähe ning need, kes on, on Arsenali rahakotile liigne põmakas ja kipuvad pigem venemaa kulakute ja šeikide poole kiikama (noh, isegi mehed vast mitte, kuid nende meeste omanikud ja agendid kindlasti). Ja kui sa juba hädaoste oled sunnitud tegema, siis raha jutt käib igal pool nagu singer-vinger laulab (heh, taburet Andy hind oli juba selline...).
    Kes need vähegi sobivad asendajad reaalselt oleks- valmis kohe tulema ja mängima, mitte kolm-neli aastat veel kasvades ja arenedes? Noh, nt Hazard- no alla 40-mise lipikut ta krae seest vist ei leia? Inglise liigas ma küll selliseid mehi ei näe, Hisp klubidel on küll raskusi, aga sealt on kah juba teravamad pliiatsid juba nopitud. Barca või reali mestele ei hakka nagunii hammas peale.

    Nii et jah... kurb.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Tüüp on lihtsalt attention whore.

      Paar päeva tagasi rääkis, kuidas Spurs oleks talle sobiv klubi, praegu on Arsenali kord ja homsest läheb juba Chelseasse.

      Teine variant on muidugi see, et ta vaatas Milani mängu ja nägi, et sellises meeskonnas, kes nii mängib, saab ta täiesti garanteeritult iga mäng 90 minutit. Isegi kui ta kusagilt gangreeni hangiks ja üks jalg amputeeritaks.

      Kommentaar


        Ma ei ole päris kindel, et olukord turul on nii kehva nagu meile väita üritatakse. Pigem on omanikel või Wengeril mingi denial (või oskamatus/tahtmatus olukorra muutumisega toime tulla) viimase 3-4 aasta sündmuste käiguga euroopa jalgpallis (finantsdoping). Tahtmatus oma seisukohtadest taganeda noortekasvatuses ning direktorihärrade soov teenida ilmselt liiga suurt kasumit. Ja kuigi igasugused tõekspidamised ja traditsioonid ja meetoodikad klubi juhtimisel on toredad ja austust väärivad asjad siis viimase 5 aasta tulemused pigem ju näitavad, et kuskil on ikka mingi tõsine auk mida ei ole suudetud, tahetud või osatud lappida.

        Klubi noortepoliitika on pigem demotiveeriv. Kui on selge, et staarmängijate meelitamiseks või hoidmiseks vajaminevad palgad on tõusuteel siis tuleks neid maksta ja balanseerimiseks vähendada noorte palku mitte pakkuda neile selliseid numbreid millest müügisoovi korral mehed mingi hinna eest lahti ei taha ütelda kuna teiste pakutav on ilmselt kordades väiksem.

        Ideaalses maailmas on mõte ilus: kui sa hoiad tervel klubil palgad enam-vähem ühtlased siis valitseb mängijate vahel harmoonia - eeldusel, et igaüks panustab tulemusse võrdselt. Reaalses elus on aga liiga palju segavaid faktoreid nagu potensiaali mitterealiseerivad mängijad või egomaniakid kes ennast staaridega võrdseks peavad ja end vastutavana ei tunne ja selle kollektiivsesse kraesse saavad lükata. Teine häiriv asi on ülenduse saamise loogika - põhimees tehakse rahaks = noormängija tõuseb tema asemele. Sellepärast pole ka meeskonnas ühtki liidrit ega pingutajat. Esimene koht kus mängija peaks oma eksistentsi eest võitlema on treeningväljak, ning kui ta seal vanemale härrale ära teeb areneb temas võitleja ja võitjamentaliteet. Hetkel lihtsalt oodatakse millal vanem maha müüakse, pingutada pole vaja.

        Kui tekivad lepingupikendustega probleemid ja olukord sunnib maha müüma mõned esistaarid siis miks on nende asendused ainult numbrite täitmine paberilehel? Mis loogika järgi jagatakse klubisiseseid kõrgendusi ja tehakse üldiseid otsuseid?

        Fabregas -> Mata (aiblinn kukkus ära) -> Benayoun, hallo? (samas ülendati Ramsey algrivistusse, kuigi selgelt peaks Wengeri kogemustega mees ju nägema, et noormees polnud valmis).
        Eboue -> Jenkinson, parim variant turul olnud paremkaitsjatest hetkekasutuseks? (ei vaidlusta Jenkinsoni potensiaali).
        RvP vahetusmeheks jääb Chamakh kes ei saanud eelmine aasta pärast novembrit peaaegu, et väljakulegi? Lisaks leiab skautidemeeskond abiks Parki kes on teeninud lausa 10 minutit mänguaega PLis Märtsiks, mõttekam ei oleks olnud Bendtner juba alles jätta?
        Juba enne hooaega opilaudadele läinud (põhi)keskväljameeste pidev nimetamine 'new signinguks' "kui nad vigastustest taastuvad" - Märtsiks kahepeale 3x20 minutit. Jutt Wilshere'ist ja Diabyst loomulikult.
        Vasak äärekaitses Gibbsi (kes on 75% oma eelnevast karjäärist vigane olnud) ülendamine põhimeheks, ning tema vahetuse Andre Santose hooletu kasutamine hooaja kõige mõttetumas mängus hetkel kui terve meeskonna peale oli tema ainuke terve spetsialistist äärekaitsja?
        Walcott ja Ramsey on nädalast nädalasse väljakul hoolimata kasutegurist? Ainuke põhjus miks neid meedias teibasse pole tõmmatud on nende rahvus.

        Ning lõpuks siis see kehva turuseis milles me väidetavalt oleme. Tõesti, on ikka olukord nii kehva? Ometigi liiguvad mõistlikud mängijad normaalsete summade eest. Mata, Ba, Cabaye, Cisse, Shaqiri, Witsel, Sow, Gameiro jne. Ma ei ütlegi, et keegi just nendestsamadest oleks tahtnud või sobinud meile aga väljapaistvaid (võrreldes meie prahihunnikuga) mehi on küll. Seda näitabki kõige paremini fakt, et me ise ostsime täiesti normaalsel tasemel ja hea hinnaga mängijad omale: Mertesacker, Santos ja Arteta kõik £7-10m vahemikus. Ehk küsimus on ikka selles, et miski asi hoiab meid tagasi - treeneri soov mitte müüa, uskumatu järjepidevus usalduse panemises meestele kes ei ole seda tagasi tasunud või direktorite soov mitte kulutada kasvõi väiksemaidki summasid.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Ma võiks siia jälle mingi romaani valmis vihuda sellest, mis minu arust on see kuri patogeen mis meie hooaegasid aastast-aastasse hävitama kipub. Aga ma ei näe sellel mõtet, see oleks puhas spekuleerimine ja puusalt tulistamine. Seni kuni me ei tea millest tulenevalt meie viimaste aegade üleminekupoliitika on olnud selline nagu ta on olnud, on igasuguse analüüsi tegemine üsna kasutu. Küsimus algab sellest, kas mädanik on treeneri peas ja kas oma jäärapäisuses tunneb mees kõigest hoolimata vajadust kriitikute arvamusi ümber pöörata? Või püüab ta vaid juhtkonda kaitsta ja fännidele on juba pikemat aega klubi tegeliku finantsolukorra kohta valetatud? Wenger on meedias õrnalt vihjanud justkui oleks tema käed siiski kõrgemalt poolt seotud. Hiljutine 20 miljoni kasumi jutt, suvine tsitaat Nasri ja Fabregase müümise ja suurklubi kohta(ja seejärel nädala pärast nende klubist lahkumine). Vandenõuteoreetik minus võiks käia välja idee, et Wengeri viimaste aegade tegemisi võiks pidada tahtlikuks manipulatsiooniks et viia klubi sellisesse madalseisu, mis võimaldaks lahti saada tõelisest haigustekitajast nimega KroenkeGazidis. Samas tõendeid sellest, et Wenger on siiski ise selle allakäiguspiraali peamine arhitekt, on nii palju, et eelnev mõte ei vääri praegu rohkem kui uitmõtte staatust.

          Selle hirmsa seisundi sümptomid, mis meid paistab vaevavat ja aina süvenevat(suvalises järjekorras):
          palgapoliitika - ideaalmaailmas peaks nagu olema kõik ilus aga inimene ei toimi niimoodi. On põhjus miks me praegu elame kapitalistlikus loomaaias kus targemad, osavamad, ahnemad, kurjemad, ambitsioonikamad elavad paremini kui teised. Spordis on raha tänapäeval suur motivaator, kui 10-20 aastat tagasi teenis tippsportlane võibolla tosinkond korda rohkem füüri kui tavatööline siis tänapäeval on need vahed absurdselt suurenenud selliseks, et lühikese jalgpallurikajääri jooksul on võimalik selline papp kokku ajada, mille pealt võiks vabalt elu lõpuni ilusasti ära elada. On äärmiselt idiootne sellist tendentsi mitte ära kasutada ja suruda läbi mingi düstoopiline unelm võrdsest palgapoliitikast ja perfektsest harmooniast. Selline lähenemine tekitab paratamatult mentaliteedi, et endast ei peagi andma maksimumi, saab ka vähemaga, palk on ikka sama.

          üleüldine mentaliteet - see jama sellest, kuidas me oleme ikka väga tore isemajandav klubi ja mängime ilusat jalgpalli ja meie ainus eesmärk on top4, kandub paratamatult Wengerilt ja juhtkonnalt üle riietusruumi. Ja nähtavasti seda ta teinud ongi. Lähitulevikust meenub isegi paari mängija tsitaat meediast, kus vabandatakse enda ebaedu palliplatsil välja kasumimarginaalide ja ilusa jalgpalli ettekäänetega. Absurdne. Kui mina jalgpalli vaatama hakkasin, olid veel edu mõõdupuudeks tiitlid ja karikad mitte see korporatiivne kasumikräpp mida meile aastast-aastasse üritatakse kurgust alla suruda. Asja teeb veel eriti nukraks see, et see isemajandav mudel mille üle kõik klubiga seotud nii uhked on, on ilmselgelt ohus. Ja kui need, kes hierarhia tipus on, ei taipa seda, et edu palliplatsil garanteerib klubi kui globaalse brändi kasvu. Mitte igaaastane CL-jalgpall ja rohelised bilansinumbrid. Meie Wengeri algusaastate edu võimaldas meil ehitada uus staadion ja see nädalast-nädalasse maailma kalleimaid piletihindu klubijalgpallis küsides välja müüa. Võimaldas Arsenalist luua dekaadi jooksul üks võimsamaid brände tippjalgpallis. Ja kui praegune klubis valitsev suhtumine, kus edu parameetriteks on eelkõige kasumiaruanded, kestab veel kaua, võib paratamatult kogu eelnev töö kasutuks osutuda.

          Ei viitsi praegu rohkem toksida. Andis juba essee sõnaarvu täis küll vist...

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Paar päeva tagasi rääkis, kuidas Spurs oleks talle sobiv klubi, praegu on Arsenali kord ja homsest läheb juba Chelseasse.
            ja lõpuks
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Kes need vähegi sobivad asendajad reaalselt oleks- valmis kohe tulema ja mängima, mitte kolm-neli aastat veel kasvades ja arenedes? Noh, nt Hazard- no alla 40-mise lipikut ta krae seest vist ei leia? Inglise liigas ma küll selliseid mehi ei näe, Hisp klubidel on küll raskusi, aga sealt on kah juba teravamad pliiatsid juba nopitud. Barca või reali mestele ei hakka nagunii hammas peale.
              See on selge, et tippklubidest välja osta mehi käib üle jõu - enamusele klubidele maailmas käib. Ennem küll ei tahtnud nimedega spekuleerida, aga kui sa küsid siis noh, Hazard võiks olla 'marquee signing'. Eelistaks Götzet, aga tema pole liikumishuvi välja näidanud otseselt. Ja siis Wengeri enda lemmik jahimaadelt on talendikaid ja juba rahvuskoondist esindanud mehi võtta küll, kes on ka vihjanud võimalikule soovile kõrgemale tasemel liikuda - Yann M'Vila, Marvin Martin, Olivier Giroud või miks mitte ka Loic Remy ja Yoann Goucuff. Ning loomulikult Lukas Podolski oleks endiselt tõhus või Stevan Jovetic.

              Niiet vali minu eelnevas postis olnud "prügi" nimekirjast random nimed asenda need siin pakututega ja olen kindel, et meeskond oleks palju tugevamas seisus. Ning see on lihtsalt valik lähiajal meiega lingitud nimedest, millist 'koscielnyt' meie skaudid tegelikult jälgivad ei oska öelda. Ei anna eriti downgrade'ida Chamakhist ja Squillacist. Aga loomulikult oleks see investeeringut vajav operatsioon.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Super postid Marvellousilt ja Cocolt - ei oska ise midagi lisada - kõik juba ära öeldud.

                Kommentaar


                  Tõesti, ei jää muud üle kui nõustuda. Kuid eks elame näeme, mis juhtuma hakkab.

                  Kommentaar




                    PSML!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Jovetic
                      No ma nende teiste härrade kohta ei tea, a temal on väljaostu klausel vist 40 miljonit ja ta ise ka just väga minema ei kipu sealt... Ma pole väga kindel, et Arsenal sellist raha oleks nõus välja käima, lisaks on tal ka mitmeid "ahvatlevamaid" kosilasi... Milanilt 0-4 sisse saada võib ta vabalt Violas ka (viimati tehti 0-0)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust

                        PSML!
                        Uefa karika poistelt ootaks siiski veel mõnda aega madalama joone hoidmist.

                        Kommentaar


                          Jovetic'est võite unistada, mees on ise juba öelnud korduvalt, et tahab saada Fiorentina tõeliseks legendiks.

                          Kommentaar


                            Ryo on võõrsil Millwalli vastu kiirelt töö ära teinud.

                            Edit: http://www.youtube.com/watch?v=yI4Qo...ature=youtu.be

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                              No ma nende teiste härrade kohta ei tea, a temal on väljaostu klausel vist 40 miljonit ja ta ise ka just väga minema ei kipu sealt... Ma pole väga kindel, et Arsenal sellist raha oleks nõus välja käima, lisaks on tal ka mitmeid "ahvatlevamaid" kosilasi... Milanilt 0-4 sisse saada võib ta vabalt Violas ka (viimati tehti 0-0)
                              JoJo pikendas hiljuti lepingut ja väidetavalt ei sisaldu selles "buy-out" klausel. Loomulikult on ta pidevalt rääkinud jutt Fiorentinast, kui unistustemeeskonnast, aga pean tunnistama, et arvestades klubi hetkeseisu ma tema väites hetkel väga kindel pole.
                              Kui mängupilt ja omanike suhtumine ei parane, siis on ta minu hinnangul suvel minemas
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Nende transfer targetite kohta ma pean täpsustama seda, et enamuse (ka. Jovetici) kohta olid need spekulatsioonid suvel. Seda kes vahepeal mida öelnud on või kes mingi funky "100millise" klausli omale külge keevitanud ma ei tea. Ja neid spekulatsioone on Arsenali sugusel klubil ligi 80-90 nägu per suvi (98% nendest on bullshit ofc), ma tõin lihtsalt mõned eredamad kriidid näiteks. Aga tore kui on asjaga lähemalt kursis olevaid fänne nagu Maarek kes omab täpsemat ja korrektsemat infot.

                                Ja tänane koosseis vs Sunderland

                                Arsenal: Fabianski, Sagna, Djourou, Vermaelen, Coquelin, Arteta, Song, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Van Persie.
                                Subs: Rosicky, Szczesny, Walcott, Squillaci, Arshavin, Chamakh, Benayoun.

                                Toome siis karika koju!
                                COYG!
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X