320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal.com ‏@Arsenal 7m
    New French striker Yaya Sanogo will wear No 22. What's your reaction?



    Arsenal.com ‏@Arsenal 3m
    And @AbouVDIABY changes to No 24. Again, best thoughts/replies will be retweeted

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Diaby pidi nii kaua ootama, et Mannone numbrit endale saada? Mis nr 2-l viga oli?

      Kommentaar


        Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
        Diaby pidi nii kaua ootama, et Mannone numbrit endale saada? Mis nr 2-l viga oli?
        Per -> 2 Cesc -> 4
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Diaby pidi nii kaua ootama, et Mannone numbrit endale saada? Mis nr 2-l viga oli?
          Paistab küll et liigub valikus taha poole lihtsalt.

          Kommentaar


            jou, seltsimees

            Lisatud failid

            Kommentaar


              jupp aega mõtlesin, et keda see kahmakk mulle meenutab. siis klikkis.

              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Wiki näitab, et Gervinho on Marseille‘s ja Chamakh Levantes, need ei tohiks tõesed veel olla ju?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Wiki näitab, et Gervinho on Marseille‘s ja Chamakh Levantes, need ei tohiks tõesed veel olla ju?
                  Kumbki pole tõesti tõsi. Chamakhi ja Levante jutt peaks täielik väljamõeldis olema. Gervinho lool mingid jalad vist isegi on, kuid kas see ka reaalselt teoks saab on juba iseasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Wiki näitab, et Gervinho on Marseille‘s ja Chamakh Levantes, need ei tohiks tõesed veel olla ju?
                    Loomulikult mitte.

                    Kuigi võiks ju.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Loomulikult mitte.

                      Kuigi võiks ju.
                      Kusjuures mina ei tunneta, et oleks meeletu vajadus Gervinho minema saata. Tõsi, põhikoosseisu teda keskmise kuni raske vastasega mängudes ei paneks, aga Cazorla, Walcotti ja Podolski backupiks kõlbab küll. Gervinhol on üsna hea varumehe omadus - oskus vahetusest sisse tulles mängu tempot ju kulgu muuta. Kevadel olid ju nii mõnedki mängud kus 65 minutit toimus üks tuim ja ideetu peaga vastu vastase kaitse kivimüüri jooksmine ning Gervinho (vahetusest sisse tulnuna) oskas vastase kaitse ribadeks harutada.

                      Kommentaar


                        Tõsi, ma ei ütlegi, et vajadus oleks meeletu. Samas kui variant tekib, et keegi ta meilt ära võtaks umbes sama raha eest millega ta toodi siis vastu ka ei oleks. Seda loomulikult eeldusel, et omakorda keegi asenduseks tuuakse.

                        Aga vaatame korraks tema hooaega. Alguses katsetas Wenger teda ründajana (ilmselt kuna Giroudil oli sisseelamisperiood) ning sai vastutasuks mõned väravad. Vastasteks Soton, Montpellier, Chelsea ja Olympiacos. Seejärel saabus külm ilm ning Gervinho kadus pildilt. Jaanuaris sõit Aafrikasse. Tagasisaabudes varakevadel oli tal taas üks pisike sähvatus kui Swansea, Readingu ja WBA vastu tuli skoori ja sööte ning tegutsemine põhjustas vastastele peavalu aga sähvatuseks see jäigi. Otsustavas faasis sai ta viimases kuues mängus platsile ühe korra - vahetusest Unitedi vastu. Võiks vist välja lugeda, et treener teda ei usaldanud ning resultatiivne suutis ta olla ikkagi vaid nõrgemate vastastega mängides.

                        Kusjuures vaadates tema numbreid paberilt siis ma ei kurdaks absoluutselt sellise backupi üle. Samas vaadates kui auklik on tema vorm ning kui kohutavad tema halvad päevad siis ma pigem eelistaks tema müümist sel suvel kui järgmisel mil tal lepingut järel vaid aasta ja head hinda raske saada.

                        Samas olen ma juba ennegi korduvalt maininud, et tema soetamise otsus meie poolt on üldse üks väga kaheldava väärtusega värk. Wenger kes muidu üritab igast tehingust viimast välja pigistada otsutas, et tal on vaja kehva löögitehnika ja nõrga närvikavaga meest (sellised asjad ei saa ja skautimisel kahe silma vahele jääda) kes kaks aastat järjest lahkub meeskonna juurest (see oli ju ette teada) kõige pingelisemal perioodil hooajal.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Tundub, et see siis away kit http://www.prodirectsoccer.com/Produ...yal-64380.aspx

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Per -> 2 Cesc -> 4
                            Jenks 2
                            Gibbs 3

                            Keskväljurile 2, keskkaitsjale 10 jms jama käib minusugusele vanakooli mehele vastukarva.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Wiki näitab, et Gervinho on Marseille‘s ja Chamakh Levantes, need ei tohiks tõesed veel olla ju?
                              Wiki andmetel Bendtner ka Malagas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Cesc Vaata postitust
                                Wiki andmetel Bendtner ka Malagas.
                                Keegi agar-idioot lihtsalt muudab kohe seal klubisid kui ruumor tuleb.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X