320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RVP, Giroud, Podolski...liiga tihedaks ei kisu Teil seal ees?

    Kommentaar


      Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
      RVP, Giroud, Podolski...liiga tihedaks ei kisu Teil seal ees?
      Forehead ja Walcott ka ju lisaks äärtel

      Kommentaar


        Podolski-RvP-Walcott arvatavasti hakkab algrivistus olema, kuid kui Ox ajab oksa laiali siis ilmselt Walcott ka algrivistusse enam nii väga ei saa.
        Giroud on siis RvP "õpipoisiks" ning hakkab talle vajalikku puhkust andma (RvP mängis eelmine hooaeg pea kõik mängud). Giroud vähemalt tundub olevat asjalikum kui Chamakh ning vaadates väravatesaldot on ka ootused suuremad. Loodetavasti Wenger annab talle korralikult mänguaega ning võimalusi.
        Muidugi on võimalik ka vangerdus kus Giroud ette ning RvP tema alla, kuid see peaks siis tulema kellegi Arteta-Song-Wilshere-Rozza ning vb ka Oxi arvelt (Ramsey jätan meelega nimistust välja). Kui M'Vila ka sisse toodaks siis oleks juba 4+. Paremkaitsjat oleks siiski minu silmis vaja kuna hetkel veel Jenks ei vea välja.

        Kommentaar


          Mulle näib, et sellel tasemel uute mängijate akumuleerimine tähendab küll vähemalt osalist realiseerimist liinil Robin-Theo. Aga nagu targemad on siin juba varem kokku võtnud - selle suve vaat'et põhiülesandeks on uute kodude leidmine mitmetele, eesotsas seltsimeestega Arshavin, Bendtner, Vela, Chamakh ja need kõik ülejäänud, kes mulle hetkel ei meenu.

          Kommentaar


            Sitta on nii palju vaja välja rookida, et tegijamate poiste müümine küll ruumi tegemiseks vajalik ei tohiks olla. Kui just mõni kangesti ise minna ei taha - eks aeg näitab.
            Ei lähe seal ees tihedaks midagi - mida rohkem seda uhkem

            Kommentaar


              Olemas.



              Arsenal.com

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Mulle näib, et sellel tasemel uute mängijate akumuleerimine tähendab küll vähemalt osalist realiseerimist liinil Robin-Theo. Aga nagu targemad on siin juba varem kokku võtnud - selle suve vaat'et põhiülesandeks on uute kodude leidmine mitmetele, eesotsas seltsimeestega Arshavin, Bendtner, Vela, Chamakh ja need kõik ülejäänud, kes mulle hetkel ei meenu.
                Vela tahab Sociedadi jääda, Bendtner väidetavat räägib, et tänu "edukale" EM'le on huvi tema vastu suur, eesotsas Malagaga. Arshaviniga on keerulised lood tänu tema väljaütlemiste pärast ning ma kardan, et Chamakh jääb.

                Kommentaar


                  http://www.arsenal.com/news/news-arc...olours-gallery piltide järgi enam poisile saabaste ostmiseks raha ei jätkunud. Triikraud tundub ka pükse vaadates puru olevat. No teretulemast vaestemajja Olivier

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Podolski-RvP-Walcott arvatavasti hakkab algrivistus olema, kuid kui Ox ajab oksa laiali siis ilmselt Walcott ka algrivistusse enam nii väga ei saa.
                    Giroud on siis RvP "õpipoisiks" ning hakkab talle vajalikku puhkust andma (RvP mängis eelmine hooaeg pea kõik mängud). Giroud vähemalt tundub olevat asjalikum kui Chamakh ning vaadates väravatesaldot on ka ootused suuremad. Loodetavasti Wenger annab talle korralikult mänguaega ning võimalusi.
                    Muidugi on võimalik ka vangerdus kus Giroud ette ning RvP tema alla, kuid see peaks siis tulema kellegi Arteta-Song-Wilshere-Rozza ning vb ka Oxi arvelt (Ramsey jätan meelega nimistust välja). Kui M'Vila ka sisse toodaks siis oleks juba 4+. Paremkaitsjat oleks siiski minu silmis vaja kuna hetkel veel Jenks ei vea välja.
                    Jenkinson on ju teil väga noor mängumees ning suudab ka terve hooaja mängida ning vaadates hetkest Arsenali suunda siis enam polegi peamine, et hoida enda värav taga 0 peal vaid üritatakse kõva rünnakuga kaitse kahjud korvata ning ise veel peale lüüa ning Jenkinsonile üks suur-täispikk hooaeg ja ta on üks kõvemaid Premier League paremkaitsjaid julgen öelda.

                    Kommentaar


                      Mul on ka täitsa usku Jenkinsoni - muret tekitab pigem see et Sagna on ju hetkel veel katki. Ses mõttes, et poissi jälle hooaja alguses sügavale vette ei tule visata.

                      Kommentaar


                        Eelmisel suvel minu arust polnud osadel sokkegi, saabastest rääkimata, nii et kerge progress on ikka toimunud
                        Aga nüüd oleks M'Vilat ka vaja ja oleks juba üsna kena seis.

                        Kommentaar


                          Õige - Ox oli kindlasti paljaste sõrgadega

                          Kommentaar


                            Mis saab olema eelmise suve hädaostu Parki tulevik? On tal lootust üldse järgmine hooaeg või antakse laenule. Vaevalt, et keegi eelmise hooaja põhjal tema eest pakkumise teeb.

                            Kommentaar


                              Pakkumise tegijaid oleks kindlasti - enne Wengeri poolt ära unustamsit ju lõi oma eelmistes klubides väravaid küll. Mis tast saab ? Kurat teab. Ilmselt tahab ise ära minna nii vähese mänguaja peale. Arsenal.com teatas küll rõõmsalt, et olles ühe hooaja nüüd klubis olnud, soovib Ju tuleval hooajal kindlasti tähtsamat rolli mängida, aga mina seda optimismi ei jaga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Pakkumise tegijaid oleks kindlasti - enne Wengeri poolt ära unustamsit ju lõi oma eelmistes klubides väravaid küll. Mis tast saab ? Kurat teab. Ilmselt tahab ise ära minna nii vähese mänguaja peale. Arsenal.com teatas küll rõõmsalt, et olles ühe hooaja nüüd klubis olnud, soovib Ju tuleval hooajal kindlasti tähtsamat rolli mängida, aga mina seda optimismi ei jaga.
                                Kui RvP soostub jätkama siis arvan, et Giroudi tabab sama saatus, mis Parki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X