320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Phmst selle ainukse ruumori mis meil täna on olnud,et Essien Arsenali laenule on selle ka nüüdseks Di Matteo välistanud.Et ei näe küll kedagi selles aknas meile tulemas.
    1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

    Kommentaar


      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Keskpärane muidugi mitte. Pole mõtet nii must-valgelt mängijat defineerida, kuigi ma ise ka seda tegin. Siiski, Münchenis ta ju läbi ei löönud. Viimasel ajal Saksamaa koondise eest midagi erilist pole ka olnud. Mängija, kellel on küll väga terav vasak jalg, ent pole ta ju päris RVP, Torres, Aguero jne.

      Eks hooaja kulgedes ole näha, kui hea või halb ta teil olema saab. Milline muidu keskmise Arsenali fänni ootus Podolski suhtes on ?
      Keskmist fänni ei tea, aga minu ootused on kõrged. Kiire ja füüsiliselt tugev mängija. Hea löögiga ka. Ma ei näe põhjust, miks ta ei peaks hästi hakkama saama.

      Kommentaar


        Tuleb ära, pikk rant. Lihtsalt on vaja see endast välja saada enne kui edasi liigume. Igasugused naljad kõrvale jättes siis kahju, et klubil ei ole piisavalt ambitsioone ja mune. Oli võimalus selles aknas teha paar korralikku liigutust, aga praegu on küll tunne nagu pandaks kõik panused selle peale, et me lihtsalt mängime paremini (?) kui eelmine aasta ilma talenti lisamata ja lootes lihtsalt arengule.

        Mida Ivan ütleski AST miitingul? Meie eesmärk on võita karikaid, mitte ainult 3. või 4. kohaga rahulduda. Mismoodi me selle suvega Manchesteri klubidele lähemale saime? Ma tahaks Ivani käest otse küsida seda hetkel. Mõlemad lisasid oma eelmise aasta 90 punkti koosseisudele kvaliteeti. Chelsea lisas oma eelmise aasta tiimile. Ok, nad on endiselt 'wildcard' tiitlivõitluse koha pealt, aga top 4 naasimise osas ma ei kahtleks. Sp*rsi ja Liverpooli noored treenerid ja ümberkorraldatud koosseisud ei karju otseselt suurt upgrade'i või vähemalt annavad ehk lootust pisikeseks ebastabiilsuseks mänguväljakul, aga kahtlemata on nad kuskil top 4 läheduses. Newcastle ei tundu samuti nõrgem olema.

        Ja siis meie. Ma ei ole kindel mismoodi me seda suve saaks nimetada edasiminekuks või kordaminekuks? Arshavin, Squillaci ja Chamakh on endiselt klubis. Ideeliselt ka Bendtner, Park ja Denilson. Me müüme maha PLi parima mängija, suurima väravalööja. Me müüme maha oma parima sööduandja ja mis peamine - mõlemad mehed mängisid peaagu KÕIK mängud eelmine hooaeg! Me asendame esimese Podolski ja Giroudiga ja teise Cazorlaga. Mis ei ole ideeliselt vale või halb. Aga see tähendab, et me oleme umbes nullis. Siis on meil Benayouni asemel uuesti tagasi Arshavin kes on umbes nagu anti-Yossi oma suhtumise poolest. Ning lõppeks need kaks kuulsat "LANSi" Diaby ja Wilshere ehk mehed kes eelmine aasta ei mänginud pea minutitki ja peaks seekord siis lisama midagi uut mis viiks meid tiitlitele lähemale? On see reaalne? Tundub, et see on hobune mille peale me oleme panuse teinud. Usub keegi sellesse, et Diaby mängib 66% meie selle hooaja mängudest? Kui jah, siis julge pakkumine. Wilshere on endiselt vigastatud ja kui okt-nov kandis tagasituleku teeb, siis kas ta suudab kohe lisada midagi mis meid edasi viiks? Võib olla. Lisavad need kaks mängijat +20 punkti meie liigakontole? Kahtlen sügavalt. Wengeri enda sõnad peale Songa müümist - me oleme turul ja kindlasti proovime asendada. Kus on? Ei midagi. Kahju.

        Ei, ma ei karda Sp*rsi või Liverpooli (ega Newcastle'it) - nad on liiga toored ja neil on liiga vähe kvaliteetset sügavust. Kui just katastroofi meil ei juhtu ja neil kõik ei õnnestu siis top4st me ilmselt taas välja ei kuku. Aga täiesti arusaadavalt ma tahan ju progressi näha, mitte paigal tammumist ja imedele lootmist. Ja ma arvan, et progressi kahjuks ei toimunud meeskonna kvaliteedis see suvi, kui just kõik noored ja eelmine aasta kehvasti mänginud mehed korralikku arengut ei teinud suvega. Kuigi seda ei saa ennustada, siis tundub, et jäime endiselt 70-80 punkti vaheliseks tiimiks.

        Ja ma ei ole niisama tühja lahmija tüüp, nagu ehk enamus siin teavad ja mind valesti ei mõista. Ma toetan 100% isemajandavat ja suhkruissi ja õlisheigivaba hakkama saamist. Aga kurat MEIL PEAKS JU RAHA OLEMAS OLEMA! Miks me seda kasutada ei taha? Miks me jätame jälle õhku rippuma selle küsimuse: "mis oleks siis, kui meil oleks 1-2 korralikku mängijat veel"? Just see frustreerib, et meil peaks olema vahendid, aga me valime korduvalt ja korduvalt mitte kasutada.

        Aga fuck it. Edasi on Arsenal ja ainult Arsenal. Iga mäng toetan ma mehi väljakul 100%. Järgmiseks Liverpool.

        COYG!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Mida Ivan ütleski AST miitingul? Meie eesmärk on võita karikaid, mitte ainult 3. või 4. kohaga rahulduda. Mismoodi me selle suvega Manchesteri klubidele lähemale saime? Ma tahaks Ivani käest otse küsida seda hetkel. Mõlemad lisasid oma eelmise aasta 90 punkti koosseisudele kvaliteeti. Chelsea lisas oma eelmise aasta tiimile. Ok, nad on endiselt 'wildcard' tiitlivõitluse koha pealt, aga top 4 naasimise osas ma ei kahtleks. Sp*rsi ja Liverpooli noored treenerid ja ümberkorraldatud koosseisud ei karju otseselt suurt upgrade'i või vähemalt annavad ehk lootust pisikeseks ebastabiilsuseks mänguväljakul, aga kahtlemata on nad kuskil top 4 läheduses. Newcastle ei tundu samuti nõrgem olema.
          Väga hästi öeldud. Super.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Tuleb ära, pikk rant.....
            ...Aga fuck it. Edasi on Arsenal ja ainult Arsenal. Iga mäng toetan ma mehi väljakul 100%. Järgmiseks Liverpool.

            COYG!
            oleks ma tsikk ja toetaks ma arsenali, võiks selle jutu peale jalad harki ajada küll , 5+
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Ma loobusin eile õhtul kuskil 7 paiku uudiste vaatamise kuna tundus, et me ei osta kedagi. Ja nagu välja tuleb siis nii oligi. Disappointing.
              Kahju on sellest, et Squib ja Chamakh alles jäid (Shava ehk suudab veel midagi pakkuda kuigi palk suur).
              Marvi ränt 100% tõsi. Ainult nii palju ütleks veel, et isegi kui Diaby püsib tervena siis on ta mõttetu keskpärasus (hästi öelduna) ning temast ikkagi kasu pole, pigem võiks ta vigaseks saada, Coq saaks ehk rohkem mänguaega, isegi Ramsey't eelistan enne platsil näha. Masendv on ka see, et me lõpetame pmst iga üleminekuakna plussis, raha lihtsalt kraabitakse võimalikult kokku. 2014 aastal aastal peaksid meie sissetulekud märgatavalt kasvama (häbiväärselt väike särgisponsori leping peaks läbi saama), mis ehk annab rohkem vahendeid turul kauplemiseks.
              Rohkem ei olegi midagi tarka lisada.

              Kõik pilgud nüüd pühapäeva peale siis lootuses, et lööme esimese värava sel hooajal liigas ning taga hoiame ikka puhtana.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Tuleb ära, pikk rant.
                Kusjuures, mul ei ajagi niivõrd sitta keema see, et kedagi ei ostetud, vaid see, et veel poolteist nädalat tagasi tagasi ajas AW kõvaks:

                "We are looking to bring one more midfielder in of course, and maybe one defender as well because we still feel we are short in some positions,"

                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Arshavin, Squillaci ja Chamakh on endiselt klubis... Siis on meil Benayouni asemel uuesti tagasi Arshavin kes on umbes nagu anti-Yossi oma suhtumise poolest
                Noh, Vene liiga aken on veel lahti, seega ei saa tema minekut välistada. Kuid arvestades seda, et kedagi sisse ei toodud, siis las parem pikendab pinki.

                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Marvi ränt 100% tõsi.
                Kui nõustud ka sellega, et 100% meeskonda toetada, siis võiksid oma diabytrolli ära lõpetada.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Suurim viga see suvi oli kindlalt Sahini mitte sisse toomine, sest vaadates kui tihti Wilsherel neid set-backe tal tuleb on tema peale lootmine täielik loterii ning kes teab, kuidas ta sealt vigastuset välja tuleb. Kõik lootsid Ramsey peale sama moodi kui ta pärast luumurdu tagasi tuli aga vaadake mis ta nüüd platsil on, üks suur õnnetuse hunnik enesekindlust pole, tehnika on ära kadund...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    2014 aastal aastal peaksid meie sissetulekud märgatavalt kasvama (häbiväärselt väike särgisponsori leping peaks läbi saama), mis ehk annab rohkem vahendeid turul kauplemiseks.
                    Ja kas Sa arvad, et siis hakatakse seda raha meeskonda investeerima? Raha on raha, see on praegu ka olemas, siis nad oleks võinud praegu ka kedagi sisse tuua.

                    Olid kõik jutud, et väga hea bisnes müüa 29-aastane mees sellise raha eest, aga kuna meie fännidena seda raha nagunii ei näe ja meeskonda ei investeeritud, siis parema meelega oleks tahtnud näha, kuidas tal oleks sunnitud see leping lõpuni istuda ja siis byebye.

                    Aga noh, enam pole midagi teha. Nüüd oleks vaja esimesed võidupunktid koju tuua.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                      Olid kõik jutud, et väga hea bisnes müüa 29-aastane mees sellise raha eest, aga kuna meie fännidena seda raha nagunii ei näe ja meeskonda ei investeeritud, siis parema meelega oleks tahtnud näha, kuidas tal oleks sunnitud see leping lõpuni istuda ja siis byebye.
                      No mis ma rääkisin kuu aega tagasi?
                      Oleks olnud tulevastele töllidele õppetunniks.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Noh, Vene liiga aken on veel lahti, seega ei saa tema minekut välistada. Kuid arvestades seda, et kedagi sisse ei toodud, siis las parem pikendab pinki.
                        Prantsusmaa aken on ka veel kuni 4ndani lahti. Idee poolest võiks just Chamakh ja Squillaci Prantsusmaale maanduda. Seda vast laenule. Chamakh ma kaldun arvama, et jääb, kuna Wenger vaevalt läheb vaid kahe ründajaga uuele hooajale vastu nüüd kui Bendtner ka läinud. Bendtner oleks parem varjant olnud alles jätta minu arvates.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Prantsusmaa aken on ka veel kuni 4ndani lahti. Idee poolest võiks just Chamakh ja Squillaci Prantsusmaale maanduda. Seda vast laenule. Chamakh ma kaldun arvama, et jääb, kuna Wenger vaevalt läheb vaid kahe ründajaga uuele hooajale vastu nüüd kui Bendtner ka läinud. Bendtner oleks parem varjant olnud alles jätta minu arvates.
                          bendtner tahtis ise leekima panna
                          1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Kui nõustud ka sellega, et 100% meeskonda toetada, siis võiksid oma diabytrolli ära lõpetada.
                            Toetangi meeskonda 100%. Pole mingit trollimist, lihtsalt leian, et on meil temast kõvasti paremaid ja stabiilsemaid mängijaid olemas, isegi praegusel hetkel kus Rozza ja Jack vigased. Minu arust kõik kes arvavad vastupidist kannavad liiga punaseid prille. Ta on liiga aeglase mõtteviisiga meie mängu jaoks ning leiab imelikes olukordades et nüüd on hea hetk driblada või lihtsalt pall seisma jätta selle asemel, et sööt edasi anda. Seetõttu ka alati kardan et kui ta otsustab ta üle hoida/driblada siis see võib meie vastastele värava kinkida. Pmst tal polegi ühtegi relva mis tema kasuks töötaks v.a. muidugi tema pikkus ja jõud. Lisaks otsustab ta olulistes mängudes ennast kellegi taskusse peita.
                            Muidugi toetan teda kui ta platsil on ning kui ta peaks suutma suurepäraseks palluriks saama siis olen ma loomulikult õnnelik, aga hetkel ta lihtsalt ei anna/ei ole andnud vajalikku taset välja.

                            PS Nüüd loodetavasti otsustab Diaby selle hooajaga mu enda sõnu sööma panna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              varjant
                              V A R I A N T

                              Miks see nii raske ära õppida on?

                              E: ja Katk võiks natukene rohkem komasid kasutada, teistel lihtsam lugeda ja su mõtetest aru saada.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                V A R I A N T

                                Miks see nii raske ära õppida on?

                                E: ja Katk võiks natukene rohkem komasid kasutada, teistel lihtsam lugeda ja su mõtetest aru saada.
                                Üldiselt olen seda meelt, et õigekirjagurud võiksid foorumites oma tarkused enda teada hoida ja kukeseenele sõita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X