320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ja tänane koosseis vs Sunderland
    Khm, Gibbs pole isegi pingile mahtunud...

    Kommentaar


      Algselt postitas erxx Vaata postitust
      Khm, Gibbs pole isegi pingile mahtunud...
      Vaatasin sama ja muigasin kas juba "little muscular problem"
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        olen kindel,et coq on praegu gibbsist parem...

        Kommentaar


          Oluline on, et oxi eelistatakse walcottile ja see on väga hea.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Karauul! Ja ongi Squillaci sees ...
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Wengeri enda kaitsjana platsilejooksmine on umbes kahe vigastuse kaugusel.
              See kõik oleks täiesti uskumatu. Juhul, kui see viimasel ajal igal hooajal ei juhtuks.

              Kommentaar


                Saaks nüüd ramsey-ist ka kuidagi lahti võiks juba vb mängida. lihtsalt iga ta puude on kohutav. squillaci on ka muidugi mega
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Kogu meeskonna selle aasta (2012.a.) kollektiivne külg- ja tagasisöötmine viib mu järeldusele, et eelmise-hooaja-Denilsoni mängulülitamine mängupildile halvasti ei mõjuks. Tegelikult vastupidi - tema söödutäpsus oli parem.

                  Kommentaar


                    The Unwatchables 2012, palju õnne! Mädalid saadetakse postiga.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      No sellist saasta mida täna väljakul näha sai.....no mida kuradit Wenger poleks nagu üldse meeskonnaga rääkinud pärast 0-4 kaotust Ac'ile.

                      Kommentaar


                        Kui platsil olla ei taheta siis pole midagi teha. Alles teisel poolaja keskel ja lõpus mõeldi, et ehk peaks proovima rünnata ka.
                        Tunne, et varsti juba hakkan boikoteerima Arsenali mänge, kui meeste tahtes midagi ei muutu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Tunne, et varsti juba hakkan boikoteerima Arsenali mänge, kui meeste tahtes midagi ei muutu.
                          Varsti alles ve? Arsenali fänn praegusel ajal olla on naeruväärsem kui Interi fänn ja see on juba halvasti öeldud. Omaenda naised (need kellel on) pidid ka teid juba boikoteerima
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            kuidas teil muidu see va hooaja algus oli?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Varsti alles ve? Arsenali fänn praegusel ajal olla on naeruväärsem kui Interi fänn ja see on juba halvasti öeldud. Omaenda naised (need kellel on) pidid ka teid juba boikoteerima
                              Kuule töll. Ka kõige viimasema ja kusisema meeskonna fänn olla ei ole naeruväärne. Ega ma trofeede ja glory pärast Arsenali ei fänna.

                              Kommentaar


                                ei usu,et olukord enam hullemaks minna saab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X