320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Vaatasin palju Song siis mängida saanud on kah Barcas - 9 mängu (sealjuures 2 korda sekkunud vahetusest). Häbiväärselt vähe. Arsenalis eelmistel hooaegadel mängis vastavalt 34, 31 ja 26 terve hooaja peale.
    Eks Song oli teadlik sellest, milline tema roll saab meeskonnas olema, kui temaga leping sõlmiti. Kui sinu mängitaval positsioonil on ees selline mängija nagu Sergio Busquets, siis kahjuks pead vahetusmängija rolliga leppima. Muljetavaldav on muidugi see, et Song on Barcelona süsteemi üllatavalt kiirest sisse sulandunud.

    Kuna Bayerni suutis Meistrite liiga alagrupiturniiril kolmes võõrsil mängus ainult 3 väravat lüüa lastes endale lüüa 4, siis ei usu ka mina, et Arsenal peaks täna enda kodus korraliku keretäie saama. Viik on üsna tõenäoline tulemus.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Ma isegi ei viitsi jaurata enam täppimisest. Kes aru ei saa siis pole vajagi saada.

      Koosseis:
      Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Arteta, Wilshere, Ramsey, Podolski, Cazorla, Walcott.
      Subs: Mannone, Diaby, Rosicky, Giroud, Oxlade-Chamberlain, Coquelin, Jenkinson

      Kosiga ikka riskitakse. Vasak äär hakkab vist lekkima.
      Pink muidu täitsa asjalik. Muudatuse võimalusi on. Tahaks näha Giroudi ning Rozzat teisel poolajal

      Kommentaar


        Laup on liimivabrikusse saadetud! Eks vaatame mis saama hakkab, Theo vs van Buyten.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
          Nii käituvad ju tänapäeval kõik (suur)klubid. Mille poolest see samune Arsenal parem on? Öeldud ju on, et nende suurim eesmärk suvel on Jovetici ostmine, kes ise on korduvalt öelnud, et ei taha Fiorentinast lahkuda + tal on lepingut ka vist mingi 5 aastat järel. See on paratamatu, et klubid püüavad mängijaid teineteiselt üle lüüa ja paraku aegajalt sekkuvad sellesse arutellu ka mängijad...
          Kes ütles, millal ütles? Jovetici jutt on suvaline thesuni ja talkshite sorti kvaliteetajakirjanduse leiutatud muinasjutt. Täpselt nagu too Cavani ruumor üleminekuakna lõpus, keegi lasi twitteris säutsu lahti, üks ajakirjanik pressikal Wengerilt küsis Cavani kohta mille peale Wenger ütles et Cavani on top-class vms ja terve meedia pasundas nädal aega kuidas Arsenal maksab 35miljonit Napolile.

          Mis Jovetici hind oleks? 25-30 milkut? Kõlab nagu Wengeri-tüüpi ost? Juhul kui Fiorentina üleöö finantsraskustesse ei satu või mängijal endal järksku seal ületamatuid raskuseid ei teki, on selle ülemineku realiseerumise tõenäosus minu silmis siuke tugev 0,12%.

          Ehk siis ei oleks mõtet tuua argumendi põhjaks ruumorveski üleskeerutatud muinasjutte kuidas Arsenal kedagi üles tappib. Barca poistele meeldib seevastu aga liialt vabalt oma suule ja Cesci puhul ka kätele voli anda, üks asi on ajakirjanike küsimustele vastamine, teine asi on aastatepikkune jutt DNAst, tuhandete inimeste ees barca särgi selga surumine jms. Peale Cesci üleminekut Barca president kiitles, kuidas nad poole vähem ta turuväärtusest maksid. Mis öelda, agendid Puyol, Xavi, Alves ja Pique tegid oma töö hästi ära. Ja seega, varasematest kogemustest lähtuvalt, on fännide pahameel Alvese suguste primaatide vastu igati õigustatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Arteta, Wilshere, Ramsey, Podolski, Cazorla, Walcott.
            Subs: Mannone, Diaby, Rosicky, Giroud, Oxlade-Chamberlain, Coquelin, Jenkinson
            Kos pidi ju haige olema
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar




              Official teamsheet näitab minu jaoks veidi veidrat lahendust. Miks mitte Poldi tipus, Santi äärel, Wilshere Poldi all, Walcott äärel ja Ramsey ning Arteta keskel? Selle asemel rape'takse Ramsey äärele.

              Kommentaar


                Koosseis tundub täitsa huvitav ning palju lubav, kui ainult kaitses suudaks ilma käkkideta hakkama saada. Eriti meeldiv, et härra kardin isegi pingile pole saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Official teamsheet näitab minu jaoks veidi veidrat lahendust. Miks mitte Poldi tipus, Santi äärel, Wilshere Poldi all, Walcott äärel ja Ramsey ning Arteta keskel? Selle asemel rape'takse Ramsey äärele.
                  Loodetavasti siiski Santi äärel ja Ramsey mängib Arteta kõrval.
                  Mind That Gap!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Official teamsheet näitab minu jaoks veidi veidrat lahendust.
                    ma sellele paberile suuremat tähelepanu ei pööraks, sealt uefa.com'ist on aja jooksul saanud ikka väga huvitavaid formatsioone näha.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      sopcasti linke on jagada?

                      Kommentaar


                        santi ja kos jätavad kaardi korral järgmise mängu vahele.sakslastel sama lugu dante ,martineze ja schweiniga

                        ja tänast mängu näeb ka TV 6-es

                        Kommentaar


                          kas peaks kapitulatsiooniks valmistuma? ma oleks üllatunud, kui alla 2 väravaga kaotame

                          Kommentaar


                            Kõrgkvaliteetne striim hea netikiirusega inimestele www.korner.ee/live.html
                            Striim aeglasema internetikiirusega inimestele www.korner.ee/live3.html
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                              Arsenali ja Bayeni mänguga samal ajal näitab Kanal12 "Pohmakat". Raske valik, aga vaatan jalgpalli ja pärast kahetsen oma valikut.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                                Kõrgkvaliteetne striim hea netikiirusega inimestele www.korner.ee/live.html
                                Striim aeglasema internetikiirusega inimestele www.korner.ee/live3.html
                                aitäh suurepärase lingi eest aga mis kamm selle youtube kanaliga seal aknas on, mida eemaldada ei saa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X