320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaftre Vaata postitust
    Twitteris liigub aina veel jutte, et Cesc tuleb tagasi... Tõesti loodaks seda, kuid ta jääb Barcasse.
    korrektuur

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust


      Ja detailne plaan.

      Kui keegi uurib enne esmaspäeva välja, mis sektor mis hinnaga, siis andke siin teada. Ühisostmist ma ei poolda, aga enam-vähem samas sektoris võiks ju olla. Pooldan kohtumist kindlaksmääratud pubis mõni tund enne mängu algust.
      Proovisin kiirelt otsida kus sektoris mis hindasid võiks kohata. Hea et hispaania mängu piletid on pmst välja müüdud ning samamoodi ka mingi naiste mängu piletid. Korralikku võrdlust ei suutnudki leida.
      Ainuke koht kust midagi leida suutsin kunagiste hindade kohta on SIIN

      Pead ei anna, et see õige info on. E peaks odavaim sektor olema. Siis B järgmisena. Siis edasine tundub juba minu jaoks veider kuna C sektor oleks nagu kolmandana odav (kuigi on keskel platsi ääres). Järgnevalt D servad ning siis D. Ning siis A. F peaks olema võõrsilfännide jaoks nagu aru saan, ehk läheb see ka siis E sektori alla selleks mänguks?
      Eks pmst saab kindel olla asjades alles siis kui müüki tulevad piletid kuna täpseid hindu nendes sektorites ikka ei tea.

      Mainime ka ära et A ja D sektorid on katusega. Otsasektoritel see luksus puudub.

      Mis sektorisse ennast sättida üritame? Ütlen ära, et mina oleksin ka odavamate piletitega rahul.

      Kommentaar


        Niisiis kui need 139 just mingid eri vip kohad ei ole siis võib eeldada, et A keskel on 139, ääred 109, D keskel on 104, ääred 89.

        Ilmselt minu seltskond (5-7 inimest) eelistaks D ääri siis kui nad rohkem kui 90 pole.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Niisiis kui need 139 just mingid eri vip kohad ei ole siis võib eeldada, et A keskel on 139, ääred 109, D keskel on 104, ääred 89.

          Ilmselt minu seltskond (5-7 inimest) eelistaks D ääri siis kui nad rohkem kui 90 pole.
          (Kustutasin oma eelmise sõnumi). Vist pole läbi käinud, aga hinnad ja tsoonid:
          lippu.fi->facebook->nende fb lehel on vähemasti ühes uudises "super match" ja sinna lehele minnes on ühe postituse sees pildike, kus hinnad ja tsoonid peal. Lisasin selle ka siia.

          Kommentaar


            Algselt postitas andreasr Vaata postitust
            (Kustutasin oma eelmise sõnumi). Vist pole läbi käinud, aga hinnad ja tsoonid:
            lippu.fi->facebook->nende fb lehel on vähemasti ühes uudises "super match" ja sinna lehele minnes on ühe postituse sees pildike, kus hinnad ja tsoonid peal.
            Kui küüned taha saan, siis ise üritan saada E sektorisse 4 piletit.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
              Kui küüned taha saan, siis ise üritan saada E sektorisse 4 piletit.
              plaanis samasse sektorisse endale ja paarile sõbrale piletid võtta. loodame muidugi, et need piletid sekunditega müügist ei kao

              Kommentaar


                See paha selle staadioniga, et seal on jooksurajad. Platsilt jääb pmst ükskõik kus istudes ikka päris kaugele, kuid värava taga olles oleks veel kõige kaugemal.

                Kommentaar


                  Mis kohver on härrad, Lippud.fi lehel on hetkel vaid 3 kategooriat saadaval, kaks neist on B-sektorisse(mis kui fb pilti uksuda on city fänniala) ja üks on D-sektorisse. Kus kõik teise sektorid on, teen midagi valesti?

                  Kommentaar


                    Ilmselt on need juba läinud. Ma algul sain 4. gruppi, aga siis panin enda kaardi parooli valesti ja pidin otsast peale hakkama, selleks ajaks oli 1 pilet alles ja see läks ka kohe ära, siis ma võtsin 3. gruppi, D31 sektorisse sain.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Mis kohver on härrad, Lippud.fi lehel on hetkel vaid 3 kategooriat saadaval, kaks neist on B-sektorisse(mis kui fb pilti uksuda on city fänniala) ja üks on D-sektorisse. Kus kõik teise sektorid on, teen midagi valesti?
                      Ma ootasin ca 9.45st seal lehel valmis. Vahepeal ilmusid siis kadusid piletid. Siis vist tulidki korralikult lahti, lisasin endal E kategooria piletid kärusse ära ning suundusin maksma. Käru näitas, et kõik korras ning hakkasin siis andmeid sisse toksima. Kui see sai tehtud siis oli järsku maagiliselt käru tühi ning piletid pmst otsas (aega oli üleval jooskmas veel üle 7 minuti).

                      Sain piletid F38 sektorisse, well better than nothing.

                      Kommentaar


                        Pidin ise ära ostma piletid B sektorisse. Alguses oli võimalus saada ka Arsenali fännide lähedale aga miskipärast pani mind pooleks minutiks ootele ja siis olid kadunud need. Noh mis seal ikka - B14, row 33. Oeh!

                        Kommentaar


                          B13, rida 15. Siti fännide poolel on piletid millegipärast oluliselt kallimad. Pohh, Helsingis näeme!
                          Once a Gooner, always a Gooner

                          Kommentaar


                            Mul D27, rida 20 7 piletit. Teeme ära.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Ei tohiks tekkida probleeme tekkida kui minna B14 sektorisse Arsenali särgiga ja kaasa elada Arsenalile. Või mis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                                Pidin ise ära ostma piletid B sektorisse. Alguses oli võimalus saada ka Arsenali fännide lähedale aga miskipärast pani mind pooleks minutiks ootele ja siis olid kadunud need. Noh mis seal ikka - B14, row 33. Oeh!
                                B14, rida 29, 1155-1157. Ainukesed, mida süsteem mulle pakkus ja mis oli alla 100€. Särk selga!
                                Last edited by Tembu; 10.06.13, 09:22. Põhjus: sotaputa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X