320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Ja mina veel imestasin, miks kevade saabumine juba ette masendust hakkab tekitama...Nõrk, väga nõrk.
    Paar minutit peale mängu lõppu tabasin end mõttelt:\"Ehk järgmine aasta.\" Täielik deja-vu... Ühesõnaga, kõige suurem kartus läks täide.
    sigpic

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        not fair
        And The Scorer is ...Wanchope

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Et veidikenegi olukorda perspektiivi panna - Arsenal on suutnud hooaja jooksul kaotada 6 mängu:

          CLis Inter kodus
          CLis Dynamo Kiev võõrsil
          Carling: Middlesbrough kodus
          Carling: Middlesbrough võõrsil
          FA: ManYoo
          CL: Chelsea kodus.

          Hooaeg on olnud täiesti erakordne - samas ikkagi saadi kaotused just otsustavas järgus. Raske saab olema, kuid liigatiitli eest tuleb ikkagi veel võidelda. Kaks viiki reedel ja pühapäeval oleks tugev samm edasi. Henry, muide, on väljas mõlemast mängust vigastusega. Ilmselt tuleb puhkust anda ka Edule, Piresele ja Vieirale, kes näivad väsinud. Wiltord äärele ja Gilberto keskele. Bergkamp ja Reyes edurivvi? Taylor on vigastatud, seega Stack väravasse.

          PS. Tore on näha, et kahjurõõmsate valveparastajate armee ei maga

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            minu arvates ei peaks arsenali fännid nüüd nii maailma-õnnetud ka olema. võistkonnal on õnnestunud vaatamata väga lühikesele pingile imeline hooaeg mängida. chelsea-arsenali poolfinaal oli minu jaoks nagu pakist suvalise kaardi tõmbamine - punane võis tulla sama vabalt, kui must. tasemevahet ju tegelikult ei ole.

            õnnetud peaksite siis olema, kui oleksiite kaotanud mingile kõntsale. oma parima mängija bechami vastu vahetanud real madridile näiteks.



            ps. olin ikka arsenali poolt muide. uus raha häirib.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Imeline saab see hooaeg olema vaid siis, kui midagi võita suudetakse. Kui nüüd ka meistritiitlist imekombel ilma jäädakse, siis on kaotusteta mängude seeria rekord vaid üks väga hale lohutus.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'



                Nüüd läheb muidugi treble\'i saavutamine mõnevõrra keeruliseks...

                Ja mis puudutab J*ns\'i, siis nt. Abrosinetti (or smth.) suutis küll teisel poolajal Peenisestnäksatu sarnase löögi tõrjuda ilusti värava eest kõrvale, nii et ükskõik kuidas tahaks Juudasele süüd panna, oli see suures osas ikkagi J*nsi värav.

                GU GUNNERS!!!
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  See on lihtsalt nii irooniline ja tobe. Arsenal ei oska suuri mänge võita.

                  Samas on võibolla loomulikud need 2 kaotust. Millal viimati marssis mõni suurklubi kodusel liigahooajal kaotuseta 31 vooru, oli maa karikavõistlustel finaali lävepakul, ja Euroopas poolfinaali jõudmise suursoosik.

                  Kuigi Manu vastu oli asi pigem ebaõnnes, siis Chelsea avstu paistis see juba selgelt välja, et mängijatel rõhus tohutu favoriidikoorem. Samas kõik teadsid, et millalgi me peame kaotama. Mängijatest oli peale 1-1 näha, et nad kartsid liigselt kaotada, erinevalt Chelseast.

                  Monaco näiteks on see-eest juba kolmandat korda CL poolfinaalis.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Originally posted by Glazza

                    Millal viimati marssis mõni suurklubi kodusel liigahooajal kaotuseta 31 vooru, oli maa karikavõistlustel finaali lävepakul, ja Euroopas poolfinaali jõudmise suursoosik.
                    Vot ei oska öelda. Aga mis puutub Arsenali, siis räägime 31. kaotuseta mängust peale reedet

                    Mängijatest oli peale 1-1 näha, et nad kartsid liigselt kaotada, erinevalt Chelseast.
                    Jah... esimesel poolajal oli pilt hoopis teine, Arsenal läks kindlalt väravat lööma, ei passinud kaitses, mängis nii nagu vaja. Teine poolaeg...
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      masendav Mulle tundus, et Jens ei näinud palli korralikult, sest löök tuli ikkagist mängijate vahelt.
                      Victory grows out of harmony...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'


                        Originally posted by Glazza

                        Mängijatest oli peale 1-1 näha, et nad kartsid liigselt kaotada, erinevalt Chelseast.
                        minu meelest kartsid (õigemini, ei tahtnud) nad võita.. 1-1, mis oleks ju viinud lihtsalt lisaajale, murdis selgroo, Arsenal oli siis juba alla andnud,

                        Originally posted by vandersell
                        Jah... esimesel poolajal oli pilt hoopis teine, Arsenal läks kindlalt väravat lööma, ei passinud kaitses, mängis nii nagu vaja. Teine poolaeg...
                        see vastab küll enam-vähem tõele
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by vaikiv mees
                          minu meelest kartsid (õigemini, ei tahtnud) nad võita.. 1-1, mis oleks ju viinud lihtsalt lisaajale, murdis selgroo, Arsenal oli siis juba alla andnud,
                          selgita veidi seda tunnet, mis mängijat valdab, kui ta võita ei taha? mõtleb endamisi paaniliselt, et oh kui kurat nüüd meie löök sisse läheb siis võime ju võita? jumal! poolfinaal? madriidi? eiei - parem saame ikka täna tappa. niimoodi?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by SleepWalking


                            Originally posted by vaikiv mees
                            minu meelest kartsid (õigemini, ei tahtnud) nad võita.. 1-1, mis oleks ju viinud lihtsalt lisaajale, murdis selgroo, Arsenal oli siis juba alla andnud,
                            selgita veidi seda tunnet, mis mängijat valdab, kui ta võita ei taha? mõtleb endamisi paaniliselt, et oh kui kurat nüüd meie löök sisse läheb siis võime ju võita? jumal! poolfinaal? madriidi? eiei - parem saame ikka täna tappa. niimoodi?
                            jah..
                            1 tiitel on sisuliselt juba kotis & kõigis ülejäänud sarjades/karikates lasti jalg sirgu.. mitte meelega muidugi, alateadlikult-
                            nagu öeldakse, et näit.pereinimene pole õige tippsportlane, kusagil kuklas vasardab, et kodus on abikaasa&väike laps ja justkui iseenesest surve gaasipedaalile väheneb..Häkkisest ei saanudki pärast seda enam \'elulooma\'
                            v-olla ka eksin, aga justkui hirmul olid nad küll, kuigi viigiseisul polnud katki veel midagi- aga mäng oli ometi tehtud
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              No viimne lollus on Lehmanni süüdistada. Vahest tolles esimese mängu väravas, selle eest et ei suutnud kaitsajaga suhelda ent see mäng nüüd ta küll mingit kohutavat prohmakat ei teinud. No tõrjus selle palli enda ette kuid kus oli kaitse. Arsenal mängis in corpore sitasti niiet pole mõtet küll kõike Lehmanni kaela ajada.
                              Arsenal ei suuda mängida tähtsaid mänge ning ennast ajalukku pallida. Lõppude lõpuks mäletatakse seda kui palju karikaid on keegi võitnud mitte kui mitu mängu ta ühel hooajal ilma kaotuseta on pelanud.


                              Mu meelest on kõik see Arsenaaali tiim nagu üks hispaanlaste koloonia uues maailmas, kus on käputäis valgeid ninamehi ning kari odavat pruuni tööjõudu.
                              Ei tea kui kaugel see aeg on kui Vieira kellegile näkku sülitab ning \"valgeks värjaks\" sõimab.




                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Originally posted by Sull
                                Mu meelest on kõik see Arsenaaali tiim nagu üks hispaanlaste koloonia uues maailmas, kus on käputäis valgeid ninamehi ning kari odavat pruuni tööjõudu.
                                Ei tea kui kaugel see aeg on kui Vieira kellegile näkku sülitab ning \"valgeks värjaks\" sõimab.
                                Minu meelest oled sina aga lihtsalt üks väike värdjas, mingit piiri võiks siiski pidadada. Oma rassistlikud kommentaarid hoia endale, või mine ja räuska koos omasugustega kuskil Delfi portaalis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X