320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Uskumatu uudis tuleb Hispaaniast, ülimalt lugupeetud ja andekas noormängija Jose Antonio Reyes kuulutab, et ta on Arsenaliga lepingu sõlminud ning liitub Londoni meeskonnaga koheselt.

    uudis

    Soccernet viitab üleminekusummale enam kui £20M ... hmm, sellist raha ei usu ma elus Arsenali poolt 20-aastase eest välja käidavat. Võibolla liigub siis vastassuunas ka paar mängijat, Wiltord - vaatan teie suunas.

    senikaua, kuni arsenal.com ei ole sellest kirjutanud, mina kirikule kroonlühtrit ei kingi.

    EDIT:
    soccernet pole ainus allikas, ka
    http://es.sports.yahoo.com/040127/44/3792p.html
    http://www.marca.com/edicion/noticia/0,2458,439240,00.html

    igaljuhul olla üleminekusumma £16,6M ja ka Sevilla kinnitab müüki.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Ma ei tahaks midagi ära sõnuda, kuid Reyes on teinud see hooaeg ainult ühe silmapaistva mängu - Real Madridi vastu ja ülejäänud aja on sõitnud meedia haipimise voolu peal.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Originally posted by Robinho
        Ma ei tahaks midagi ära sõnuda, kuid Reyes on teinud see hooaeg ainult ühe silmapaistva mängu - Real Madridi vastu ja ülejäänud aja on sõitnud meedia haipimise voolu peal.
        Pole tavaliselt Wengeri moodi osta haip-mängijaid.

        samas lähen nüüd kirikusse lühtrit viima, siin uudis Arsenal.com\'ist mis kustutab viimasedki kahtlused.

        Poiss on lisaks kõigele veel asjadest õigesti arusaamas:

        Reyes said: \"I\'m the happiest man and the saddest man in the world at the same time.

        \"I\'m leaving the best team in Spain to join the best team in England.\"

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Noh olen esialgu skeptiline aga loodame et Reyes saab hea olema .

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Pole kahtlust, et tegemist andeka mängijaga, ent üleminekusumma tekitab küll küsimusi. Sellise raha eest saab praegu ükskõik kelle (ok, vast kahe käe sõrmede jagu mängijaid ehk mitte). Duff - 17, Crespo - 15, Mutu - oli vist ka 15... Aga eks aeg näitab.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by Jaan


              Pole kahtlust, et tegemist andeka mängijaga, ent üleminekusumma tekitab küll küsimusi. Sellise raha eest saab praegu ükskõik kelle (ok, vast kahe käe sõrmede jagu mängijaid ehk mitte). Duff - 17, Crespo - 15, Mutu - oli vist ka 15... Aga eks aeg näitab.
              Mutu on ju täitsa tühi koht, üldse loetlesid siin võrreldes Reyesiga suisa vanurid üles!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by Glazza
                Mutu on ju täitsa tühi koht, üldse loetlesid siin võrreldes Reyesiga suisa vanurid üles!
                Kuigi olen Hispaania noorte talentide toetaja, siis seekord pean ütlema, et Jose on Mutuga võrreldes tühi koht. Mutu on seljataga edukas hooaeg Parmaga. Kahjuks pole ta veel Chelseas tegusid teinud, kuid küll ta sisse sulab ja oma oskusi demonstreerib.
                Reyesi kohta veel selline tähelepanek. Kui mängu alguses umbes esimesel kümnel minutil Reyes korralikult kinni võtta, siis ta ülejäänud mängu on ka vaikne. Ta võib teha hea mängu, kuid tavalised on mängud, kus tal on mängu jooksul sellised 5-10 minutilised mänguhood. Stabiilsusest jääb vajaka. Sarnane selles mõttes Robinhoga.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Originally posted by SleepWalking


                  Originally posted by Robinho
                  Ma ei tahaks midagi ära sõnuda, kuid Reyes on teinud see hooaeg ainult ühe silmapaistva mängu - Real Madridi vastu ja ülejäänud aja on sõitnud meedia haipimise voolu peal.
                  Pole tavaliselt Wengeri moodi osta haip-mängijaid.

                  samas lähen nüüd kirikusse lühtrit viima, siin uudis Arsenal.com\'ist mis kustutab viimasedki kahtlused.

                  Poiss on lisaks kõigele veel asjadest õigesti arusaamas:

                  Reyes said: \"I\'m the happiest man and the saddest man in the world at the same time.

                  \"I\'m leaving the best team in Spain to join the best team in England.\"
                  Seda ta nüüd küll kõige õigemini ei öelnud...:P
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Originally posted by Glazza



                    Mutu on ju täitsa tühi koht, üldse loetlesid siin võrreldes Reyesiga suisa vanurid üles!
                    Hullud vanurid. Mutu ja Duff on mõlemad 24. Mida on Joosep Tõnu nendega võrreldes saavutanud?
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Vaat ei oska kohe paugupealt midagi kosta... Mina pole teda kunagi mängimas näinud, samas ei ole veel lõplikult teada mis summaga ta tuleb. Aga kui see on tõesti 20 miljoni ligi, paneb kukalt kratsima... Kohe tahtsin küsida, mis saab suveostudest, kuid lugesin artikli lõpuni ja sain vastuse- mitte midagi!

                      OK, selleks aastaks on tugevdus olemas, aga järgmine hooaeg? Henry-Reyes-Aliadiere? Ja Dennise asemel noor David? Vaadates Bentleyt võime loota, et DB10 saab väärika jätku Aga kõik see räägib tulevikule keskendumisest, mis iseenesest polegi ju paha... aga 04/05 hooajal vist suurt midagi loota pole.

                      Suhteliselt segane jutt sai kokku, palju lõpetamata otstega mõttesähvatusi tuli, millele saame vastused tulevikus.

                      Edit: Paistab, et alustan asju valest otsast- siit võite lugeda ühe Arsenali fänni mõtteid Bentley tulevikust Arsenalis ja Inglismaa koondises, võimalikke variante seoses Reyese tulekuga. http://arsenal-mania.com/index.php?subaction=showfull&id=1075137504&amp ;archive=&start_from=&ucat=2&
                      Pidage silmas, et jutt on kirjutatud pühapäeval.

                      Ja last but not least: Arsene, 20%? Yeah right!
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by Robinho
                        Kuigi olen Hispaania noorte talentide toetaja, siis seekord pean ütlema, et Jose on Mutuga võrreldes tühi koht. Mutu on seljataga edukas hooaeg Parmaga. Kahjuks pole ta veel Chelseas tegusid teinud, kuid küll ta sisse sulab ja oma oskusi demonstreerib.
                        Jah, tõesti Mutu pole veel Premiershipis särama löönud, samas ... kuid öelda, et 20-aastane on tühi koht? Laseme poistel veidi praktiseerida ja vaatame aasta pärast uuesti. Wenger üldiselt teab, keda ta ostab (va. stepanovs, boa morte, vivas jne

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Ei, ma ei mõelnud, et Reyes kohe tühi koht, kuid võrreldes Mutuga pole poiss ju midagi saavutanud.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Saavutanud? pole nagu just niiväga tähtis asjandus too... 16,6 või 20milj. on - ütlen omalt pooltki - kuidagi veidi suverahapiirav ning esimesena meenub Arsenali eelmine rekordost: SW11. Kuid leian sellest hoolimata, et muretsemiseks pole mitte mingisugust alust. Wenger - sa-mu jumal! - on Sevilla treenerist vast teistsugusem ning Reyes särab igas mängus kuni kohtuniku lõpuvileni. (ja mäletame ju kõik paarihooajataguseid Pireseid-Wiltorde-Henrysid, kes välgatasid korraks-paariks ning ülejäänud aja lihtsalt lonkisid platsil - ja kus on tänapäev jõudnud? Küll stabiilsus tekkimata ei jää.)

                            Oma jutu segasuse eest ei vabanda, see on juba kõigile ette teada. Ütlen aga siiski üht - minu usk näeb ette, et Arsenal võidab Valio nii sel kui ka järgmisel aastal (ning seda kauni voolava jalgpalliga).

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              noh ostsite siis veel ühe neegri to compliment the lot you already have...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Originally posted by eston#21


                                noh ostsite siis veel ühe neegri to compliment the lot you already have...
                                Nonoh rassismi pisik möllab või . Hispaanlased on ilmselt maooriverega pisut segatud jah aga who cares.
                                Reyesist saab asja - peab saama

                                ja siin link tema kodukale - eriti vahva on see video - näitab poisi roppu kiirust
                                klikake Pincha aqui ja nautige
                                http://www.joseantonioreyes.com/video.htm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X