320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VälkOtt täna vist palli ei puutunud?

    Üldiselt läksin 70. minutist kööki sibulat hakkima, tundus ka oluliselt lõbusam tegevus. Eneseirooniliselt päevale tagasi vaadates mainin ära, et terve päeva ootasin mängu, ning terve mängu ootasin lõpuvilet. Wengeril tundus ka lõpuvile kuulmine kergendust toovat.

    Wengerilt muidugi korralik gamble vahetada kõik vahetused ära 55. minutiks mängus, kus keskmiselt 3. minutiliste vahedega oli mõni omadest järjekordselt katki või valudes.

    Sunderlandile respekt, võitlesid nagu peab. Webb oli sitt, kahte Arsenali kätt ära ei vilistanud. Maadelda lubas ka.

    Arsenali keskväljurid on kas tumepunases tsoonis või siis mentaalselt Bambid. Või mõlemat.

    Kommentaar


      Tublid poisid, vähemalt saab raha teie pealt teenida.
      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

      Kommentaar


        Algselt postitas EII Vaata postitust
        Tublid poisid, vähemalt saab raha teie pealt teenida.
        Mjah, hakka või ka seda kurja teooriat uskuma, et Wenger finantseerib nõnda oma tulevast suvist osturallit. Hea nali ofkoors.

        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Üldiselt läksin 70. minutist kööki sibulat hakkima, tundus ka oluliselt lõbusam tegevus. Eneseirooniliselt päevale tagasi vaadates mainin ära, et terve päeva ootasin mängu, ning terve mängu ootasin lõpuvilet. Wengeril tundus ka lõpuvile kuulmine kergendust toovat.
        Vastupidav, ma suutsin juba poolajal magama jääda.

        Kommentaar


          Algselt postitas AndresR Vaata postitust
          Vastupidav, ma suutsin juba poolajal magama jääda.
          Tõsi, ning lisaks masendavale mängule tuli Viasatilt täna ka üliigav, aeglane ning emotsioonitu kommentaarium. Lahendasin ise olukorra nii, et valasin 1. poolaja jooksul omale liitrise presskannu jagu kohvi sisse.

          Kommentaar


            Ma ei viitsi isegi enam vihastada. Naljakas on isegi
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mis siin ikka vihastada - oli kuidagi ootuspärane isegi täna.

              Kommentaar


                kui Stas jättis meile mälestuseks väljendid
                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Sa oled vist Marsi elanik
                ja
                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                enamik sööte tagasi/põigiti ...
                ja nentis esimesena, et
                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Pareiko on EJLi mustas nimekirjas
                siis peale tänast tundub, et ka VSB kommentaatorite
                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                "kriis", "krahh", "häbi", "paanika", "van persie lahkub"
                tuleb püsikäibesse võtta
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Ma pakuks, et Wenger lahkub, suvel, vabatahtlikult.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                    Saaks nüüd ramsey-ist ka kuidagi lahti võiks juba vb mängida.
                    See soov sai vist täidetud.

                    Ma oleks tahtnud, et Coqi vigastuse järel oleks Song kohe kaitsesse jäänud kuna ründefaasi ta jälle midagi ei pakkunud ning pressi keskväljal ta teha ei oska või ei kästa (või ei jõua?). Oleks saanud seda vahetust kasutada Chamakhi sissetoomiseks Squillaci mõttetu ~45minuti asemel. Kui üldse oli üks mäng kus proovida tsenderdada siis oli see tänane mäng. Maas ju niikuinii palli liigutamine ei õnnestunud selle kapsamaa peal.

                    Üldiselt mängupilt on lihtsalt nii mannetu, et ma isegi ei kujuta parima tahtmise juures ka ette mis juhtuma peaks, et 4 koht endale jätta hooaja lõpuks. Suure Peri puudumine tuleb nüüd eriti valusalt esile. Mul oli juba mitu nädalat plaan kirjutada tema kasutegurist ja rollist meeskonnas kaitsetöö organiseerimisel ja üldise moraali tõstmisel, ning uurida mida teised siinkirjutajad temale osaks saavast kriitikast arvavad? Inglise meedias ja ERITI Sky debiil-pundititel on ta pidevalt hambus olnud terve hooaja vältel kuigi Arsenali fännide seas pole peaaegu üldse halbu sõnu tema suunal kuulda. Paarinädala tagune tipptase (Unitedi mäng Skys) oli muidugi see, kui Ramsey hooaega nimetati heaks ja Walcotti oma natuke nõrgemaks kui võiks ... samas kui stuudios Redcunt ja co. rebisid Peri puruks. Nagu mismõttes!? Ega ometigi midagi rahvusega seotud ei ole selles loos?

                    Kui mõelda millest erineb mängupilt sügisega siis just töövõime on märksõnaks. Mäletate ju isegi kuidas paar kuud tagasi sai kiidetud tervet meeskonda tööd rabamas. Ilmselt on nüüd kütus otsas. Huvitav miks? Võib olla kuna meie rotatsioonipoliitika on üks kõige kohutavamaid top6 meeskondade seas. Ime pole, et pingilt tulevad mehed mitte mingit effekti ei suuda pakkuda enamasti - neil ei lasta ennast tõestada, oma enesekindlust leida ja võidelda algrivistuse koha eest. Kui "Wengeri lemmikud" terved on võib ju alati meeskonna koosseisu ette ära valida iga mees siit foorumist ainult selle info põhjal kes terve/kes katki. Ning sellele järgneb stsenaarium a la Wilshere kus kõigepealt kukub mängija füüsiline konditsioon "punasesse tsooni" ja seejärel saabub veel "stress facture". Tõepoolest, kui RvP praegu vigastada saab siis on meil "10 minuti-Park" või terve hooaeg pingil olnud Chamakh ... Märtsis. Bravo Arsene!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxx Vaata postitust
                      Wengerilt muidugi korralik gamble vahetada kõik vahetused ära 55. minutiks mängus, kus keskmiselt 3. minutiliste vahedega oli mõni omadest järjekordselt katki või valudes.
                      nii Squillaci kui ka eriti Ramsey tulid ju päris korralikult longates ära, või ei?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kris866 Vaata postitust
                        ei usu,et olukord enam hullemaks minna saab
                        .lol.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          nii Squillaci kui ka eriti Ramsey tulid ju päris korralikult longates ära, või ei?
                          Tulid jah ja oudis kah. Kolm vigastust täna.

                          Kommentaar


                            Mertesackeri tümitamine on jah mingi inglise meedia erilõbu lausa. Suur, kohmakas ja aeglane ja vale ost ja ikka pidanuks Gahilli ostma. haige bla bla bla. Mehel on üüratu kogemus saksa koondises. Kogenud ja rahulik ja hea mängulugeja. Sobib hästi nii Kosi kui Vermaeleniga paari. Ilmselt jah kuradi ksenofoobia möllab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              nii Squillaci kui ka eriti Ramsey tulid ju päris korralikult longates ära, või ei?
                              Tõsi, Squillaci lonkamist ma ei märganud, tähelepanu oli juba ammu hajunud. Ta longib tervena samamoodi "enivei".

                              Mertesackeri koha pealt olen nõus. Ramsey koha pealt niipalju, et arvan endiselt, et ta on üle mängitatud. Ja see pole tema süü.

                              Kommentaar


                                Nagu viimaste hooaegade Arsenalis toimuv on nagunii wtf, siis selle kogu kammajaa juures on veel üks suur wtf, kuidas sai Djorou sugune sellise lepingu pikenduse, kellel on kohati kaitse põhitõdedegagi suuri raskusi. Müstika.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X