320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tundub uskumatu, et kui sa alustad mängu vaatamist seisul 4-2, siis näed sa ikka lõppkokkuvõttes pooli väravaid.

    Kommentaar


      Täielik jaburus! Sellesarnast õhtut ei kordu ...

      Kommentaar


        ahjaa vello tottenhami vastu ka ju just hiljuti

        Kommentaar


          Väga kvaliteetne huumor teisipäeva õhtusse.Neutraalsetele väga kõva vaatamine.
          A kohtunikust ei saa ikka mööda vaadata, isegi sellise suurepärase show juures.Readingu loots peab olema natuke kuri ,et Koscielny lõpuni väljakule jäeti ja siis see Fergie time.Pmts vaatasin oma arsenalist semuga spetsjomm,palju vahetus aega võtab.Umbestäpselt pool minutit.A no mis seal ikka, väga väga võimas elamus.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            coco, tervisi sulle, kui sa hommikul seda loed
            ma nüüd vaatan Süvahavva ära ja jään magama...
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ei kihvt mäng, võib rahule jääda, et vaadata otsustasin

              Giroud tõi mängu otsustava muudatuse ning theo oli väga terav. Eks arsenalil oli omajagu õnne ka, et Kos teist kollast ei saanud ning et kohtunik lasi ikka piisavalt kaua mängida, et 4-4 tuleks. Aga readingu kaitse lagunes ikka täielikult ja pärast esimest poolaega mängiti sellisel eesti teise liiga tasemel.

              coco saab hommikul kas südari või naerukrambid. (või mõlemad)

              Kommentaar


                Seda mängu peab vist 2x kordusest vaatama, et kõik nüansid kokku jõuaks lugeda. Esimese emotsiooni pealt:

                Mismoodi kurat osati 0-4 taha jääda?

                Penalte oleks pidanud olema vist üks Readingule kui Chamakh kellegi pikali koperdas nurgalöögi olukorras. Sellele järgnes veel Coquelini väidetav käsi, aga seda ma ise ei näinud korralikult, ehk enne ülevaatamist ei julge öelda. Siis oli Gunter see kes meelega käega minema lõi palli Chamakhi eest oma kastis ehk punane + penalt andmata Arsenalile. Ning Kosicelny oleks pidanud punase saama kui Robertsi küljes rippus lõpus. Üleminuteid anti samuti üllatuslikult üks lisaks määratud neljale tänu Readingu tehtud vahetusele. 4-4 värava löömisel oli minuarust Readingu mehel käsi kui peatas palli joone peal, õnneks oli Jenkinson küll ilusti kohal ja lõi sisse, aga tundub et Theo sai ikka kirja selle ka omale ... kuigi intervjuus Carl lubas oma nimele claimida selle värava Chamakh ... to score a brace ... see on kindlalt mingi teine dimensioon ...

                ... ugh ... guess we made history tonight, uh?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  vaaau mis mäng. ei ole minu silmad sellist etendust veel näinud. super meelelahutus. hea, et peale esimest poolaega striimi kinni ei pannud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    ET teine 15 minutit lasti 4 minutit üle.
                    kui ma oleks saanud rahalist panust teha, et kes siit ainsana tõsiselt võtab... mine perse, kurat - miljon!

                    fakti mõttes, et jumala õigesti lasti, sest andis kaks ja lisaminutite sees oli kaks väravat, mida mõnuga tähistati.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Hahaa (K. Kalkuni häälega) uskumatu. Tegin siin muid asju ja panin 85 minutil BBC live skoori kinni. Kuulasin lumest tingituna enne magamaminekut paar jõulukat ja soovisin Arsenali seisu vaadates varast jõuluime. Uskumatu, lihtsalt ei suuda silmi uskuda. Btw kuidas need viimased kollid tulid? Mingi suurem segasuma?

                      Kommentaar


                        Ahjaa, parim nali veel see, et Coquelin ja Giroud viskasid peale normaalaega oma särgid fännisektorisse ... siis tuli Shea ja ütles, et edasi läheb ja nad pidid särgid tagasi küsima ... KOOMIKUD NOH!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          kas ilma jenkinsoni löögita oleks see värav ära loetud? igatahes kui poleks jenkinson omal kohal olnud ja värav olemata olnud oleks wengeril jälle palju kisa aga lõpp hea kõik hea

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ahjaa, parim nali veel see, et Coquelin ja Giroud viskasid peale normaalaega oma särgid fännisektorisse ... siis tuli Shea ja ütles, et edasi läheb ja nad pidid särgid tagasi küsima ... KOOMIKUD NOH!
                            Kurat sellest tahaks küll gifi näha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              nutjob.arsenal.co.uk
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Ajuvaba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X