320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tottenham kohe algusest kaotusseisus Stoke vastu. Pidagu nüüd vastu, et siin CL koha ohustaja jälle 85+ minutil võitu ei tooks, nagu viimasel ajal kombeks (Eile Chelsea). Tottenhami viigi korral on Arsenalil vaja viimasest 2st võtta ainult 1 võit ja vähemalt 4. koht oleks käes.

    Kommentaar


      Sahinad, et Napoli, Galatasaray ja Porto tulevad Emirates Cupile.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Arvestades, et Chelsea viimane mäng on Evertoni vastu (Küll kodus aga ikkagi) siis minu arust võiks 3 koha poole vaikselt piiluda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Arvestades, et Chelsea viimane mäng on Evertoni vastu (Küll kodus aga ikkagi) siis minu arust võiks 3 koha poole vaikselt piiluda.
          Hops hops, maa peale tagasi !

          Kommentaar


            Paistab et kõik on selleks loodud, et jälle Tottenham võtaks lõpuminutitel võidu ära: Stokel punane ja Tottenham domineerib (vähemalt statisika põhjal).

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              Kui Chelsea fännidel natuke rohkem klassi oleks, siis ehk ei peaks nende korrale kutsumiseks kuulsusetuid Romani-eelseid aegasid meelde tuletama. Aga ei ole. Ei ole siin ja nähtavasti pole ka Inglismaal. Kui näpud püsti ringi lendletakse ja faafaa Arsenal 8 aastat faafaa nalju tehakse ongi igati paslik tõusikutele meelde tuletada, et enne venelast oli suurklubi trofeekapi sisuks 1 liigatiitel ja 3 karikat. Nii et kui peksa ei meeldi saada pole ehk vaja võõrale õuele kaklema minna.
              Peksa ei meeldi saada......, rääkides ajaloost, siis ära valesti aru saa, ma võtan alati mütsi Arsenali ees maha, kuid ära nüüd nii ülbeks ka mine, hetkel saab sinu suur Arsenal su mainitud karikates Bradfordilt ka kotid sappa nii, et vaiksemalt nüüd

              Kommentaar


                Ikka üritad siin ju midagi tõestada. Saime pähe Brafordilt, saime ka Blackburnilt, saame tulevikus ka Port Valeilt kui vaja on. Jalgpalli võlu on see, et paber ei mängi. Chelsea eelmise hooaja eurokarikas peaks hea näide selle koha pealt olema. Tegite Bradfordi, suures plaanis. Ole õnnelik.

                Ja mis sulle kohale ei paistvat jõudma on see et jalgpall, nagu enamus asjad siin ilmas, on tsükliline. Mingil hetkel oled sa peal ja kõik loksub perfektselt paika ja samas tuleb ette perioode kus kõik läheb sinu vastu. Suures pildis on siiski objektiivseks edukuse mõõdupuuks klubi ajalugu, Arsenali pikim periood liigavõiduta tegelikult pärineb 70ndate algusest 80ndate lõpuni, ligi 18 aastat. Selle rekordini on veel kõvasti aega, Chelseal on omakorda vastu käia 50 aastane puhkepaus.

                Ja raske on öelda kus Chelsea, ilma finantsdopinguta, tänasel päeval Inglismaa jalgpallimaastikul paikneks, kas mängiksite League 2, võitleksite relegatsiooni, madistaksite Fulhamiga tabeli keskpärasuses või konkureeriksite kõrgematele kohtadele. Ja ometigi ei saa seda ju Chelsea fännidele pahaks panna, ega nemad pole ju otseselt süüdi et nii läks nende klubiga. Aga klassi võiks veidi olla, see et praegu peal olete vene naftapapi najal, ei tähenda ju et peaks näpuga vehkima. Ja kui vehidki näpuga siis ei tasuks solvuda, et sulle viisakalt meelde tuletatakse mis oli enne ning mis tuli pärast. Uusrikka mentaliteet. Chelsea ärahellitatud fännide suhtumise võtab ilusti kokku peale kaotusi foorumiarutelud kuhu positsioonile jälle uusi mängijaid oleks vaja osta ning kuidas paks Hispaania kelner, nagu neile ikka nii väga tribüünidel laulda meeldib, neile kõige kiuste ilmselt veel ühe Euroopa karika ära toob. Ja siis sule sappa saab. Nagu tavaks on saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Kui Chelsea fännidel natuke rohkem klassi oleks, siis ehk ei peaks nende korrale kutsumiseks kuulsusetuid Romani-eelseid aegasid meelde tuletama. Aga ei ole. Ei ole siin ja nähtavasti pole ka Inglismaal. Kui näpud püsti ringi lendletakse ja faafaa Arsenal 8 aastat faafaa nalju tehakse ongi igati paslik tõusikutele meelde tuletada, et enne venelast oli suurklubi trofeekapi sisuks 1 liigatiitel ja 3 karikat. Nii et kui peksa ei meeldi saada pole ehk vaja võõrale õuele kaklema minna.
                  Auväärt härra. Viitasin kõigest olukorrale, kus noorfoorumlane igatses vastubanterit. Nimelt on seda kõige rohkem oodata siis, kui Arsenal mõne omavahelise mängu võitma juhtub. Siinsed härrased lendavad pukki. Sama jutt teinekord mõne noorema kõlaga manufänni kohta ja see ongi enamvähem kõik. (ülejäänutel on klassi?). See, et kohalikud fännid välja toodi ja nende back n forth mingiks klassipuuduse tunnusmärgiks nimetati on lollus, eriti see, et muidugi ainult Chelsea omad, sest kahtlemata ei alusta kunagi ükski punavalge prill mõne siniste võidu/õnnestumise korral juttu Romanist ja rahhidest onja. Naturaalne vastus on oma saavutused letti lüüa (nagu sa väga veenvalt nii käesolevas kui ka järgnevas postis tõestad). Kes see alustaja või põhiinitsiaator pool seal on, ei saa ju selgeks teha. Seega ehk jätaks kohaliku rahva rahule? Pada och katel.


                  Teiseks, kuigi see on hullult lihtne, siis paluksin siiski mitte kõiki siniseid fänne ühe mütsiga udjada. Enamus ei käi pea kunagi siin jauramas ja kui mõni eestkostjat vajav tegelinski üksi arvutisse unustatakse, siis on võimalik seda väga edukalt ignoreerida. Nt mind ei saaks vähem nussida, kelle klubi mingil ennekristust ajal rohkem karikaid võitis ja miks (ei loetle ka praeguseid üles for that matter). Väike irve hooaja lõpus tabelit vaadates on täiesti rahuldav.

                  Antagu andeks, ei midagi isiklikku. Ilusat pühapäeva.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust

                    Ja raske on öelda kus Chelsea, ilma finantsdopinguta, tänasel päeval Inglismaa jalgpallimaastikul paikneks, kas mängiksite League 2, võitleksite relegatsiooni, madistaksite Fulhamiga tabeli keskpärasuses või konkureeriksite kõrgematele kohtadele. Ja ometigi ei saa seda ju Chelsea fännidele pahaks panna, ega nemad pole ju otseselt süüdi et nii läks nende klubiga. Aga klassi võiks veidi olla, see et praegu peal olete vene naftapapi najal, ei tähenda ju et peaks näpuga vehkima. Ja kui vehidki näpuga siis ei tasuks solvuda, et sulle viisakalt meelde tuletatakse mis oli enne ning mis tuli pärast. Uusrikka mentaliteet. Chelsea ärahellitatud fännide suhtumise võtab ilusti kokku peale kaotusi foorumiarutelud kuhu positsioonile jälle uusi mängijaid oleks vaja osta ning kuidas paks Hispaania kelner, nagu neile ikka nii väga tribüünidel laulda meeldib, neile kõige kiuste ilmselt veel ühe Euroopa karika ära toob. Ja siis sule sappa saab. Nagu tavaks on saanud.
                    http://www.bbc.co.uk/news/business-20464096 ning vaadates selle lepingu kõrval seda http://www.mirror.co.uk/sport/footba...orship-1310559 ning kestvus aega, siis võid oma finantsedopingu juttu natukene kahandada ning teil pole mingit tsükklit vaid mingi loll müügipoliitika, mis Arsenali vaikselt langetab ning midagi sellega seoses ette ei võeta

                    Kommentaar


                      Chelsea fänne on ütlemata hea Roma jutuga korrale kutsuda. Toimib alati. Eks arusaadavalt hell teema. Ja kui tähele paned siis olid seekord ise see kes selle korba maha kiskus. Nasfal tuli tegi siin omale kohase nalja, tegin vastu. Seejärel tulid sina rääkima kuidas mina kohe-kohe tulen oma 'holier than thou' jutuga vms. Ma siis tulin.

                      Ja banteri vastu pole mul midagi aga mõned kriteeriumid on küll. Seda 8 aasta juttu Chelsea fänni suust on lihtsalt veidi veider lugeda, arvestades et umbes 8 aastat tagasi olite te veel hoopis midagi muud. See on nagu see manu fännid ja kohtunike teema jälle uuesti. Taktitunnet palun natuke.

                      Ja klassi all pidasin seda äratõusmise värki silmas. Kapriisne rikkurist omanik on teid ära hellitanud oma shoppamiste ja arvukate peatreenerivahetustega. Peale igat kaotust on alati jutt millise Falcao me millise 50 miljoniga millisest klubist peaksime ära tooma ja ka kohalikud fännid ei näita ennast paremast valgusest - Beniteze kohtlemine võtab selle ärahellitatuse kenasti kokku. Nagu ma ütlesin, uusrikka mentaliteet - kui vaene mees üleöö rikkaks saab siis kipubki olema fafaa.

                      Üldistamise koha pealt, topeltmoraal. Täpselt nagu mina ja mõni siin veel tunneb vahel vajadust trollidele vastu jaurata ja selle käigus ka mõningaid üldistusi teha, ei tähenda et kõik siinsed fännid sellise kompulsiivse kaitserefleksiga kroonilised konfliktiotsijad oleks.

                      See ajaloo mitte nussimise osa mulle küll kohale ei jõua. Ehk 30 aasta pärast nussib, selleks ajaks on tänane päev juba ajalugu ja on ka juba millegile tagasi vaadata. Ning ehk hakkab ka rahvasuu seda Romavärki vaikselt unustama

                      Kommentaar


                        Ma nõustun täielikult sinuga selle Abra jutu osas, kuid siiski on klubi endale ka noortest mängijatest legende kasvatanud, kelle panus nende tiitlite juures on olnud märgatavalt suurema osakaaluga kui 50 milliste Falcaode oma. Meie klubi on väga suurel määral küll raha peale üleskasvand, kuid meie peame hetkel reservis hoidma 18 aastaseid Nathan Ake suguseid poisse ning meil ei ole varnast võtta Arshavineid ja Gervinhosid. Beniteze kohtlemine...., seal taga ei ole mitte ärahellitamine, vaid mõned kunagised vürtsikad fraasid ja ütlused, mida sa saad kindlasti internetiavarustes lugeda. Samuti treenerivahetuse kohapealt on sul õigus ning me vahetame neid nagu sokke, kuid ka teie poliitika ei pruugi kõige õigem olla, sest kas mitte ei ole juba paar aastat räägitud Wengeri poliitika ammendumisest? Ma palun vabandust kõikide Arsenali fännide eest, keda ma oma ,,kohatu'' Wigani naljaga solvasin ning võtke teadmiseks, et ma mõtlesin seda tõesti veel ükskord öeldes ainult naljana ning sõbralikus alatoonis nokkimisena.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          http://www.bbc.co.uk/news/business-20464096 ning vaadates selle lepingu kõrval seda http://www.mirror.co.uk/sport/footba...orship-1310559 ning kestvus aega, siis võid oma finantsedopingu juttu natukene kahandada ning teil pole mingit tsükklit vaid mingi loll müügipoliitika, mis Arsenali vaikselt langetab ning midagi sellega seoses ette ei võeta
                          Ööööääääõõõõõüüüü. Pidid ikka täis laskma ennast, eksole. Need sponsordiilid on pigem hea näide sellest, et vaatamata venelase papile ja võidetud karikatele pole Chelsea kui klubi suutnud oma globaalset staatust suurklubina kinnistada. Arsenal on kaheksa aastat tiitlita ja ikka paneb suuremad lepingud kotti.

                          Eks Arsenali juhtkond tegi sajandi algul teadliku ja vajaliku sammu konkureerimaks oma tollase põhirivaali vastu, investeering tulevikku. Tollel ajal tuli klubide enamkasum siiski valdavalt piletimüügist ja Highburyga Old Traffordi vastu ei saa. Eks tänasel päeval ei ole enam 60-70 000 staadion ilmtingimata eeldus kuna piletimüügitulu ei moodusta klubi üldisest käibest kaugeltki mitte nii suurt osa kui ta seda sellel ajal tegi. Aga mastaabi mõttes on siiski igale tippklubile kohane ka vastav staadion. Ja laias laastus oli meie vahepealne müügipoliitika siiski igati vajalik samm, kuskile raha välja kanditud ju ei ole. Eks tehti kindlasti palju vigu ja oleks vaieldamatult asju saanud paremini teha aga ei maksa unustada, et vahepeal juhtus ka paljusid asju mida isegi kristallkuulilt polnud võimalik ette näha. Aga seda juttu on siin teemas leierdatud küll ja veel.

                          Päeva lõpuks kui 8 aastat karikata või kasvõi 12, ongi see hind mida fännina tuleb maksta et muuta kohalik tippklubi maailma mastaabis superklubiks, siis ma olen rohkem kui rõõmus seda maksma. Mind näe nussib, nussib see mis ole 30 aastat agasi ja nussib see mis saab 30 aasta pärast. Ja märgid näitavad et kepp läheb paremaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Just. Inglismaal. Kohapeal. Meil siin tundub selline banter kuidagi mööda.
                            manku teemast ühte täitsa teist asja otsides jäi hoopis sihuke üsna värske ette. say what now?

                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust


                            üldiselt - ilmselgelt banterit võiks osata ära tunda. edasi on siis juba variant a) vastata samaga, variant b) ignoreerida. või muidugi ka igitoimiv variant c) lihtsalt perse saata. praegu läheb aga teema viimane ots jälle ainult-Eestis rubriiki, kus suudetakse ühest süütust torkest pikk hala produtseerida.

                            selles mõttes ma olen nõus, et wigan-shitty mängu järel on moraalset krediiti kõrgema põrkega tuppa lennata wigani meestel shitty teemas, mitte niivõrd tšelsi meestel arsenali teemas. aga "parastamine ja mõnitamine"? "ei ole vastuvõetav"? tulla tõsimeeli näpp püsti üles lugema, et meil on see ja see karikas rohkem? niisugust jama lugedes meenuvad mulle alati sedasorti mehed, kes kuulavad seltskonnas ära anekdoodi metsarahvast ja hakkavad siis seletama, et ou kuule ei saa ikka tegelt nii olla, jänesed ju ei räägi.

                            coco ütles väga õigesti ära selle poole, et jalgpallis käib edu klubisid mööda tsüklitena. käibki, aga nii käib oma ringe ka bragging rights. ja peabki käima. kui keegi tahab väita, et Arsenali fännid ei rebinud omakorda mõnuga teiste kallal aegadel, kui untouchables ringi möllas ja tiitlid tulid - noh, siis valetate kas teistele või iseendale.

                            'harden the fuck up' oli vist selle ühe toreda üleskutse nimi, jah?


                            disclaimer: kõik eelnev on mõeldud üldise aruteluna. väljatoodud nimede ja klubide kokkulangevus tegeliku eluga on tahtmatu ja juhuslik (v.a. see, et wordprezi tsitaatkild = hea).
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Ööööääääõõõõõüüüü. Pidid ikka täis laskma ennast, eksole. Need sponsordiilid on pigem hea näide sellest, et vaatamata venelase papile ja võidetud karikatele pole Chelsea kui klubi suutnud oma globaalset staatust suurklubina kinnistada. Arsenal on kaheksa aastat tiitlita ja ikka paneb suuremad lepingud kotti.
                              Õunad ja apelsinid. Staadium + särgid vs särgid.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Ööööääääõõõõõüüüü. Pidid ikka täis laskma ennast, eksole. Need sponsordiilid on pigem hea näide sellest, et vaatamata venelase papile ja võidetud karikatele pole Chelsea kui klubi suutnud oma globaalset staatust suurklubina kinnistada. Arsenal on kaheksa aastat tiitlita ja ikka paneb suuremad lepingud kotti.


                                Päeva lõpuks kui 8 aastat karikata või kasvõi 12, ongi see hind mida fännina tuleb maksta et muuta kohalik tippklubi maailma mastaabis superklubiks, siis ma olen rohkem kui rõõmus seda maksma. Mind näe nussib, nussib see mis ole 30 aastat agasi ja nussib see mis saab 30 aasta pärast. Ja märgid näitavad et kepp läheb paremaks.
                                Ajalugu on tore asi, aga sinu lapsed või lapselapsed 30 aasta pärast on Chelsea fännid ja vaatavad ajalugu ning näevad, et näe 30 aastat tagasi vene papi klubi lasi Arsenalile kõrge kaarega peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X