320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnelt elioni kanalilt ei kanna täna vist üle?

    Kommentaar


      Viasat Sport Baltic kannab üle, seda kanalit näeb ka Elionis kui ta tellida.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
        Mõnelt elioni kanalilt ei kanna täna vist üle?
        VSB kuulub minu teada Elioni kanalite alla ja kava.ee´st oled kuulnud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
          VSB kuulub minu teada Elioni kanalite alla ja kava.ee´st oled kuulnud?
          Olen kuulnud ja tean et vsb kannab üle, aga pole seda tellinud ja ei telli ka, et ühte arsenali mängu kuus saaks vaadata.

          Kommentaar


            Vaadates tänast koosseisu, tuleb nutt peale. Viimnegi lootustera kadus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
              Olen kuulnud ja tean et vsb kannab üle, aga pole seda tellinud ja ei telli ka, et ühte arsenali mängu kuus saaks vaadata.
              imho see 6 euri kuus tasub end sügis-kevadhooajal ilusti ära, ainuüksi CL'i pärast. Ja väga lihtne on see ka kodust uuesti välja lülitada.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                ja alati on wiziwig ja sopcasti ja acestreami lingid - õpidki natuke araabia/vene jalgpallikeelt ja näed asja HD's kenasti.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas nr9 Vaata postitust
                  Vaadates tänast koosseisu, tuleb nutt peale. Viimnegi lootustera kadus.
                  millise kooseisu kasuks sa oleksid siis läinud ?
                  1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                  Kommentaar


                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Postimehe sporditoimetuse ettevaade tänasele mängule: Üllatuslikult otsustas Wenger aga Londonisse jätta ka võtmemängijad Santi Cazorla, Theo Walcotti, Per Mertesackeri ja Wojciech Szczesny, põhjendades seda vajadusega mängijatele puhkust anda.

                      Kaheksakesi on ilmselt raske aga mitte võimatu.

                      Kommentaar


                        tore algus küll, aga teist ja kolmandat väravat pole küll mitte kui kuskilt tulemas

                        Kommentaar


                          arsenal on igav

                          Kommentaar


                            Kummaline tegutsemine. Löödakse kiire avavärav ning järsku siis lastakse Bayernil rahulikult palli veeretada, selle asemel, et agressiivselt suruda. Söödud ning kommunikatsioon on ikka jube kehva. Nii kiire värav pidanuks meestele just usku süstima, aga seda pole küll kusagilt näha.

                            Kommentaar


                              See surumine jäätakse teiseks poolajaks.Muidu oleks 2. poolaja keskel poistel toss väljas juba.

                              Kommentaar


                                Arsenal on ju 2 poolaja klubi
                                The One and Only

                                Kommentaar

                                Working...
                                X