320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxx Vaata postitust
    Nonoh, lihtne on arvustada, kui tegelikke fakte ei tea. Jõu ja ähvardustega kedagi tipptasemel mängima ei pane.
    Kurat siin polegi alati ju jõudu ja ähvardusi vaja. Pannud poiss vahel ka õiget positsiooni mängima näiteks - number 10t või ründavat keskpoolikut mitte ääreründajat. Arshavin kogus niigi päris kenad 32 väravat ja 35 söötu 132 s mängus.
    Aga Wenger on mentaalne selles mõttes, et kui tahtis maha lükata siis teinud seda jaanuaris kui saanuks kellegi asemele ka tuua. Mitte jätnud seda veebruarisse, kus nüüd jääb niigi hõredasse meeskonda veel üks võimalus vähem.
    Ma nägin esimest korda Arsenali mängimas 1998 MMi järel kui oli kanal 2 esimene ülekanne. Ei teadnud klubist midagi ega klubijalgpallist aga side tekkis kohe. Seega olen niiöelda Wengeri ajastu fänn. Teisi treenereid pukis näinud ei ole. Olen vanale viimse hetkeni ustav olnud, aga praeguseks on mul kõrini. Asi pole karikates - kurat nendega. 7 aastat ilma pole hullu midagi. Aga kurat ma tahan näha , et üritatakse võita ja seda ei ole. Ei ürita ei juhatus, ei treener ega ka mängijad. Kui 4 koht on nagu karikavõit siis selle mentaliteediga ei saagi midagi tahta. Ma ei taha suuri kulutusi ega 30 miljoni taalaseid mängijaid. Ma tahan normaalselt komplekteeritud meeskonda, kust rämps karmilt välja visatakse ja kuhu vajalikud mängijad ostetakse ( Sagna, Mertesackeri jne kvaliteediga mängijatest ju piisab täiesti ja neid liigub sobiva hinnaga ka). Wenger viimased aastad aina poputab sõnnikut ja sonib mingist super super qualityst mida ta transfeermarketist ei leia ja mida minu meelest polegi vaja alati leida. Lisaks on fännid tema jaoks lollikari, kes ei jaga jalgpallist midagi ja meeskonnaehitamisest ja peaksid temasse ja tema lollustesse uskuma. See on kurat mentaalne mida ta suust välja ajab ju (vaadake tema avaldusi fännide poolse kriitika teemadel). Igatahes on mul küllalt. Vanal on aeg kohvrid pakkida ja mida rutem seda parem. Tegelt oleks kogu klubi korralikult raputada vaja aga kurat teab kuidas seda teha.

    Kommentaar


      Shame ikka, Arshavin oli kindlalt premmi 1 värvikamaid kujusid, tore jälgida kohe neutraalsel vaatajal. Edu Zeniidis!

      Kommentaar


        Arsenal - Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Rosicky, Song, Arteta, Walcott, Benayoun, Van Persie.

        Subs: Park, Oxlade-Chamberlain, Fabianski, Jenkinson, Gervinho, Chamakh, Miquel.

        Tra! Välkot JA Benayuut.

        /ettenutmise lõpp
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Arsenal - Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Rosicky, Song, Arteta, Walcott, Benayoun, Van Persie.

          Subs: Park, Oxlade-Chamberlain, Fabianski, Jenkinson, Gervinho, Chamakh, Miquel.

          Tra! Välkot JA Benayuut.

          /ettenutmise lõpp
          Kaitseliin ja poolkaitse keskmine kolmik on minu silmis õige, hea et Kos tagasi. Äärtel oleks tahtnud näha Oxi ja Gervinhot. Aga mis sa teed.

          PS Oskab keegi öelda kaua Ramsey väljas on?

          Kommentaar


            ma hakkan nutma....miks see juut jälle mängus on.valmistume katastroofiks

            Kommentaar


              See vist väga ei lohuta, aga Reservide mängus mängis Benayoun täitsa hästi

              Kommentaar


                lolcott - miks? las kogub platsi kõrval vormi.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  kaitseliini kohavalik on kohutav.asi pole enam mängijates vaid treeningus ja üleüldsises eeltöös

                  Kommentaar


                    ma ei vaata enam seda mängu.persse kõik

                    Kommentaar


                      Vaata ikka vaata ,mees. Gunners on mängus tagasi. 2:2

                      Kommentaar


                        walcott on lihtsalt täiesti umbjoobes

                        Kommentaar


                          ohoh.peab vist ikka vaatama.päris hea oleks praegu teha spursile üks kena kättemaks eelmise hooaja eest

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                            ohoh.peab vist ikka vaatama.päris hea oleks praegu teha spursile üks kena kättemaks eelmise hooaja eest
                            Sa ju ei vaata mängu?
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              kui nyyd ainult suudaks samamoodi m2ngida nagu poolaja l6pus.

                              Kommentaar


                                Kui siiamaani veel Walcotti suhtes kannatust ja lootust vastu tahtmist ikkagi nõus hoidma olin, siis nüüd annan ma alla.
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X