320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by dakrazy

    ..väikesed flipid...
    viskasid saltosid???
    ma arvan et mõtled flicke..

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      väikesed flipid... Mõni mees oleks kohe Denilsonigi häbisse jätnud...

      \"I put my left leg in my right leg out,
      My name is david Bently and I shake it all about,
      And thats what step-overs are all about,

      I put the ball between my legs,
      and do a little turn,
      get all confused and fall around,
      and thats what step overs are all about!\"

      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        nonii. mida homne inglise meedia järama hakkab on, et gunnerid on väidetavalt sõlminud eel-lepingu kluiverti siirdumiseks highburyle suvest + tavapärane heietus teemadel henry teel reali ridadesse (30 euro ja reyese eest)

        nb! mu kala nende kukerpallide-saltode osas

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          jah noored olid tõega täitsa tublid - mängisid innuga ja võidujanuga . kahju et nad väravani ei jõudnud . Omale jäi veel silma Ryan Smith , kes tundus väga kiire poiss olevat

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Arsene laseb ka homme Henryl puhata, võimalik, et teda kasutatakse kolmapäevases CC mängus Samas peaks Dennis algkooseisus olema. Kes tema kõrval alustab, pole veel päris kindel.
            Samas on selgunud seik, et Jeffers on võimalik veel sel hooajal tagasi kutsuda Kui me ründajatega jamad jätkuvad ning raha kulutada ei taheta, võib see käiku minna. Aga ehk ka mitte :P

            Ahjaa, mis puutub Kluivertisse, siis vaadake teemat \"Lemmikmängija\" vms
            Spekuleeritav hind oleks 2 milli naela ja palk 115 kilo nädalas
            Supplies!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Eks ta vast kombineerib midagi Pires/Ljungbergist ja noortest, vastavalt mängu käigule muidugi. Quincy oleks ju igati väärt mees Bergie kõrval mängima.
              Üldiselt, Reyesi vastu poleks mul midagi, tundub päris tore vend olevat. Aga see äkki vähendaks jällegi kohalike noorte ründetäkkude võimalusi ? Võibolla oleks Kluiverti-sugune päss päris sobilik, nii mõneks ajaks, et teada saada kas tuleb neist noortest midagi tõeliselt suurt, või tuleb väljast otsida.

              Aga kuna on Wenger varem minu arvamust kuulda võtnud ?
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Tahan ütelda kahte asja:
                1) D A V I D B E N T L E Y !!
                ning
                2) Kas mulle lihtsalt tundub miski silmepeitva illusiooni tõttu või kas tõesti kohtunikud vilistavad viimasel ajal vilesid pigem Arsenali poolt kui vastu? paranoia taandub...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Originally posted by vare


                  Tahan ütelda kahte asja:
                  1) D A V I D B E N T L E Y !!
                  ning
                  2) Kas mulle lihtsalt tundub miski silmepeitva illusiooni tõttu või kas tõesti kohtunikud vilistavad viimasel ajal vilesid pigem Arsenali poolt kui vastu? paranoia taandub...
                  ma ütleks seda esimest kohe teist korda veel.
                  värav oli lihtsalt super ja teine noor mängija. clichy vms oli jäi kah silma. nii et huvitav-huvitav. tore mäng oli küll, ma pole just palju inglise liigat viimasel ajal jälgind, aga oli noh nagu hea.
                  LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Kus seda väravat näha saaks?
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Kanu läheb Sunday Stari andmetel suvel Bosmani\'na Ajaxisse. Kahju, kui nii läheb. Kui ka Wiltord läheb ja Bergkamp lõpetab, on vaja suvel rohkem kui 1 uus ründaja.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Neljandat aastat järjest Chelsea karikasarjas vastas. Tegelikult oleks tahtnud vist Unitedit võõrsil. Mullune võit seal oli väga magus. Kuigi jah, peab rahul olema, et vähemalt kodumäng on. Jätame selle ManYoo siis järgmiseks roundiks.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by SleepWalking


                          Jätame selle ManYoo siis järgmiseks roundiks.
                          Kahjuks ei jätku teda teile...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by vello99


                            Originally posted by SleepWalking


                            Jätame selle ManYoo siis järgmiseks roundiks.
                            Kahjuks ei jätku teda teile...
                            ..ja teile veel vähem...City jääb ületamatuks probleemiks....

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Originally posted by tembuu


                              Originally posted by vello99


                              Originally posted by SleepWalking


                              Jätame selle ManYoo siis järgmiseks roundiks.
                              Kahjuks ei jätku teda teile...
                              ..ja teile veel vähem...City jääb ületamatuks probleemiks....
                              Valesti said aru. Teile ei jätku teda mitte selle pärast, et Te ise Chelski käest kellad saate (mida kahjuks ei juhtu), vaid ma ei näe kuidas United või see teine Manchesteri klubi Tottenhamile vastu saaks. Ausalt öeldes hooaja lõppu vaadates, ei märka ma küll kust Spurs võiks veel punkte kaotada...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Nonoh Man City keerab Totenhamile Anelka juhtmisiel nii ära et te ei liigu kah pärast enam ja küll need punktikaotused kah tulevad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X