320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Ega sama siin, enne ei usu kui Sahin rõõmsalt piltidel Liverpooli laenulepingule alla kirjutab. Pidi ta juba 100% Liverpooli mängija olema kui siis hakkas see Arsenali teema.
    Kõigepealt pidi siiski arsenali mängija olema , siis jäi venima ja siis tõi meedia liverpooli pilti, siis tulid jälle looga et arsenal liverpoolilt kaaperdab tehingut ja siis jälle vastupidi. Ptui - haigelt meedia poolt üles köetud lugu.

    Kommentaar


      Äkki me hakkame teda kordamööda jagama
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Muidugi olin - elu sees pole osanud. Aga kurat koera mängimist ei mõelnud vaid seda kuidas tehti ringis seistes ühe puutega söötu. Songal ikka oli värin jala sees küll.
        Arooniad on muidu head marjad - head mahla saab.

        Kommentaar


          Ma lugesin, et Liverpool maksab Realile selle leanutehingu eest 5 milli ja Sahin hakkab klubis palka saama 120 tonni nädalas. Sellisel juhul pole ime, et Arsenal asjale kriipsu peale tõmbas. Sahin on küll kõva jalgpallur, kuid 120,000 nädalas ja 5 milli veel Realile maksta läheb pisut kulukaks mängija eest, kes on viimase hooaja pinki soojendanud ja ka pisut vigastustega hädas olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ma lugesin, et Liverpool maksab Realile selle leanutehingu eest 5 milli ja Sahin hakkab klubis palka saama 120 tonni nädalas. Sellisel juhul pole ime, et Arsenal asjale kriipsu peale tõmbas. Sahin on küll kõva jalgpallur, kuid 120,000 nädalas ja 5 milli veel Realile maksta läheb pisut kulukaks mängija eest, kes on viimase hooaja pinki soojendanud ja ka pisut vigastustega hädas olnud.
            Ma olen jälle nii kuulnud/lugenud, et Liverpool maksab kinni 70% palgast, mis teeb aasta peale 5M.

            Kommentaar


              Ma olen valmis kogu selle jura unustama kui nüüd reaalselt minnakse ja võetakse M vila ära
              1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

              Kommentaar


                1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                Kommentaar


                  Jama värk kui Sahinist ilma jääme, kuid need numbrid mida väidetakse on tõepoolest ulmelised.
                  Meie poolne lahendus oli ka ikka väga kahtlane. Kõigepealt prooviti lihtsalt laenata (võeti vastu), siis prooviti laenata koos future fee'ga (väidetavalt peale suuri ponnistusi olevat see ka vastu võetud) ning siis Wenger mõtles, et äkki müüvad otse meile. Nagu pfff. Laen + option to buy on hea, saab aasta proovida ning Sahini meelt muuta, et Arsenal tema jaoks õige koht. Kui ei tule välja pole midagi katki (suht väike võimalus muidugi et ei tule välja)
                  Sooviks tegelt mõlemaid nii Sahin*it kui M'Vila*t. Wenger võiks Diaby juba hüljata, mõttetu koha raiskamine ning palga andmine.
                  Aga liiga ulme, et mõlemad saaksime. Aga võttes arvesse Wengeri sõnavõtte siis tundub, et 1-2 meest tahab lisaks veel tuua.
                  Oleks võinud ju ka Azpilicueta't proovida osta. Olnuks korralik asendus/konkurent Sagnale.

                  Walcotti kohta ka uudiseid. Talle olevat öeldud et selle kuu lõpuks sõlmib kas uue lepingu või äritakse maha kui ta seda ei tee. Ise olevat ta klubis hetkel õnnelik, aga üritab lisapappi välja küsida.
                  Aga kui ta lahkub ootaks, et keegi korralik (mitte Andy Johnsoni või Downingu taoline tüüp) tuuakse asemele.

                  Ja ma ei teagi on siit läbi käinud või ei, aga Park on suure tõenäosusega lahkumas, aga ainult laenuga. Celta Vigo on temast huvitatud.

                  Kommentaar


                    Ma neid Wengeri sõnavõtte ülearu tõsiselt ei võtaks. Vana harva ütleb, mida mõtleb.

                    Kommentaar


                      minu arust oleks ideeaalne lahendus kui saaks Wallcotti asemele Navase...ta on sama kiire kui wallcott ja lisaks muud omadused mis wallcottil puuduvad...annaks kohe wallcotti ära ja võtaks navase.
                      1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                      Kommentaar


                        Ei taha mingil juhul Navast. See on täiesti puudega indiviid. Mõni teine samat tüüpi mängija võiks olla küll.

                        Kommentaar


                          Navas'e tulekul oleks kardetavalt pm nagu Reyes vol 2.
                          Tuleb, on algul tubli, aga siis tuleb mõni kivipallurite sats (Stoke või WHU) ja lihtsalt peksavad teda terve mängu (ala Nevillerid vs Reyes), kohtunik ei võta midagi ette ja laseb mängul jätkuda. Lõpuks kaob tahe ja soov enda jäsemetega riskida ning läinud ta ongi.
                          Lisaks veel siis koduigatsuse teema mille kallal ta töötab, aga ei usu, et ta sellest üle on saanud.

                          Pigem näeks Munian'i või Isco't tulemas.

                          Kommentaar


                            Mnjah, SSN räägib ka, et Sahini vastu huvi lõpetamine oli meiepoolne otsus. Kahju, aga nagu ma juba öösel ütlesin, siis mõistetav kui mängijal ei olnud plaaniski peale laenu permanentselt jääda.

                            Halb uudis on see, et Szczesnyl pidi mingi vigastus olema ja Stoke'i mängus ei pruugi osaleda. Scary.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Mnjah, SSN räägib ka, et Sahini vastu huvi lõpetamine oli meiepoolne otsus. Kahju, aga nagu ma juba öösel ütlesin, siis mõistetav kui mängijal ei olnud plaaniski peale laenu permanentselt jääda.

                              Halb uudis on see, et Szczesnyl pidi mingi vigastus olema ja Stoke'i mängus ei pruugi osaleda. Scary.
                              Don't worry, be Flappy!
                              Enne jäi kirjutamata, et me olevat Njjukastlilt Tiote kohta küsimusi esitanud. Kuigi ta on jõhker 'beast' siis tema sööduoskamatus annaks meie mänguplaanis tunda kuna enamus ajast hoiame palli ikkagi meie. Kuigi hea lõhkujana ei peagi seda väga olema siis meie mänguplaanis on raske näha kuidas ilma selleta saab (kuigi PingPong oli/on elav näide et natuke vast ikka saab).

                              Kommentaar


                                samas oleks Afellay mõistlik...ta saaks barcast suht võileiva hinnaga kätte kah.
                                1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X