320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mining531 Vaata postitust
    Wenger:
    on if the Luis Suarez transfer is dead…
    Yes. Absolutely no chance of that.
    on if he needs to bolster the midfield…
    Quality-wise we don’t need anybody but number-wise we are short as I told you yesterday. We lost Oxlade-Chamberlain, Arteta and Diaby – three international midfielders. That is why we are short. We tried to bring one in but we are working on that. You have to understand there is still a long way to go. The transfer market starts for me now and a lot of activity will happen between now and September 2. From August 21 until September 2 you have 12 days, so a lot will happen. It starts now.
    Täis debiilne. Mees arvestab veel Diabyga kuigi siililegi on selge, et iga mäng mis ta tegema peaks oleks lihtsalt boonus. Raudselt teeb veel 5 mängu jutti ning Wenger & co pakuvad kohe kiirelt 75k per week 5 aastaks. Ning peale allkirjastamist järsku on Diaby jälle aastaks paariks katki.
    Don't get me wrong, kurb et ta nii õrnake on pärast kivipalluri põhjustatud vigastust, aga enough is enough. Saatke ta juba minema, lihtsalt raiskamine teda klubis hoida.
    Ning 'Transfer market starts now' jutuga võib ta lihtsalt kuu peale minna. Eks need eelnevad 90 päeva olidki rannas poosetamiseks ning koogi küpsetamiseks.

    Kommentaar


      Minu meelest on see päris huvitav, et ühest küljest räägib Wenger, kuidas transferi aken peaks enne hooaja algust sulguma ja teisest küljest ise enne paari esimest mängu ühtegi käiku ei tee ja ootab viimase minutini.

      Kommentaar


        Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
        Minu meelest on see päris huvitavam, et ühest küljest räägib Wenger, kuidas transferi aken peaks enne hooaja algust sulguma ja teisest küljest ise enne paari esimest mängu ühtegi käiku ei tee ja ootab viimase minutini.
        Ilmselgelt on Wengeri nägemus selline, et viimaste päevade rabistamiste käigus tuleb palju huvitavaid mängijaid müüki, ning just tema on see, kes suuremad kalad välja nopib. Ja ka eelmiste aastate püütud ogalikud ei muuda tema meelt. Nii et kuniks reeglid on sellised (aken lahti ka pärast hooaja algust), ei näe mõtet oma filosoofiat muuta.

        Olen aru saanud, et PL on mitmed klubid üleminekute tärmini liigutamise poolt, kuid mandril olevate suurte liigade ninad mitte. Eks ta raske ole, sest tahes-tahtmata ei saa kõik liigad samal ajal alata.
        Supplies!

        Kommentaar



          See, et Arsenal nüüd mõlemad tahab ära osta, on jälle kellegi poolt lekitatud kuhugi, et fännidele mõnedki lootusekiired anda. Uskumatu lihtsalt, kuidas endale on vesi peale tõmmatud. Oli teada, et lõppenud hooajal Arsenal'ist eespool lõpetanud klubides tulevad suured muutused ja Arsenal'il oli tõesti reaalne võimalus üle pika aja PL tiitliheitlusesse sekkuda. Jõudis suvi kätte ja mitte muhvigi, nüüd on juba enamvähem kõik maha magatud ja suure nime eest peavad niivõinaa üle maksma.
          Sellesmõttes on irooniline, et meeskond on hetkel nii õhuke, et mida kaugemale te Champions League's jõuate, seda sitemaks muutub olukord Premmis.

          Kommentaar


            Lekitatud või mitte, ostame nemad või kellegi muu aga kas mitte kuked jälle liiga vara liiga kõvasti kirema ei hakka? Aga see on teatavasti iga aastane teema juba, et varasügisel suled puhevil.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
              Uskumatu lihtsalt, kuidas endale on vesi peale tõmmatud.
              Jah, košmaarsed 16 järjestikust aastat Meistrite Liigat. Nutt ja hala, tõepoolest. Nutt ja hala.

              Kommentaar


                Uskumatu, jälle on vaja Tottenham sisse tuua. Ma tulin siia täiesti objektiivsena. Uskuge, me ei ela Põhja-Londonis, seega pole mõtet mingit võõrast asja Eesti foorumisse üle tuua. Jah, tublid, olete Tottenham'i aastaid järjest edestanud. Viis pluss. Elame siiski olevikus edasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                  Elame siiski olevikus edasi.
                  Samas räägid siiski (oletatavast) tulevikust. Talitage ikka sõnade, mitte tegude järgi, eks.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Olevik on see, et Arsenal on CLis ning aken on lahti, et tugevdada meeskonda mis sai eelmine aasta 73 punkti. Käia siin laiamas jutuga kuidas Arsenali kõik koorima kukuvad nüüd ja kuidas CLis kaugele jõudmine meie olukorda PLis nõrgendab on olevikus elamine?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Enne kõik Gunnersi fännid kirusid meeskonda, aga nii kui Tottenhami avatariga isik sõna võttis, siis lennati kambakaga talle peale . Pole paremat ühendajat kui ühine vaenlane

                      Kommentaar


                        Olevik ongi see, et kedagi pole toodud. Vahet pole, kas see aken on kinni, lahti või sisse visatud.
                        Ma võtangi praeguse olukorra ja räägingi selle põhjal. Ma kirjutasingi, et hetkel on meeskond nii õhuke, et sellega läheb raskeks. Tuuakse keegi sisse - tore. Hetkel pole seda igaljuhul juhtunud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                          Ma võtangi praeguse olukorra ja räägingi selle põhjal. Ma kirjutasingi, et hetkel on meeskond nii õhuke, et sellega läheb raskeks. Tuuakse keegi sisse - tore. Hetkel pole seda igaljuhul juhtunud.
                          Mille poolest see tiim nüüd nii märgatavalt õhem on kui eelmisel aastal?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas realking Vaata postitust
                            Enne kõik Gunnersi fännid kirusid meeskonda, aga nii kui Tottenhami avatariga isik sõna võttis, siis lennati kambakaga talle peale . Pole paremat ühendajat kui ühine vaenlane
                            Just see ongi kahtlane. Teatud põhjustel kujunes ajapikku minu lemmikuks Tottenham. Nüüd teatud inimeste arvates see tähendaks justkui seda, nagu ma kannaks koguaeg Tottenham'i prille, kiidaks iga nende liigutust ja igal vabal hetkel kirun kuskil Arsenal'i. Saage aru, me elame EESTIS ja see, et mulle on kujunenud kõige kodusemaks meeskonnaks Tottenham, ei tähenda absoluutselt seda, et mul Arsenal'i vastu midagi oleks. Ei pea mind kui vihavaenlast vaatama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Mille poolest see tiim nüüd nii märgatavalt õhem on kui eelmisel aastal?
                              Märgatavalt ei olegi, küll aga juba esimeste mängudega on selge, et piisab paari mehe õnnetust vigastusest ja ongi jama. See on juba ammu selge, et ei piisa vaid kvaliteetsest alg XI'st. Eelmise hooaja õnn, et kõige olulisemad lülid terved püsisid. Selle hooaja algusega juba nii mõndagi juhtunud ja vaid õnne peale lootma jääda oleks absurd.
                              Hetke trend on see, et aasta-aastalt jääb Arsenal koosseisult aina lahjemaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                                Just see ongi kahtlane. Teatud põhjustel kujunes ajapikku minu lemmikuks Tottenham. Nüüd teatud inimeste arvates see tähendaks justkui seda, nagu ma kannaks koguaeg Tottenham'i prille, kiidaks iga nende liigutust ja igal vabal hetkel kirun kuskil Arsenal'i. Saage aru, me elame EESTIS ja see, et mulle on kujunenud kõige kodusemaks meeskonnaks Tottenham, ei tähenda absoluutselt seda, et mul Arsenal'i vastu midagi oleks. Ei pea mind kui vihavaenlast vaatama.
                                Vahet ei ole kus keegi elab - kukk on kukk ja kahur on kahur

                                Kommentaar

                                Working...
                                X