320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks veel hinnanguid mängijatele:

    Negatiivne: mängu flopiks võiks lugeda Coqpongi-axist. Nagu poolajal mainisin siis vaja on jalgpallureid kes suudaks palli hoida ja palli liigutada. Suht selgelt kõik meie hädad just sellest, et nemad seda ei suutnud, algasidki. Ebaõnnestujateks võiks veel suures plaanis lugeda Koscielnyt kes esimese puhul oleks pidanud Robertsiga paremini toime tulema ja teise puhul ... lihtsalt mitte omaväravasse suskama seda. Vastikuks harjumuseks hakkab juba saama. Rääkimata sellest, et tegelikult kohtunik ka halastas ja ei saatnud teda väljakult minema enne normaalaja lõppu. Chamakh oli suure enamuse mängust täiesti useless, aga lisaajal sai tõestust lihtne tõde, et kui sa töötad roppumoodi siis tuleb ka tasu. Uskumatu. Chamakh. skooris. kaks. väravat. väljastpoolt kasti. WTF?

    Positiivne: Jenkinson - ok neljanda värava võib tema kapsaaeda kirjutada aga see mees on tõeline võitleja. Pea ainuke kes halbadel hetkedelgi üritas ja vedas. Sellised mehed on hädavajalikud. Tubli, Carl! Tundub, et oma esimese Arsenali värava sai ka kirja - ning ülitähtsa sealjuures. Teiseks - Theo. Ilmselgelt mees missioonil hetkel. Tõestamaks, et ta suudab ees mängida ja finisheerida ning tõestamaks, et ta on suurt raha väärt. Mina ka ausalt ei tea mida temaga teha? Või kas enam annabki midagi teha? Äkki juba kindel siht silme ees, et minek talvel? Kahju oleks küll, mina eelistaks et ta jääks. Kolmandaks (ja neljandaks) - Big Olly Giroud ja Eisfeld - muutsid mängu. Eisfeld on player! Tegi keskel mida ma palusin, ehk hoidis ja liigutas palli. Võimaldas Coqil taanduda sinna kus on tema koht - ehk alumine lõhkuja ja sellest hetkest hakkas ka Coqi senini väga kehv õhtu paranema. Ja Giroud! Esimesest hetkest saadik aktiivne, terav, võitleb iga situatsiooni viimseni lõpuni ja TAHAB teha.

    Eriauhind: Arshavin - kes oleks uskunud, et ta jõuab 120 minutit joosta ja toimetada? Väga kena esitus.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Ühe mängu kohta 5 lk postitusi. Poleee paha!

      Kommentaar


        Hahahaa, ei see mikroskoopiline lootus 4:5te näha ajas varakult voodist välja, 7:5 ei osanud paraku uneski näha, 1:7 oli halvim ja 4:5 parim mis aju suutis välja genereerida. Tuju läks kohe nii heaks et ei viitsi isegi vinni provokatsioonidele vastata, lähen vaatan parem millisel viisil need kohtunikud siis meie kasuks mängu ära tegid.

        e: Lähen näpistan end kuskil mõne tunni, lõppskoor on veel kuidagi usutav aga 2 väravat marokolaselt, see ei saa õige asi olla. Absurdne mäng. Ei suuda rohkem sõnu leida praegu.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Positiivne: Jenkinson - ok neljanda värava võib tema kapsaaeda kirjutada aga see mees on tõeline võitleja
          Ma vaatasin küll 75 minutini kuskil ja siis tundus, et see vend mängib teil playmakeri rolli. Jooksis palliga ühest äärst teise, jagas sööte jne

          Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
          Õige aeg nüüd Arsenali peale panustada.
          Poolajal siis. Vaatasin ka siis triobeti ja triobet andis koefi 12.

          Kommentaar


            Algselt postitas N4pster Vaata postitust
            Ühe mängu kohta 5 lk postitusi. Poleee paha!
            Ausaltöeldes ega vähem polekski oodanud ju, sest see mida Arsenal tegi see on lihtsalt Awesome Ma tükk aega enam ei võta Arsenali teemal sõna.

            Kommentaar


              No minge metsa. Just siis kui mina mängu ei saa näha tuleb selline väravatesadu ning emotsioon lõpuks oleks olnud priceless...
              Kellelgi mingit linki on anda kust saaks seda mängu algusest lõpuni rahuga näha? Highlightsidest ma arvan, et ei piisa.

              Kommentaar


                Algselt postitas idikas Vaata postitust
                Kurat sellest tahaks küll gifi näha
                Pole küll gif, aga ehk ajab asja ära: http://www.101greatgoals.com/gvideos...g-5-arsenal-7/

                Ja irw, tuleb välja, et ma polnud ainukene, kes enne mängu lõppu magama jäi. Kuigi tõenäoliselt olin kõige hilisem. Vaatan, et Coco ja Arsenaalium vajusid enne mind. Ise jäin ET alguseks magama.

                Kommentaar


                  Ei oskanudki eile ööse siia midagi kirjutada. Tunne oli igatahes väga masendav kui esimese paarikümne minutiga oldi 0:4 taga ja mitte miski ei näitanud siis, et võiks minna paremuse poole. Teine poolaeg oli juba maasikas ja oi millised emotsioonid lisaaja lõpus. Kirusin mängu ajal küll maapõhja marokolast aga kui ta lõpuks kaks kera saatis võrku, siis natukene leevendas seda viha tema vastu. Jenkinson on kunn ja Eisfeld samamoodi. Giroud näitas ennast väga heast küljest ja Walcottist parem ei räägigi. Väga külmalt lahendas enda olukorrad.
                  Väga super lihtsalt! Kuigi ManU vastu vist ei saa see nädal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Ja irw, tuleb välja, et ma polnud ainukene, kes enne mängu lõppu magama jäi. Kuigi tõenäoliselt olin kõige hilisem. Vaatan, et Coco ja Arsenaalium vajusid enne mind. Ise jäin ET alguseks magama.
                    Kõige suurema fänni tunnedki selle üle ära, kes varem lahkub.

                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Kõige suurema fänni tunnedki selle üle ära, kes varem lahkub.
                      No läbi ja lõhki gunner annab ainult kohapeal olles olla. Ses suhtes, ei saa meist keegi võõrklubi truumaist truum fänn olla, ei siinsed Arsenali poolehoidjad ega Manu, Chelsea või kes iganes toetajad. Aga see ei pea nüüd etteheitena kõlama ja selle kohast jauramist pole ka plaanis käima tõmmata.

                      Ise nägin igastahes 4-4 seisu ära, süda oli rahul, olin väsinud ja mäng tundus absurdne, otsustasin magama ära keerata. Tänavusel hooajal olen tavapärasest vähem Arsenali mänge jõudnud jälgida, aga nii palju kui olen näinud, siis enamus on minu vaatamise ajal negatiivse tulemiga lõppenud. Ütleme nii, et ei tahtnud poistel pidu ära rikkuda.

                      Kommentaar


                        Ma usun, et pole nii labastel kommentaaridel end mõtet häirida lasta, eriti kui need mänku fänni sulest tulevad. Kui punanina kord ära kaob ja ka 8 aastat karikateta panete saate vintcentiga manu teemas dialoogi pidada, seniks aga minge veenge end edasi et kõik need tiitlid on vaid ausa töö ja vaevaga tulnud.

                        Arse teemadel veidi. Arsh viskas 120 minutit, pole paha. Kos, Kos mis toimub. Üleeelmise aasta vormis jälle, eks vähene möngupraktika ja sisse-välja funktsioon meeskonnas on selle tulemuseks. Aga Robertsi taoliste Drogba-klassi kuuluvate elukatega on temasugusel kõhnukesel alati probleeme, esimese värava puhul kaotas ta ära korralikult, mis isenenesest ei saanud olla tingitud kuidagi vastase meeletutest gabariitidest. Theo, sign da ting. Aitab küll, omal päeval on tegemist vägagi produktiivse mängijaga ja ausalt öeldes ei tohiks mingil juhul kedagi ründeliinist, eriti kedagi kelle võimekusse kuuluvad kahekohalised statistilised näitajad hooaja peale kahes tähtsamas ründajat iseloomustavas kategoorias, praegusel hetkel minema lasta.

                        Vana pelleri mänguks paraku võib jällegi Theo ja Arshi esinemised suuresti välistada, peale eilset maratoni parimal juhul veerandtunni lastakse mürada ja seda ka juhul kui taga oleme, mis tähendab suures plaanis palju Gervinhot ja Ramseyt. Aga oleks viimane aeg Wengeril venelast pingilt kasutama hakata kui väravat vajame, eks tihketes pingelistes mängudes võib ta oma lohaka, laisa stiiliga punktid vastastele kätte mängida aga kaotusseisus olles või parkivasse bussi sisse muukides on tal minu silmis kindlasti suur roll mängida, suurim naturaalne talent hetkel meeskonnas.

                        Kommentaar



                          internet salvestab

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            Arsh viskas 120 minutit
                            Ikkagi 75 mintsa rohkem kui sina!
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              ... mis tähendab suures plaanis palju Gervinhot ja Ramseyt...
                              Gervinho on vigastatud. Ramsey't peame aga arvatavasti palju nägema.

                              Kommentaar


                                120 minutit küll, aga uskumatult frustreeriv oli Šava. Rohkem kui tavaliselt (ilmselt seetõttu, et sai 10x rohkem mänguaega). Ja Välk PEAB laupäeval alustama. Kolm puhkepäeva on noore keha jaoks piisav. Vastasel juhul oleks ääred Ramsey ja... kas Ox on terve? Ahjaa, Poldi. Nojah... ilmselt Ott pingil siiski.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X