320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Sul on nagu mingi "väikse venna" sündroom. Iga kord kui võimalik siis tuled siia nokkima, siis kui keegi võtab otsast ja vastab kukud sa kohe selle Roman-viisaastakuga vehkima. Siis tehakse selgeks, kumb klubi on ajalooliselt suurem ja rohkem võitnud kuid seda sa keeldud tunnistamast ning klähvid ikka "aga viimased viis aastat pole te midagi võitnud". Ja siis tuleb jälle el classico - aga meie ehitasime staadioni ja teenime kasumit vs. teil on sugardaddy. Igavaks läheb seda sama ringi juba viiendat korda alustada viimase poole aasta jooksul. Let it go.
    Ja huvitav, kes sinna ajalukku kohe kiiresti sukeldub ja vabandusi otsib? Pada sõimab katelt. Ma lihtsalt natukene tögan siin nagu teisedki. A´la vello ja pooli-manu fännid. Pole ju kohe vaja teha mingied "us against the world" järeldusi. Ütlen veelkord, et ei ole absoluutselt mingisugune kahurite nr. 1 vihkaja. Kuid ette jään tihtipeale just mina, kellele sa hakkad oma suurema klubi teooriat jälle jahuma. Nii et iseenesest võiks ju sulle täpselt sama soovitada. Neid mu "trollimisi" ei maksa üldse tõsiselt võtta ning ei ole kohe vaja hakata näpuga näitama ja ütlema "vaata ennast" vms. Tule meie teemasse ja lahmi ka (kui muidugi põhjust on).

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Ja huvitav, kes sinna ajalukku kohe kiiresti sukeldub ja vabandusi otsib? Pada sõimab katelt. Ma lihtsalt natukene tögan siin nagu teisedki. A´la vello ja pooli-manu fännid. Pole ju kohe vaja teha mingied "us against the world" järeldusi. Ütlen veelkord, et ei ole absoluutselt mingisugune kahurite nr. 1 vihkaja. Kuid ette jään tihtipeale just mina, kellele sa hakkad oma suurema klubi teooriat jälle jahuma. Nii et iseenesest võiks ju sulle täpselt sama soovitada. Neid mu "trollimisi" ei maksa üldse tõsiselt võtta ning ei ole kohe vaja hakata näpuga näitama ja ütlema "vaata ennast" vms. Tule meie teemasse ja lahmi ka (kui muidugi põhjust on).
      Ei no eks sa trolli kui tahad, lihtsalt suuremat pilti vaadates see jätabki naljaka mulje. Püstitame hüpoteesi - järgneva viie aasta jooksul võidab arsenal kaks korda liiga, FA Cupi ja korra Carlingu. Chelsea ei võida midagi. Siis ma tulen ja hakkan "trollima" Chelsea teemas - siis oled sina kes kohe ajalukku sukeldub ja oma edulood välja toob. Ning lõpuks veereb lõngakera taas täpselt samamoodi lahti. Ning kuigi ma saan aru igasugu "tögamise" või "trash talki" mõttest siis lähtudes sinu enda öeldud "pada sõimab katelt" ütlusest siis ma lihtsalt ei näe vajadust trollida.

      EDIT: üldiselt, jah, ma tean - ma mõtlen selliseid asju liig ratsionaalselt alati, ehk selline asi nagu "emotsioonide pealt" lahmimine ja hiljem selle teguviisi lahkamine ja sellele õigustuse leidmine pole minu teema lihtsalt.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Nüüd oleks huvitav näha reaktsiooni, kas järgmine mäng kõik Rosickyd jne üritavad sellise suhtumisega nagu Wilshere. Raske uskuda, eks näeb.

        Kommentaar


          Ahjaa, kaine ja selge peaga mängust ka!

          Suurimad "süüdlased" olid noorte poiste närvid ja favoriidikoormus. Selle pingega tuleb õppida Arsenali mängijatel elama, mängima ja edu saavutama. Kui seda teha ei suudeta, siis pole teie koht Arsenalis - ole sa Nasri, Djourou, Cesc või kesiganes. Eile oli meie suurimaks nõrkuseks keskväli. Song oli ilmselt enim närvis mees väljakul ja Rosicky ei suutnud ega saanud mängu Cesci kombel juhtida kuna tema tagalas ei olnud asjad korras. Jack oli esimesed 35 mintutit närvis, kuid siis kui latti lõi sai enesekindluse tagasi ja edasi läks normaalselt ja isegi päris hästi. Kaitse oli ebakindel tänu keskväljal toimunud korralagedusele. Rünnak ei toiminud tänu keskväljal toimunud korralagedusele. Kokkuvõte - väga kole esitus meie poolt.

          Szczesny ja Koscielny piruka kohta pole ilmselt muud öelda kui, et kõik mis ei tapa teeb ehk tugevamaks. Loodan, et noor poolakas teeb oma esimese ja viimase minuti apsakatest õiged järeldused ja ülejäänud 19 aasta jooksul meie särgis tal selliseid asju enam väga palju ette ei tule. Kos ja Szczesny analüüsivad selle viimase hetke fopaa täna omavahel läbi ja teevad kõik, et edaspidi sellist segadust vältida. Sellist lõivu kahjuks peab maksma noorte kuttidega mängides, kahju et see juhtus nii tähtsal hetkel.

          Hetkel veel ei ole ametlikke uudiseid, aga väga halvad kuulukad käisid eile, et Robin olevat põlvesidemeid vigastanud väravaolukorras. Kui see tõsi on, siis läheb edasine olukord ikka väga nutuseks juba.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            RVP vigastuse tõsiduse kohta mingeid uudiseid?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ahjaa, üks asi veel - Vermaelen, Cesc ja RvP on meie meeskonna süda, hing ja selgroog. Birmingham or not, aga kui me tahame reaalselt karikaid ja liigasid võita siis meie liidrid peavad mängima enam-vähem terve hooaja. Natuke kehva on loota, et meil tuleb pingilt Rosicky ja teeb täpselt sama mida teeb Cesc, või et meil tuleb pingilt Bendtner ja teeb sama mis Robin. See ei ole reaalne. Ei ole üheski teises meeskonnas nii, ning ei ole ka meil. Vahetusmehed on vahetusmehed kelle kohus on täita oma rolli, ning kui nad peavad hakkama täitma kellegi teise rolli siis loogiline tulem on see, et lõpp produkt ei pruugi olla samaväärne. Ehk kuniks meie liidrid ei hakka püsima stabiilselt ja pikemaajaliselt terved, on edu saavutamine väga raske.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Vermaeleni "3 nädalat" peaks ju varsti täis olema. Barca vastu võibolla on lootust.

                Kommentaar


                  Aga eelarvepositsioon on endiselt euroopa parim ja võlg universumi madalaim.
                  Arenduse lõppemine tähendab mõningast tagasitõmbumist numbrites ning iga kvartali järel enam ei saa uuest kasumirekordist rääkida. Samas ongi elus muid väärtusi ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                    Vermaeleni "3 nädalat" peaks ju varsti täis olema. Barca vastu võibolla on lootust.
                    Kas Sébastien Squillaci on siis tõesti nii kehvalt mänginud, et platsile ei vääri panna?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                      Vermaeleni "3 nädalat" peaks ju varsti täis olema. Barca vastu võibolla on lootust.
                      Panna mees pooleaastase mängupausi järel kohe keskkaitses väljakule, Camp Noul ja Mesii-Villa-Pedro vastu? Some balls.

                      Sitt lugu nende külmumistega otsustavates faasides...Tšempionide eine tšempionide eineks, aga kui FA cupis suudaks Leytoni-järgselt Manule silmud püksi panna, tuleks premiership Londonisse randuma vabatahtlikult. Minu ennustus.
                      Last edited by _AI_; 28.02.11, 14:21. Põhjus: korrektuurid
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Panna mees pooleaastase mängupausi järel kohe keskkaitses väljakule, Camp Noul ja Mesii-Villa-Pedro vastu? Some balls.

                        Sitt lugu nende külmumistega otsustavates faasides...Tšempionide eine tšempionide eineks, aga kui FA cupis suudaks Leytoni-järgselt Manule silmud püksi panna, tuleks premiership Londonisse randuma vabatahtlikult. Minu ennustus.
                        Kõik oleneb, kuidas Koscielny end jalule ajab. Kui end taastada ei suuda sellest eksimusest, siis Vermaeleni värske veri ja leadership oleks kindlasti etem.

                        Sczcesnyst nii palju, et tema enesekindlus on Bendtneri tasemel ja ma pakun et ta suudab kenasti pea püsti ajada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Kas Sébastien Squillaci on siis tõesti nii kehvalt mänginud, et platsile ei vääri panna?
                          Suhteline. Barca vastu kindlasti mitte. Esitused on suhteliselt ebakindlad olnud seni.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Aga eelarvepositsioon on endiselt euroopa parim ja võlg universumi madalaim.
                            Arenduse lõppemine tähendab mõningast tagasitõmbumist numbrites ning iga kvartali järel enam ei saa uuest kasumirekordist rääkida. Samas ongi elus muid väärtusi ka.
                            Mnjah, niipea kui mehi enam ei müüda, tehakse kohe lossi... Suvel ehk parem kui jälle mõned kümnete miljonite eest hispaaniasse saadetakse.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              Mnjah, niipea kui mehi enam ei müüda, tehakse kohe lossi... Suvel ehk parem kui jälle mõned kümnete miljonite eest hispaaniasse saadetakse.
                              Novembriga lõppev poolaasta on piletimüügi/teleraha poolest detsembrist algavast poolaastast mõnevõrra kitsam aeg ka. Otseselt ei paanitseks veel, mängijatele karikavõidu preemiat maksta pole vaja, samas kordusmänge peetakse viisakalt peaaegu iga vastasega.

                              Kommentaar


                                vahepeal võitis Feyenoord 5:1 Groningeni, kus oma osa oli ka meie Ryo'l - assist + teenis penalti, mille ka Wijnaldum realiseeris.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X