320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Mind ajab Henryfani mina-vormi kasutamine segadusse. Kui ma ei eksi, siis juhtub seda vähemalt nelja teema all.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Robin van Persie üleminek on ametliku kinnituse leidnud. Leping on pikaajaline, kuid seda kui pikk, pole mainitud, samuti nagu ka üleminekusummat.

      Mina ei oska tema kohta suurt midagi öelda, olen vist ainult korra Ajaxi vastu mängimas näinud. Kas ma eksin kui temas nähakse pikemas perspektiivis Piresi asendajat? Või on ta rohkem ründaja positsiooniga? Aga vast läheb nii nagu tavaliselt: Wenger knows

      edit: uurisin siis natuke ringi ja mõni peab poissi tulevaseks Bergkampiks. Eks aeg annab arutust.
      Supplies!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Originally posted by vandersell


        Robin van Persie üleminek on ametliku kinnituse leidnud. Leping on pikaajaline, kuid seda kui pikk, pole mainitud, samuti nagu ka üleminekusummat.

        Mina ei oska tema kohta suurt midagi öelda, olen vist ainult korra Ajaxi vastu mängimas näinud. Kas ma eksin kui temas nähakse pikemas perspektiivis Piresi asendajat? Või on ta rohkem ründaja positsiooniga? Aga vast läheb nii nagu tavaliselt: Wenger knows

        edit: uurisin siis natuke ringi ja mõni peab poissi tulevaseks Bergkampiks. Eks aeg annab arutust.
        kas see lause polnud mitte \"George knows\", või siis tänapäeval le boss?! aga igatahes rõõmustav uudis - ananova väitel ca nädal tagasi, kui uudis esmakordselt avaldati, oli üleminekutasuks 3 miljonit naela+lisad (kokku u 4 raha).
        seega meil henry, reyes, aliadiere,persie, ljungberg, pires nüüd kindlad (ok, suhteliselt kindlad).
        eeldatavalt ka pennant, bergkamp ja võibolla ka kanu (temast me vist lahti ei saa).
        wiltord (temast omakorda saame kahjuks lahti), bentley (vist müttab mõnes muus premieriklubis terve hooaeg), jeffers (hoidun kommentaaridest) on jälle kahtlased.
        ka võivad ilma teha papadopolous, owusu, birchall jt

        mida ma öelda tahan - loodan siiralt, et see katab meie ründajate-wingerite vajaduse ja suvel tuleb üks korralik ost keskkaitsesse (terry/woodgate oleks üle ootuste tase), et saaks toure paremkaitsesse nihutada.

        aga keskväljaga olen rahul!

        edit: kollkipper ka , seega 2 ostu

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Eks Van persie võib mängida nii tiival kui rünakul täpselt nagu Reyes ja on üleüldse Wengeri tüüpi mängija .
          ILmselt on tuleva hooaja ründajad Henry , Reyes , Bergkamp, Van Persie , Alliadiere( kuigi tundub et see poiss vist põhisse tihti ei mahu - vigastused võtavad oma.
          Papadopolus muide reservides mängib viimasel ajal vasakkaitses juba .

          Wiltord , Kanu ja Jeffers kaovad kus kurat ilmselt ja kanust saab lahti - leping lõpeb lõpuks . Samas kurat Wengerit teab ta võib kanule kah mingit funktsiooni näha

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Tõepoolest. Ambitsioonikad Chelsea ja Newcastle oleks tõesti huvitatud oma kaitse alustala müügist. Jätkake unistamist.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              \'He can play on the left side of midfield, as a creative player behind the main strikers or as a target man,\' he added. \'His main assets are his vision and his technical quality.

              \'He\'s tall too, uses his body well and is quite good in the air - so that\'s something new for us. Robin is a great young talent and a fantastic signing for the club. He has a great left foot and is a great passer of the ball, with excellent vision.

              Tsitaat Wengerilt Van Persie kohta. Märgiks ära ,et wenger toob esile Van Perise oskusi peaga mängus - see on tõesti midagi uut nii Arsenali kui Wengeri jaoks

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                arsenal mängis birminghamiga o-o viiki.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Originally posted by saar
                  arsenal mängis birminghamiga o-o viiki.
                  jalgpallis mõõdetakse seisu numbrite, mitte tähtedega.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    see on võro keeles
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      õige.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by saar
                        õige.
                        saarepoiss, mul on Sulle üks ettepanek. palun ürita olla (vaiki)

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          GLOR GLORY GLORY

                          Arsenali daamid võitsid FA karika , alistades finaalis Charltoni 3-0
                          Arsenali eest lõi kõik kolm väravat , ehk tegi Kübaratriki Julie Fleeting

                          Tublid tüdrukud jälle üks Karikas Highbury auhinnasaali juurde

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            36 mängu ja jätkuvalt kaotuseta! Näis, kaua selles afterpartyna võetavas hooaja lõpus veel rekordit edasi lükatakse. Kui ka Fulhamilt ja Leicesterilt vähemalt viigi saaks, oleks ju eriti timm. Kuigi ega erilist vahet pole.

                            Ahjaa, täna sai Reyes siis ka Premieris lõpuks silma pähe.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Eks need viimased mängud ole medalite teenimine neile, kes veel 10 mängu pole täis saanud sel hooajal. Keown tuli teist mängu järjest viimasel minutil sisse - eelmine kord sai mängida 14 sekundit, seekord mõned sekundid enam. Aliadiere, Kanu muuhulgas kogusid mänge. Martyl peaks nüüd koos olema 8 mängu (ehk tuleb platsile ka kahes viimases), Jeremiel 9, Kanu sai eilsega täis 10 ja Reyes 11.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Pagana pingeline mäng oli, ei oleks arvanud, et nii huvitavaks kisub. Portsmouth mängis täitsa tasemel, nad on liigasse püsimajäämise ausalt välja teeninud. Eilse mängu parimateks pean mina väravavahte. Jah, Jens tegi hea mängu :P Paar \"huvitavat\" väljajooksu oli aga ei midagi hullu.
                                Järgmine mäng saab arvatavasti sama raske olema, vastaste motivaatoriks on olla esimesed, kes Arsenali sel hooajal liigas võitnud. Kuid meie motivatsioon püsida löömatutena on sama suur, ehk suuremgi veel
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X